ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΕΠΣΗ: “Μαγνήτης” το ντέρμπι ΠΟΑ-ΠΑΟΚ στην Α1

215

Το ντέρμπι ΠΟΑ-ΠΑΟΚ που θα διεξαχθεί αύριο Κυριακή στο Ατσαλένιο δεσπόζει του προγράμματος της 5ης αγωνιστικής στην Α1 Κατηγορία της ΕΠΣΗ.

Από το πρόγραμμα ξεχωρίζουν επίσης οι αναμετρήσεις Μινωική-Εργοτέλης (σήμερα), Ρωμανός-ΑΕΚ. Αρκετές αναβολές έχουμε σε Α2 (Ασήμι-Κουνάβοι, Κανάρια-Πήγασος) Β’ ΕΠΣΗ (Νέοι Ηροδότου-Γαρίπα, ΟΦΑ-Κόρακας και Θέρισος-Τηγανίτης).

Α1 ΕΠΣΗ (5η αγων.)

Σάββατο

  • Μινωική-Εργοτέλης (3 μ.μ., Πανεπιστημίου-Περιφέρειας): Κλαμπατσέας, Μπιμπάκης, Μπλαβάκης.

Κυριακή

  • Ρωμανός-ΑΕΚ (3 μ.μ., Ελιάς): Σαμιωτάκης, Τσαμπουράκης, Ψαλιδάκης.
  • ΠΟΑ-ΠΑΟΚ (3 μ.μ., Ατσαλένιου): Κρασαγάκης, Μπλαβάκης, Κατσογιάννης
  • Δαμάστα-Χερσόνησος (3 μ.μ., Δασμάστας): Μάτσας, Μασέλη, Κανταρτζόγλου
  • Ασίτες-Ποσειδώνας (3 μ.μ., Ασιτών): Ζαφείρης, Βασιλάκης, Βάγιας
  • Ρούβας-Μοίρες (3 μ.μ., Γέργερης): Κλαμπατσέας, Καρατζάς, Χρυσουλάκης
  • Δειλινά-Κεραυνός (3 μ.μ., Πανεπιστημίου-Περιφέρειας): Ζιούτος, Κυριακόπουλος, Φανουράκη
  • Βόνη-ΠΑΝΟΜ (3 μ.μ., Αστριτσίου): Παπαδάκης, Κέφης, Μπιτζιλή.

Α2 ΕΠΣΗ (3η αγων.)

Α’ Όμιλος

Σάββατο

  • Λίντο-ΕΓΟΗ (5 μ.μ., Λίντο): Μανδαλενάκης, Τσαμπουράκης, Δουκιαντζάκης

Κυριακή

  •  Ομόνοια-Νέοι Αλμυρού (11.30 μ.μ., Πανεπιστημίου-Περιφέρειας): Κυριακόπουλος, Ζιούτος, Φανουράκη
  • Αγ. Βαρβάρα-Τύλισσος (3 μ.μ., Αγ. Βαρβάρας): Σκρεπετός, Αξιώτης, Θέμελη
  • Αγ. Δημήτριος-ΠΟΗ (6 μ.μ., Κρουσώνα): Τζατζαράκης, Ζουρμπάκης, Καλαϊτζής.

Β’ όμιλος

Κυριακή

  • Δωριέας-Γιούχτας 2010 (11.30 π.μ., Καστελίου): Παπαδοσπυριδάκης, Πετούσης, Μακράκης
  • Παλιανή-Δίας (11.30 π.μ., Παλιανής): Αξιώτης, Σκρεπετός, Θέμελη
  • Φαιστός-Μοχός (3 μ.μ., Βόρρων): Ξυπάκης, Δερμιτζάκης, Μπατζακάκης
  • Ζαρός-Αετός Αν. (3 μ.μ., Ζαρού): Γαρεφαλάκης, Κλάδος, Κουναλάκης

Β’ ΕΠΣΗ (2η αγων.)

Α’ Όμιλος

Σάββατο

  • Ελπίδες-Ροδιά (3 μ.μ., Εργοτέλη): Κέφης, Κυριάκου, Μπλαβάκης
  • Θρίαμβος Αν.-Νέοι Αλμυρού (3 μ.μ., Χερσονήσου): Γαρεφαλάκης, Πετούσης, Τάσης

Κυριακή

  • Γόρτυς-Ηρακλής Ν. (12 μ., Αγ. Δέκα): Χριστουλάκης, Κλαμπατσέας, Καρατζάς

Β’ Όμιλος

Σάββατο

  • Ραύκος-Δόξα Ηρ. (3 μ.μ., Κρουσώνα): Μπαλίδης, Δερμιτζάκης, Κλάδος

Κυριακή

  • Μαρτινέγκο-Αστέρας Μ. (11 π.μ., Εργοτέλη): Βάγιας, Βασιλάκης, Πετρίδης
  • Άλογο Μαλ.-Ερμής (11.30 π.μ., Τυλίσου): Κανταρτζόγλου, Μάτσας, Μασέλη)
  • ΑΕ Κρητών-Μαραθώνας (12 μ., Καλεσών): Ζουρμπάκης, Τζατζαράκης, Καλαϊτζής.
Μπορεί επίσης να σας αρέσει