Έγιναν οι κληρώσεις και «μύρισε» πρωτάθλημα

ΜΕΤΑ ΑΠΟ 11 ΜΗΝΕΣ ΑΠΡΑΞΙΑΣ ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΤΩΝ ΤΟΠΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ ΕΤΟΙΜΑΖΟΝΤΑΙ ΓΙΑ ΔΡΑΣΗ / ΑΝΟΙΧΤΟ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΕΝΑΡΞΗΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΗ ΛΟΓΩ ΤΩΝ ΔΕΛΤΙΩΝ

167

Με τις κληρώσεις των πρωταθλημάτων Α1, Α2 και Β’ κατηγορίας, ξεκίνησε η αντίστροφη μέτρηση για να υπάρξει και πάλι αγωνιστική δράση στα γήπεδα του Ηρακλείου, σχεδόν 11 μήνες μετά την πρόωρη διακοπή που υπήρξε πέρσι λόγω της πανδημίας.

Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά, η διαδικασία έγινε στο στούντιο της Κρήτη TV, παρουσία φυσικά του προεδρείου της ΕΠΣΗ και της Επιτροπής Πρωταθλήματος.

Ο πρόεδρος της διοργανώτριας αρχής Νίκος Τζώρτζογλου, αφού ευχήθηκε καλή χρονιά σε όλα τα σωματεία, ζήτησε από όλους τους εμπλεκόμενους με το τοπικό ποδόσφαιρο (παίκτες, προπονητές, παράγοντες, διαιτητές και φυσικά φιλάθλους), να προχωρήσουν στον εμβολιασμό κατά της covid-19, προκειμένου η σεζόν να εξελιχθεί όσο πιο ομαλά γίνεται.

«Γνωρίζουμε ότι οι ομάδες διψούν για ποδόσφαιρο καθώς εδώ και πάρα πολύ καιρό έχει σταματήσει η δράση. Είναι σημαντικό όμως να ανέβουν τα ποσοστά εμβολιασμού έτσι ώστε να προστατεύσουν τους εαυτούς τους όσοι πάνε στα γήπεδα και φυσικά τις οικογένειές τους», τόνισε ο πρόεδρος της ΕΠΣΗ.

Σύμφωνα με το χρονοδιάγραμμα της Ένωσης, το ερχόμενο σαββατοκύριακο θα γίνει η πρεμιέρα της Α1 κατηγορίας ωστόσο ο πρόεδρος της Επιτροπής Πρωταθλήματος κ. Κουτεντάκης, άφησε ανοιχτό το «παράθυρο» αναβολής: «Με την αλλαγή όλων των δελτίων των ποδοσφαιριστών, ενδέχεται να υπάρξει επιπλοκή από την ΕΠΟ και να καθυστερήσει για μία εβδομάδα η πρεμιέρα της Α1. Δεν εξαρτάται από μας, θα ενημερωθούν σύντομα τα σωματεία».

Τέλος σε ό,τι αφορά το Κύπελλο ΕΠΣΗ, η κλήρωση του οποίου θα γίνει τον Οκτώβριο (όπως και της Γ’ κατηγορίας), τονίστηκε ότι η αλλαγή του τρόπου διεξαγωγής, με την είσοδο των ομάδων κάθε κατηγορίας διαδοχικά σε κάθε φάση, θα δώσει νέο ενδιαφέρον.

Ο τελικός της διοργάνωσης θα γίνει στον Κρουσώνα, όπως είχε αποφασιστεί από πρόπερσι αλλά λόγω των αναβολών δεν κατέστη δυνατό.

Χθες εξάλλου, αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα της ΕΠΣΗ οι προκηρύξεις των νέων πρωταθλημάτων.

Ιδιαίτερο ενδιαφέρον παρουσιάζει το άρθρο 17 που αλλάζει τα ισχύοντα σχετικά με την παρουσία γιατρών στα παιχνίδια, απαλλάσσοντας τα γηπεδούχα σωματεία. Συγκεκριμένα αναφέρει: «Αν για λόγους ανωτέρας βίας το πρόσωπο που ασκεί καθήκοντα ιατρού του αγώνα δεν προσέλθει στον αγώνα ή, κατά τη διάρκεια του αγώνα, αποχωρήσει λόγω κατεπείγουσας περίπτωσης, ο αγώνας δεν αρχίζει ή διακόπτεται οριστικά, αντίστοιχα, χωρίς ευθύνη της γηπεδούχου ομάδας, πλην, όμως, για τη συνδρομή των ως άνω προϋποθέσεων αποφασίζει η Πειθαρχική Επιτροπή της ΕΠΣΗ».

 

Α1 ΕΠΣΗ (σέντρα 10-11/10)

1η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -ΔΑΜΑΣΤΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ-ΕΓΟΗ
ΑΣΙΤΕΣ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΒΟΝΗ

2η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    17η

ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΝΟΜ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΣΙΤΕΣ
ΕΓΟΗ-ΒΟΝΗ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΡΩΜΑΝΟΣ

3η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΝΟΜ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΣΙΤΕΣ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΒΟΝΗ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΕΓΟΗ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

4η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    19η

ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΜΟΙΡΕΣ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΝΟΜ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΑΣΙΤΕΣ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΒΟΝΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΕΓΟΗ

5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    20η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΝΟΜ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΑΣΙΤΕΣ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΒΟΝΗ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΕΓΟΗ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

6η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    21η

ΠΑΝΟΜ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΟΙΡΕΣ-ΑΣΙΤΕΣ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΒΟΝΗ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΕΓΟΗ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ

7η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    22η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΑΣΙΤΕΣ
ΒΟΝΗ-ΠΑΝΟΜ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΜΟΙΡΕΣ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΕΓΟΗ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

8η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    23η

ΒΟΝΗ -ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΑΣΙΤΕΣ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΑΝΟΜ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΟΙΡΕΣ-ΕΓΟΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΔΑΜΑΣΤΑ

9η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    24η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΒΟΝΗ
ΕΓΟΗ -ΑΣΙΤΕΣ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΠΑΝΟΜ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΜΟΙΡΕΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΔΑΜΑΣΤΑ -ΔΕΙΛΙΝΑ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

10η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    25η

ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΕΓΟΗ
ΒΟΝΗ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΑΣΙΤΕΣ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΑΝΟΜ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΜΟΙΡΕΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ -ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΔΕΙΛΙΝΑ -ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

11η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    26η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΕΓΟΗ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΒΟΝΗ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΑΣΙΤΕΣ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΠΑΝΟΜ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΟΙΡΕΣ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ

12η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    27η

ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΕΓΟΗ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΒΟΝΗ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΑΣΙΤΕΣ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΝΟΜ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΜΟΙΡΕΣ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ

13η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    28η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΜΙΝΩΙΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΔΑΜΑΣΤΑ-ΕΓΟΗ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΑ-ΒΟΝΗ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΑΣΙΤΕΣ
ΜΟΙΡΕΣ -ΠΑΝΟΜ

14η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    29η

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ-ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ
ΜΙΝΩΙΚΗ-ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ-ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ
ΕΓΟΗ-ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ-ΔΕΙΛΙΝΑ
ΡΩΜΑΝΟΣ-ΤΡΙΤΩΝΙΑ
ΒΟΝΗ-ΜΟΙΡΕΣ
ΑΣΙΤΕΣ-ΠΑΝΟΜ

15η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    30η

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ -ΔΑΜΑΣΤΑ
ΑΕ ΚΑΤΣΑΜΠΑ-ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ
ΟΦ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ-ΜΙΝΩΙΚΗ
ΔΕΙΛΙΝΑ -ΑΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΤΩΝΙΑ-ΕΓΟΗ
ΜΟΙΡΕΣ-ΠΑΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΠΑΝΟΜ-ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΣΙΤΕΣ-ΒΟΝΗ

 

Α2 ΕΠΣΗ (σέντρα 2-3/10)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    12η

ΜΟΧΟΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΟΥΒΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΛΙΝΤΟ-ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΡΕΠΟ: ΚΕΡΑΥΝΟΣ

2η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13η

ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΜΟΧΟΣ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΟΥΒΕΣ-ΔΩΡΙΕΑΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ-ΛΙΝΤΟ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΡΕΠΟ: ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010

3η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    14η

ΜΟΧΟΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΓΟΥΒΕΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΡΕΠΟ: ΛΙΝΤΟ

4η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15η

ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΜΟΧΟΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΔΩΡΙΕΑΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΛΙΝΤΟ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ-ΓΟΥΒΕΣ
ΡΕΠΟ: ΚΟΥΝΑΒΟΙ

5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16η

ΜΟΧΟΣ-ΔΩΡΙΕΑΣ
ΛΙΝΤΟ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΡΕΠΟ: ΓΟΥΒΕΣ

6η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    17η

ΛΙΝΤΟ-ΜΟΧΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΓΟΥΒΕΣ
ΡΕΠΟ: ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

7η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18η

ΜΟΧΟΣ-ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΛΙΝΤΟ
ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ-ΔΩΡΙΕΑΣ
ΓΟΥΒΕΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΠΗΓΑΣΟΣ

8η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    19η

ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΜΟΧΟΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -Ν. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΛΙΝΤΟ-ΓΟΥΒΕΣ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΩΡΙΕΑΣ

9η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    20η

ΜΟΧΟΣ-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΓΟΥΒΕΣ-ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΛΙΝΤΟ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΔΩΡΙΕΑΣ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΡΕΠΟ: Ν. ΕΡΓΟΤΕΛΗ

10η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    21η

ΓΟΥΒΕΣ-ΜΟΧΟΣ
ΚΟΥΝΑΒΟΙ-ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ
ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΚΕΡΑΥΝΟΣ
ΛΙΝΤΟ-ΠΗΓΑΣΟΣ
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010
ΡΕΠΟ: Ν. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

11η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    22η

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ-ΓΟΥΒΕΣ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ-ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΠΗΓΑΣΟΣ-ΚΟΥΝΑΒΟΙ
ΓΙΟΥΧΤΑΣ 2010-ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ
ΔΩΡΙΕΑΣ-ΛΙΝΤΟ
ΡΕΠΟ: ΜΟΧΟΣ

 

Α2 ΕΠΣΗ (σέντρα 9-10/10)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    10η

ΠΑΛΙΑΝΗ-ΟΦΑΜ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΣΗΜΙ-ΦΑΙΣΤΟΣ

2η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11η

ΟΦΑΜ -ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ-ΠΑΛΙΑΝΗ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΤΥΛΙΣΟΣ-ΑΣΗΜΙ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

3η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    12η

ΠΑΛΙΑΝΗ-ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓ.
ΑΣΗΜΙ-ΟΦΑΜ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΥΛΙΣΟΣ

4η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13η

ΟΦΑΜ -ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ -ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΑΣΗΜΙ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΠΑΛΙΑΝΗ
ΡΟΥΒΑΣ-ΤΥΛΙΣΟΣ

5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    14η

ΠΑΛΙΑΝΗ-ΑΣΗΜΙ
ΟΦΑΜ-ΡΟΥΒΑΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΤΥΛΙΣΟΣ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ

6η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15η

ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ-ΟΦΑΜ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΣΗΜΙ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΠΑΛΙΑΝΗ

7η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16η

ΟΦΑΜ -ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΠΑΛΙΑΝΗ
ΤΥΛΙΣΟΣ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΣΗΜΙ

8η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    17η

ΠΑΛΙΑΝΗ-ΤΥΛΙΣΟΣ
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ-ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ
ΑΣΗΜΙ-ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓΕΙΩΝ
ΦΑΙΣΤΟΣ-ΟΦΑΜ
ΡΟΥΒΑΣ-ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

9η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18η

ΠΑΛΙΑΝΗ-ΡΟΥΒΑΣ
ΑΕΤΟΣ ΑΝΩΓ. -ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΑΟ ΚΑΜΙΝΙΩΝ-ΦΑΙΣΤΟΣ
ΑΣΗΜΙ-ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΥΛΙΣΟΣ-ΟΦΑΜ

 

Β’ ΕΠΣΗ (σέντρα 9-10/10)

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    10η

ΔΙΑΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΓΑΡΙΠΑ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

2η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11η

ΟΜΟΝΟΙΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.
ΕΛΠΙΔΕΣ-ΔΙΑΣ
ΓΑΡΙΠΑ-ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ
Ν. ΜΙΝΩΙΚΗΣ-ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

3η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    12η

ΔΙΑΣ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΕΛΠΙΔΕΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ-Ν ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΓΑΡΙΠΑ-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

4η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13η

ΟΜΟΝΟΙΑ-ΓΑΡΙΠΑ
ΕΛΠΙΔΕΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΔΙΑΣ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    14η

ΔΙΑΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ
ΟΜΟΝΟΙΑ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛ.-ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛ.
ΓΑΡΙΠΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ

6η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15η

ΕΛΠΙΔΕΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΓΑΡΙΠΑ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ-ΔΙΑΣ

7η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16η

ΟΜΟΝΟΙΑ-ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΕΛΠΙΔΕΣ
ΓΑΡΙΠΑ-ΔΙΑΣ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ-ΚΟΡΟΙΒΟΣ

8η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    17η

ΔΙΑΣ-ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΕΛΠΙΔΕΣ
ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ-ΟΜΟΝΟΙΑ
ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ-ΓΑΡΙΠΑ

9η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18η

ΔΙΑΣ-ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ
ΕΛΠΙΔΕΣ-ΓΑΡΙΠΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ Ν.-ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝ.
ΚΟΡΟΙΒΟΣ-ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΟΜΟΝΟΙΑ

Β’ ΕΠΣΗ (σέντρα 9-10/10)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    10η

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΓΟΡΤΥΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΖΑΡΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ: ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

2η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    11η

ΓΟΡΤΥΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ-Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΖΑΡΟΣ-ΡΑΥΚΟΣ
ΡΕΠΟ: ΚΑΝΑΡΙΑ

3η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    12η

Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ-ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΡΑΥΚΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΖΑΡΟΣ
ΡΕΠΟ: ΔΑΦΝΕΣ

4η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    13η

ΓΟΡΤΥΣ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ-ΔΑΦΝΕΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΡΑΥΚΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ-Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΖΑΡΟΣ

5η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    14η

Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΡΑΥΚΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ-ΚΑΝΑΡΙΑ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΖΑΡΟΣ-ΑΛΟΓΟ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΡΕΠΟ: ΓΟΡΤΥΣ

6η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    15η

ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ-ΓΟΡΤΥΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ-ΖΑΡΟΣ
ΡΑΥΚΟΣ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΔΑΦΝΕΣ-Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΡΕΠΟ: ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

7η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    16η

ΓΟΡΤΥΣ-ΚΑΝΑΡΙΑ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΘΕΡΙΣΣΟΣ-Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ
ΖΑΡΟΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΡΕΠΟ: ΡΑΥΚΟΣ

8η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    17η

Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ-ΖΑΡΟΣ
ΚΑΝΑΡΙΑ-ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
ΡΑΥΚΟΣ-ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ
ΔΑΦΝΕΣ-ΓΟΡΤΥΣ
ΡΕΠΟ: ΘΕΡΙΣΟΣ

9η     ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    18η

ΑΛ. ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ-ΘΕΡΙΣΣΟΣ
ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ-ΔΑΦΝΕΣ
ΡΑΥΚΟΣ-ΚΑΝΑΡΙΑ
ΖΑΡΟΣ-ΓΟΡΤΥΣ
ΡΕΠΟ: Ν. ΑΛΜΥΡΟΥ

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει