Οι αριστούχοι του 12ου Γυμνασίου Ηρακλείου και του Γενικού Λυκείου Αρχανών

2,631

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν το 12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου και το Γενικό Λύκειο Αρχανών.

12ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ

Α’ Τάξη

Μπέης Ραφαήλ τ. Χρήστου 20,  Μωραΐτη Κυριακή τ. Χρήστου 20,  Μουντουράκη Νίκη τ. Εμμ. 19 13/14,  Χειλουδάκη Νεφέλη τ. Εμμ. 19 13/14,  Αρνοπούλου Χριστίνα τ. Βασ. 19 12/13,  Βιτσαξάκης Εμμανουήλ τ. Γεωργ. 19 11/14,  Διαμιανάκης Γεώργιος τ. Σταυρ. 19 11/14,  Στεφανουδάκη Ειρήνη-Χρυσ. τ. Νικ. 19 11/14,  Κιοστεράκης Σπυρίδων-Ορεστ. τ. Νεκτ. 19 10/14,  Αβτζη Μαρία τ. Γεωργ. 19 9/14,  Χαλκιτη Ζωή τ. Γεωργ. 19 9/14,  Γιανναδάκη Αντωνία τ. Κων. 19 8/14,  Βουκάλη Καλλιόπη τ. Εμμ. 19 7/14,  Μπουντούρρι Αμαρίλντα τ. Μεχμέτ 19 6/14,  Μαυρογιάννης Ελευθέριος τ. Σοφ. 19 5/14,  Τζουανάκη Μαρία τ. Ευαγγ. 19 5/14,  Χαρωνυκτάκης Ευάγγελος τ. Γεωργ. 19 5/14,  Μακρυμανωλάκης Ιωάννης τ. Νικ. 19 4/14,  Μιλοβάνοβιτς Γιοβάνα τ. Μιλοβαν 19 4/14,  Νικολουδάκη  Πελαγία τ. Ιωαν. 19 3/14,  Στεφανάκη Σοφία τ. Ιωαν. 19 3/14,  Πικράκης Εμμανουήλ τ. Ευαγγ. 19 1/14,  Κορνιλάκη Μαρία-Γεωργία τ. Ηρακλ. 19,  Φαρσαράκη Ελευθερία τ. Νεκτ. 19,  Απλαδά Μαρία τ. Χαραλ. 18 13/14,  Καλογιαννάκη Μαρία τ. Γεωργ. 18 12/14,  Σαμπάνι Ελίσα τ. Σπίρο 18 12/14,  Βασιλάκη Μαρία τ. Ιων. 18 11/14,  Παλι Βανέσα τ. Σαντερ 18 11/14,  Τεριζάκης Αλέξανδρος τ. Μιχ. 18 9/12,  Καπανταϊδάκης Νικόλαος τ. Ιωαν. 18 10/14,  Ψαλιδάκης Στέφανος τ. Μαρ. 18 10/14,  Αλεξάκη Σταματία τ. Γεωργ. 18 8/14,  Ζερβού Ελένη τ. Γεωργ. 18 8/14,  Πιταρίδη Φωτεινή τ. Επαμ. 18 8/14,  Μαστοράκη Δάφνη τ. Γεωργ. 18 7/13,  Αστρινάκης Μάριος τ. Ελευθ. 18 7/14,  Κατσουρρι Αντζελο τ. Γκιοβαλιν 18 7/14,  Κεφαλάκης Κωνσταντίνος τ. Μιχ. 18 7/14,  Μαθιουδάκης Δημήτριος τ. Παντελ. 18 7/14,  Μισιρλάκη Μαρία  τ. Δημ. 18 7/14.

Β’ Τάξη

Μηλιαρά Μαρία τ. Εμμ. 20,  Πατεράκη Αικατερίνη τ. Μαρκ. 20,  Στρατάκη Παρασκευή τ. Γεωργ. 20,  Γεροντή Κυριακή τ. Λαμπρ. 19 13/14,  Κάββου Εμμανουέλα τ. Μηνά 19 8/14,  Κούκη Μαρία τ. Θεοδ. 19 8/14,  Φτυλάκη Ιωάννα τ. Βασ. 19 8/14,  Κορνάρου Μαρία τ. Γεωργ. 19 7/14,  Μακάκη Ελευθερία τ. Στυλ. 19 7/14,  Καρούζου Μαρία Νικ. 19 5/14,  Ταμπουρατζή Αγάπη τ. Κων. 19 5/14,  Μπαντίνη Θεοδοσία τ. Γεωργ. 19 4/14,  Αμαργιωτάκη Ειρήνη τ. Νικ. 19 3/14,  Αναστασάκης Μάριος τ. Γεωργ. 19 2/14,  Μαγκαφουράκη Ειρήνη τ. Μιχ. 19 2/14,  Γιαλούρη Πολύμνια-Γεωργία τ. Γεωργ. 19 1/14,  Ρινακάκη Αικατερίνη τ. Ηρακλ. 19 1/14,  Χατζηιωάννου Ειρήνη-Αικατ. τ. Αδάμ 18 12/14,  Μεϊμαράκης Αλέξανδρος τ. Αλεξ. 18 11/14,  Μουντράκης Εμμανουήλ τ. Φωτ. 18 11/14,  Ρινακάκη Χριστίνα τ. Ηρακλ. 18 11/14,  Αμπατζή Μαρία-Ελένη τ. Εμμ. 18 10/14,  Γκιουζε Μαρία τ. Γεωργ. 18 10/14,  Βελιγραντή Ανδρομάχη τ. Ιωαν. 18 9/13,  Κεχαγιάς Δημήτριος τ. Εμμ. 18 9/14,  Μαρκάτου Ανδρονίκη τ. Νικ. 18 9/14,  Σεγρεδάκη Ολυμπία τ. Αναστ. 18 9/14,  Αλεγκάκη Λυδία τ. Αθαν. 18 7/14.

Γ’ Τάξη

Ζαχαρόπουλος  Αριστείδης  τ. Εμμ.  20,  Κούρος  Νικήτας  τ. Μιχ.  20,  Λεπτοκαρίδη  Κυριακή  τ. Ιωαν.  20,  Σουργιά  Κυριακή  τ. Ματθ.  20,  Χαρωνυκτάκη  Γεωργία  τ. Γεωργ.  20,  Γιανναδάκη  Ιωάννα  τ. Πάρις  19 13/14,  Γκανα  Ανδριάνα  τ. Αθαν.  19 13/14,  Μακρυμανωλάκη  Ευαγγελία  τ. Νικ.  19 13/14,  Πετράκη  Σοφία  τ. Γεωργ.  19 13/14,  Προγούλη  Ιωάννα  τ. Νεκτ.  19 13/14,  Καροφυλλάκη  Ελευθερία  τ. Γεωργ.  19 12/14,  Χατζηπαράσχου  Φιλία-Μαρία  τ. Πετρ.  19 12/14,  Αδαμίδης  Γεώργιος  τ. Ηρακλ.  19 9/14,  Βαρεβάτση  Δήμητρα  τ. Δημ.  19 9/14,  Βαρβάτση  Ιωάννα  τ. Δημ.  19 9/14,  Νικολουδάκη  Ελένη  τ. Ιωαν.  19 9/14,  Ξυλούρη  Αικατερίνη  τ. Γεωργ.  19 9/14,  Βασιλάκη  Στεφανία  τ. Κων.  19 8/14,  Συντηχάκη  Ελένη  τ. Ιωαν.  19 6/14,  Κωλετάκης  Μύρων  τ. Εμμ.  19 5/14,  Χατζηγεωργίου  Ελευθερία  τ. Γαβριήλ  19 2/14,  Χατζηγιάννη  Μαρία  τ. Μιχ.  19 2/14,  Ασημομύτης  Κωνσταντίνος  τ. Χρηστ.  19,  Βασιλάκης  Νικόλαος  τ. Αντ.  19,  Χριστάκη  Αικατερίνη  τ. Ιωαν.  18 12/14,  Γαλαμανώλη  Μαρίνα  τ. Νικ.  18 11/14,  Δαμιανάκης  Νικόλαος  τ. Σταυρ.  18 11/14,  Δρακωνάκης  Εμμανουήλ  τ. Εμμ.  18 11/14,  Ζουμπουλάκη  Μαρία-Αμαλία  τ. Νικ.  18 11/14,  Παπαδάκη  Εμμανουέλα  τ. Ιωαν.  18 9/14,  Πετεινάκης  Ευστάθιος  τ. Δημ.  18 7/14.

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

Α’ Τάξη

Νοδαράκη Αικατερίνη του Ανδρέα, Σχοιναράκη Άννα τ. Μιχαήλ, Κουκουράκη Ζωή τ. Γεωργίου, Χαχλιδάκη Χαρίκλεια τ. Μιχαήλ, Βαρελτζάκη Ναταλία τ. Εμμαν., Καράντζη Χρυσάνθη τ. Στέφανου, Σινάνι Γκελσάντα τ. Αντρέα, Τρούλης Σπυρίδων τ. Εμμανουήλ, Βανταράκης Εμμανουήλ τ. Ιωάννη, Χοχλιδάκης Σπυρίδων τ. Ιωάννη, Φανιουδάκη Ελευθερία τ. Ευαγγ., Σκουλούδη Μαρία τ. Εμμαν., Φασουλάκης Στυλιανός τ. Ξενοφ., Ταβλαδωράκη Μαργαρίτα τ. Γεωργίου.

Β’ Τάξη

Βαφειάδου Αργυρώ του Νεστορ., Μακρυγιάννη Ελένη τ. Χαρίτων.,  Γραμματικού Μαρία τ. Τσαμπίκου,  Χατζηαθανασίου Ελευθερία-Γεωργία τ. Γεωργίου, Ζαρωνάκης Μάριος τ. Γεωργίου, Σκαρβελάκη Ευαγγελία τ. Νικολ., Φανουράκη Όλγα-Μαρία τ. Αντωνίου, Κεφαλάκη Μαρία-Ασπασία τ. Ιωάννη, Πηγάκης Δημήτριος-Ραφαήλ τ. Κων/νου, Χουστουλάκης Μάριος-Χρήστος τ. Στυλ., Καλαϊτζίδη Αλεξάνδρα-Μαρία τ. Ανέστη,   Βαφάκη Βασιλική τ. Εμμαν., Δασκαλάκη Αναστασία τ. Εμμαν., Ουσταμανωλάκη Καλλιόπη τ. Εμμαν.

Γ’ Τάξη

Φωστέρης Ιωάννης τ. Σπυρίδωνος, Σταθογλου Δήμητρα τ. Αριστ., Δασκαλάκη Χρυσή τ. Φιλήμων, Ριπολ-Κανδυλας Αλέξανδρος τ. Χόρχε, Σαριβασιλείου Αναστασία τ. Νικολ., Αμπατζή Ελβίρα τ. Μιχ., Γιαννακάκης Κωνσταντίνος τ. Αριστείδη, Τσαπινου Ελβίρα τ. Αντων., Φανιουδάκη Παρασκευή τ. Ευαγγ., Χριστοδουλάκη Άννα-Μαρία τ. Μιχαήλ, Καζαντζάκη Ελένη τ. Κων/νου, Σαββάκη Ελένη-Άννα τ. Μιχαήλ, Κανονης Μάριος-Μηνάς τ. Βασιλ., Φανιουδάκη Ειρήνη τ. Ευαγγ., Σακαβέλης Λεωνίδας τ. Ιωαν., Βαλεντάκη Δήμητρα τ. Χρήστου, Κανδυλας Ανδρέας τ. Λάμπρου, Κουφοζηση Γεωργία τ. Εμμαν, Τρετσιακ Καζμιρα Λη τ. Λη Τζωρτζ., Χουρδάκης Ζαχαρίας τ. Γεωργ., Ουσταμανωλάκης Γεώργιος τ. Εμμαν.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει