Οι αριστούχοι από τέσσερα σχολεία του Ηρακλείου

2.788

Έθεσαν ψηλά τον πήχη και τα κατάφεραν! Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν χθες τέσσερα σχολεία του Ηρακλείου.

Πρόκειται για τα 2ο και 6ο Γυμνάσια Ηρακλείου, το Γυμνάσιο Επισκοπής και το Λύκειο Ν. Αλικαρνασσού

Εντωμεταξύ, η Διεύθυνση και ο Σύλλογος διδασκόντων του 6ου ΓΕΛ Ηρακλείου σύμφωνα με τον νόμο περί «προστασίας προσωπικών δεδομένων» δεν ανακοινώνει τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν.

«Συγχαίρουμε όμως θερμά όλους τους μαθητές και τις μαθήτριές μας που αρίστευσαν και τους ευχόμαστε κάθε επιτυχία στην ζωή τους», αναφέρει το σχολείο.

 

2ο Γυμν. Ηρακλείου

 

Α’ Τάξη

Κομοντάκη Αγγελική του Νικ. 19 13/14, Περγαντής Αναστάσιος του Σπυρ. 19 13/14, Αρχαύλης Ζαχαρίας του Εμμαν. 19 12/14, Κασσωτάκης Ανδρέας Γεώργιος του Αλεξ. 19 12/14, Βαρδαλαχάκη Αντριάννα του Νικολ. 19 11/14, Σκανδαλάκη Αντωνία του Ιωαν. 19 11/14, Χριστοφοράκης Χριστόφορος του Γεωργ. 19 11 /14, Γενιτσαρίδης Θεόδωρος του Εμμαν. 19 10/14, Περάκης Ελευθέριος του Αποστ. 19 10/14, Ξυστράκη Μαρία του Γεωργ. 19 9/14, Σκανδαλάκη Εμμανουέλα του Ιωαν. 19 9/14, Μπεϊκο Αντριάνα του Αλκέτ 19 8/14, Βαρούχας Ιωάννης- Γεώργιος του Νικ. 19 7/14, Κακουδάκη Ηλέκτρα του Ιωαννη 19 7/14, Καρκανάκης Ιωάννης του Στυλ. 19 7/14, Σφακάκης Εμμανουηλ του Γεωργ. 19 7/14, Βαρδαλαχάκη Ευαγγελία του Εμμαν. 19 6/14, Ιατρού Μαρία του Γεωργ. 19 6/14, Μπολωνάκη Μαριάννα του Μιχ. 19 6/14, Τζίκας Κωνσταντίνος του Πολύκ. 19 6/14, Γιαμαλάκης Κωνσταντίνος του Δημ. 19 5/14, Κολιτσιδάκη Σοφία Μαρία του Αθανασ. 19 5/14, Χουδετσανάκη Ροδάνθη του Νικ. 19 5/14, Βαρούχα Μαρία Εμμανουέλα του Νικ. 19 4/14, Μαυράκη Ιλεάν του Σπυρ. 19 3/14, Σαββάκη Δωρις του Ιωαννη 19 3/14, Βαμβουκάκης Ιωάννης του Νικ. 19 2/14, Κανατάκης Ιωάννης του Μάρκου 19 2/14, Καραντινός Γεώργιος του Ιωαν. 19 2/14, Σπανάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 19 1/14, Σπαχής Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 1/14, Χασαναϊ Ραφαέλα του Χακι 19 1/14, Μαραγκουδάκης Δημήτριος του Ραδάμανθυ  19, Κατσαράκης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 18 13/14, Κουγιανος Νικόλαος του Κωνστ. 18 13/14, Γκιουλμπαλης Γαβριήλ του Νικηφ. 18 12/14, Ξυπάκης Εμμανουήλ του Μύρ. 18 12/14, Παπαδάκη Αλκηστη του Μιχ. 18 12/14, Βιδάκης Γεώργιος του Αντ. 18 11/14, Γιαννάκη Σοφία του Ιωαν.  18 11/14, Διβινή Λυδια του Θρασύβ. 18 11/14, Μοάτσος Μηνάς του Δημ. 18 10/14, Παπαδάκη Μυρτώ του Γεωργ. 18 10/14, Παπαδάκη Σοφία του Γεωργ. 18 10/14, Σταυρακάκη Αικατερίνη του Γεωργ. 18 10/14, Στιβακτάκης Δημήτριος του Νικ. 18 10/14, Αθανασάκη Ιωάννα του Δημ. 18 9/14, Κουρεπίνη Μαρία του Γεωργ. 18 9/14, Κατσαράκης Γεώργιος του Νικ. 18 8/14, Κώτη Αικατερίνη του Κωνστ. 18 8/14, Νικολιδάκη Αννα του Εμμαν. 18 8/14, Σταυρακάκη Χρυσάνθη Μαρία του Βασ. 18 8/14, Αρναουτάκη Εμμανουέλα του Ευαγ. 18 7 /14, Νικάκη Αρτεμις του Χρήστου 18 7/14, Ντζιαδήμα Ουρανία του Χαριλ. 18 7/14.

Β’ Τάξη

Αγγελάκη Ελπίδα του Δημ. 20, Ζερβοπούλου Χριστίνα του Μιχ. 20, Καλυκάκη Αντιγόνη του Γεωργ.20 , Χατζηεμμανουήλ Δημοσθένης του Γεωργ. 20, Κρασονικολάκη Αννα του Κωνστ. 19 13/14, Ζηδιανάκης Νικόλαος του Γεωργ. 19 12/14, Λαθουράκη Δήμητρα του Νικ. 19 12/14, Εμμανουηλ Μαρία του Αναστασ. 19 11/14, Χατζηεμμανουήλ Κλεονίκη Ευφροσύνη του Γεωργ. 19 11/14, Κυριακάκη Χρυσάνθη του Νεκτ. 19 10/14, Μιχελινάκης Μίνως του Ιωαν. 19 10/14, Χατζηβασίλη Καλλιόπη Μαρία του Κωνστ. 19 9/14, Καπελάκη Αγάπη του Ιωαν. 19 8/14, Τσιγγω Ασπασία του Παναγ. 19 8/14, Καραμαούνας Στέφανος του Πολύκ. 19 6/14, Παπαδάκη Ελισάβετ του Κων. 19 5/14, Βαϊνα Καλλιόπη του Αθαν. 19 4/14, Μπαντουβά Μιχαέλα του Εμμαν.  19 4 /14, Σαπουντζάκη Αννυ του Θωμά 19 4/14, Βουλγαρη Σεβαστή του Γεωργ. 19 3/14, Κουμπενάκη Αγλαΐα-Αννα του Ιωαν. 19 3/14, Σαμαριτάκη Ευαγγελία του Εμμαν. 19 3/14, Χιωτάκη Ελευθερία του Αντ. 19 2/14, Διακάκης Χρήστος του Νικ. 19 1/14, Κουτεντάκη Μελίνα του Αριστ. 19 1/14, Μηνοπουλου Γεωργία του Βασιλ. 19 1/14, Καρφάκη Μαριλίζα του Παναγ. 19, Χρηστάκης Χαράλαμπος του Γεωργ. 19, Μαυρακάκη Αγάπη του Ανδρέα 18 13/14, Νταη Χρυσούλα του Κωνστ. 18 13/14, Βουρεξάκη Αρτεμις του Πέτρου 18 12/14, Καψαλάκη Ναταλία του Ηλία 18 12/14, Μπαγιατης Στέφανος του Γεωργ. 18 12/14, Σταμπούλης Δημήτριος του Αχιλ. 18 12/14, Τσιραγάκη Ανδριανή του Λεόντιου 18 12/14, Γαλανάκη Ευαγγελία του Σπυρ. 18 11/14, Τσικιντίκου Δημητρα του Κωνστ. 18 10/14, Χριστινάκη Ελένη του Γεωργ. 18 10/14, Καππου Φωτεινή του Ιωαν. 18 9/14, Ρασούλη Αικατερίνη του Ιωαν. 18 9/14, Φετφατζη Ελευθερία του Αντ. 18 9/14, Χαραλαμπάκη Βασιλική του Εμμαν. 18 9/14, Αγαπάκης Εμμανουήλ του Αντ. 18 8/14, Χατζηαντωνάκη Ανδριανή του Νικ. 18 8/14, Γκοργκούλης Νικόλαος του Μιχ. 18 7/14, Παπαρούλης Θεόδωρος Χρήστος του Γεωργ. 18 7/14.

Γ΄Τάξη

Κολιτσιδάκη Γεωργία Μαρία του Αθαν. 20, Κοντογεωργης Αριστείδης του Χρήστου 20, Καραμαούνας Αγγελος του Πολύκ. 19 13/14, Καραπάνος Κωνσταντίνος του Πέτρου 19 13/14, Κωνσταντάκη Ειρήνηυ του Μάρκου 19 13/14, Μελαμπιανάκη Ελένη του Εμμαν. 19 12/14, Καραμαούνα Μαρία του Πολύκ. 19 11/14, Παπαματθαιάκη Χαρά Καροίνα του Εμμαν. 19 11/14, Σουρλαντζή Ελένη Στυλιανή του Γεωργ. 19 11/14, Γωνιανάκη Ειρήνη του Εμμαν. 19 10/14, Πετριτάκης Γεώργιος του Μενελ. 19 10/14, Φανουράκη Ειρήνη του Ανδρέα 19 10/14, Κουτεντάκη Θεοδώρα του Εμμαν. 19 9/14, Μανταδάκης Ιωάννης του Μιχ. 19 9/14, Τζίκα Μαρία Νεφέλη του Πολύκ. 19 9/14, Τσαπαλης Αγγελος του Αντ. 19 9/14, Γενιτσαρίδης Γεώργιος του Εμμαν. 19 8/14, Μαυράκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 8/14, Ζωγραφάκη Σφακιανάκη Μαρίνα του Μιχ. 19 7/14, Μανιδάκη Μαριάννα του Δευκ. 19 7/14, Μπασια Βασιλεία του Γεωργ. 19 7/14, Ξημεράκη Μαρία του Μιχ. 19 7/14, Πολλάκης Νικόλαος του Παύλου 19 7/14, Φιλικας Κωνσταντίνος του Κωνστ. 19 7/14, Καμπιτάκης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 6/14, Ματαλλιωτάκη Αικατερίνη του Ανδρέα 19 6/14, Χατζάκης Αλέξανδρος του Εμμαν. 19 6/14, Γενιτσαρίδης Χαρίδημος του Γεωργ. 19 5/14, Γκάτσου Πηνελόπη του Παντελή 19 5/14, Κοκουβα Στυλιανή του Κωνστ. 19 4/14, Παπαμαστοράκης Αδάμ του Γεωργ. 19 4/14, Σηφάκη Μαργαρίτα  Αικατερίνη του Γεωργ. 19 4/14, Τζαγκαράκης Εμμανουήλ του Αριστ. 19 4/14, Βερερουδάκης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 3/14, Καστρινάκη Αννα του Ιωαν. 19 2/14, Ναλμπάντης Ιωάννης του Κων. 19 2/14, Τσατσάκη Μαρία Αννα του Ανδρέα 19 2/14, Βασιλάκης Νικόλαος του Κωνστ. 19 1/14, Γκοργκούλη Ειρήνη του Μιχ. 19, Κουσουλάκος Κωνσταντίνος του Νικολ. 19, Τσιμπουκα Κωνσταντίνα του Θεοδ.  19, Παρηγοράκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 18 13/14, Κουσουλάκος Μιχαήλ του Νικ. 18 12/14, Πιτσουλης Αριστείδης του Αθανασ. 18 12/14, Τζερμιαδιανού Αγγελική του Γεωργ. 18 12/14, Χατζαντωνάκης Αντώνιος του Γεωργ. 18 12/14, Βαρβεράκης Στυλιανός του Γεωργ. 18 11/14, Μιχαλάκης Νικόλαος του Ελευθ. 18 11/14, Παρασκευοπούλου Πελαγία του Νεκτ. 18 11/14, Γιαννάκης Ματθαίος του Ιωαν. 18 10/14, Δραμουντάνης Δημήτριος του Εμμαν. 18 10/14, Κοσιδεκάκης Γεώργιος του Νικ. 18 10/14, Παπάζογλου Μυρτώ του Δημ. 18 10/14, Σηφάκη Ειρήνη του Ιωαν. 18 10/14, Σμπώκος Νικόλαος του Ευαγ. 18 10/14, Αντωνακάκη Μαρία του Μιχ.18 9/14, Κουρπα Αικατερίνη του Νικ. 18 9/14, Μακράκης Ιωάννης του Νικ. 18 9/14, Ανυφαντάκης Γεώργιος του Εμμαν. 18 8/14, Κριαράς Παύλος του Ιωαν. 18 8/14, Μιλένκοβιτς Στέφανος - Ραφαήλ του Ντειάν 18 8/14, Σκουλά Ηλέκτρα Ζαφειρένια του Μιχ. 18 8/14, Βαμβουκάκη Μαρία Ιωάννα του Γεωργ. 18 7/14, Καζάκη Χρυσούλα του Ιωαν. 18 7/14, Πετούσης Ιωάννης του Βασ. 18 7/14.

 

6ο Γυμν. Ηρακλείου

 

Α’ Τάξη

Καλλέργη Ελένη του Εμμαν. 20, Ομηρόλη Αργυρή του Κωνστ. 20, Πηρουνάκη Αντωνία του Εμμαν. 20 , Κατσαπρακάκη Ευαγγελία του Νικήτα 19 13/14, Πολιτάκη Δήμητρα του Χαραλ. 9 13/14, Φαραζάκης Ιωάννης του Κωνστ. 19 13/14, Τσαγλιώτης Κωνσταντίνος του Μιχ. 19 12/14, Βαβουράκης Νικόλαος του Μιχ. 19 11/14, Γιαννούλης Μάριος Κωνσταντίνος του Ιωαν. 19 11/14, Λιαπάκη Ειρήνη Ευαγγελία του Γεωργ. 19 11/14, Μανουσάκη Τερψιχόρη του Νικ. 19 11/14, Νιώτη Γεωργία του Διον. 19 11/14, Κουντάκης Χρήστος του Ευστ. 19 10/14, Μέγας Βησσαρίων του Σπυρ. 19 10/14, Νικηφοράκης Κωνσταντίνος του Εμμαν. 19 10/14, Καραβασιλη Παναγιώτα του Αλεξ. 19 9/14, Μεσσαριτάκη Αμαλία Μαρία του Σταύρου 19 9/14, Παπαδάκης Σοφοκλής του Εμμαν. 19 9/14, Πετούση Μαρίαν του Γεωργ. Βασ. Λαρρυ 19 9/14, Σταθάκος Ιωάννης του Γεωργ. 19 9/14, Σταυρακάκης Μίνως του Γεωργ. 19 9/14, Τζωρτζακάκης Αντώνιος του Εμμαν. 19 9/14, Κριτσωτάκης Ορέστης του Εμμαν. 19 8/14, Μπακαλάκη Ιωάννα του Αρη 19 8/14, Σταυρακάκη Χάρις του Νικ. 19 8/14, Δερμιτζάκη Ευαγγελία του Νικ. 19 7/14, Δετοράκης Θεοχάρης του Ευστ. 19 7/14, Κατεργιαννάκη Μαρία του Κωνστ. 19 7/14, Παταμανίδη Φερενίκη του Νικ. 19 7/14, Σαχίνη Σοφία του Γεωργ. 19 7/14, Καληγιαννάκης Γεώργιος του Νικ. 19 6/14, Ρογδάκη Δήμητρα του Μιχ. 19 6/14, Συντιχάκης Δημήτριος του Θεοδ. 19 6/14, Γιαλιτάκη Μαριάννα του Εμμαν. 19 5/14, Ζαχαράκη Αλίκη Ιωάννα του Γεωργ. 19 5/14, Θεοδούλου Δανάη του Θεοτ. 19 5/14, Μακριδάκης Χριστόφορος του Αντ. 19 5/14, Μαλλιαράκης Στυλιανός του Γεωργ. 19 5/14, Ξεξάκη Ελευθερία του Εμμαν. 19 5/14, Γκαγκαουδάκη Ελένη του Εμμαν. 19 4/14, Δερμιτζάκης Νικόλαος του Κωνστ. 19 4/14, Μαζωνάκη Μαρία του Μιχ. 19 4/14, Μαράκη Ελένη του Εμμαν. 19 4/14, Νικολουδάκη Εμμανουέλα του Δημ. 19 3/14, Σαββοπουλου Ηώ του Δημ. 19 3/14, Καμάρη Εμμανουέλα του Εμμαν. 19 2/14, Μισιχρονη Ελλη του Γεωργ. 19 2/14, Παπαδάκη Αθηνά του Θεοχάρη 19 2/14, Μπουνάκης Δημήτριος του Κωνστ. 19 1/14, Πανταζής Παναγιώτης Ραφαήλ του Γεωργ. 19 1/14, Μυρωνάκης Θεόδουλος του Κωνστ. 19, Τζοβενάκης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19, Χαιρέτη Αγάπη του Ιωαν. 19, Αθανασάκης Ιωάννης του Γεωργ. 18 12/14, Ζωγραφάκη Μαρία Λαμπρινή του Εμμαν. 18 12/14, Καραδιμο Ραφαέλα του Νίκο 18 12/14, Κουμπάνη Μαλβίνα του Βασ. 18 12/14, Κρασονικολάκη Ιωάννα του Γεωργ. 18 12/14, Τσαφαντάκη Μαριάνθη του Μάρκου 18 12/14, Φίσκας Φραντζέσκος του Γεωργ. 18 12/14, Μαυρογιαννης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 18 11/14, Κουρουγκιαβούρη Καλλιόπη του Μάρκου 18 10/14, Χατζηζήσης Βασίλειος του Γεωργ. 18 10/14, Βλάχου Ιολη του Σταύρου 18 9/14, Δραμουντάνης Βασίλειος Παναγιώτης του Γεωργ. 18 9/14, Μανιαδάκης Φανουριος του Μιχ. 18 9/14, Ξανθάκης Εμμανουήλ του Ηλία 18 9/14, Στεφανάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 18 9/14, Αρτεμης Δημήτριος του Νικ. 18 8/14, Βρέντζου Ραφαηλία του Εμμαν. 18 8/14, Βασιλάκης Εμμανουήλ του Δημ. 18 7/14, Κόρσαββα Ζηνοβία του Μηνά 18 7/14, Κτιστάκη Ελένη του Νεκτ. 18 7/14, Τσίχλα Μαρίνα του Ιωαν. 18 7/14, Χουστουλάκη Κοραλία του Στυλ. 18 7/14

Β’ Τάξη

Κορνηλάκη Αναστασία του Αθανασ. 20, Κουρλετάκη Μαρία του Στυλ. 20, Παπαθανασίου Χρήστος του Αθανασ. 20 , Βοργια Ελένη Ευθυμία του Εμμαν. 19 13/14, Σημαντηράκη Ιωάννα του Χρήστου 19 13/14, Φουρφουριανάκη Δημητρα του Γεωργ. 19 13/14, Εργαζάκη Ειρήνη του Βασ. 19 12/14, Σκυβαλάκη Ιωάννα Ελένη του Νεκτ. 19 12/14, Σταματάκη Ευαγγελία του Ιωσηφ 19 12/14, Φλουρής Νικόλαος του Στυλ. 19  12/14, Αστρινάκη Καλλιόπη του Νικ. 19 11/14, Ιερωνυμίδη Μαρίνα του Μύρωνα 19 11/14, Καλλονάκη Ελένη του Μιχ. 19 11/14, Χλουβεράκη Ελένη του Γρηγ. 19 11/14, Αγγελέτου Φερενίκη του Μάριου 19 10/14, Κασσωτάκη Ελένη του Εμμαν. 19 10/14, Λαγουδάκης Κωνσταντίνος του Σπυρ. 19 10/14, Νταμπακάκη Χρυσή του Νικολ. 19 10  /14, Παπαδάκη Αικατερίνη του Εμαν. 19 9/14, Τσαγκαράκη Ελένη του Μιχ. 19 8/14, Τσακαλάκη Πηνελόπη του Γεωργ. 19 8/14, Γερωνυμάκη Αννα του Ιωαν. 19 7/14, Δερμιτζάκη Μαρία του Κωνστ. 19 7/14, Δημητρίου Ελένη του Αριστ. 19 7/14, Κουρνιανός Φώτιος του Νικ. 19 7/14, Καραφύλλη Λειάνα του Αθανασ. 19 6/14, Σαμπάνη Δημητρα Μυρτώ του Κωνστ. 19 6/14, Τσελεντάκης Δομήνικος του Εμμαν. 19 6/14, Βελεγράκη Καλλιόπη του Ιωαν. 19 5/14, Γιγουρτάκης Δημήτριος του Σπυρ. 19 5/14, Ζηδιανάκης Νικόλαος του Βασ. 19 5/14, Κιουμαρουλο Μαρία Τερέζα του Μάρκο 19 5/14, Μαστοράκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 5/14, Φουλεδάκης Νικόλαος του Μενελ. 19 5/14, Αρχοντάκη Σοφία του Δημ. 19 4/14, Κοκκινος Ανδρέας του Αλεξ. 19 4/14, Βένιος Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 3/14, Διγενή Καλλιόπη του Νικ. 19 3/14, Μαθιουδάκης Ιωσήφ του Στυλ. 19 3/14, Ξυδιανού Μαρία του Ιωαν. 19 3/14, Τσαπάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19 3/14, Κουκουράκης Βασίλειος του Δημ. 19 2/14, Ξυδάκης Γεώργιος του Ηρακλή 19 2/14, Γαργανουράκης Ευάγγελος του Αναστ. 19 1/14, Καζάνη Ιωάννα του Στυλ. 19 1/14, Καλόγηρος Γεώργιος του Αθανασ. 19 1/14, Καραμπίνης Παναγιώτης του Γιάννη 19 1/14, Κηπαράκης Γεώργιος του Εμμαν. 19 1/14, Μανωλίτση Μαρία του Στυλ. 19 1/14, Ξυδάκης Στυλιανός του Ηρακλή 19 1/14, Βάβουλας Μαξιμος Ιωσήφ του Εμμαν. 19 , Γερωνυμάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 19, Σκορδαλάκη Γεωργία του Μάρκου 19, Χρηστάκος Ιπποκράτης του Κωνστ. 19, Γρηγοράκης Εμμ. Εκτορας του Γεωργ. 18 13/14, Ζαχαριουδάκης Χρυσόστομος του Νικ. 18 13/14, Μαματζάκης Αντώνιος του Γεωργ. 18 13/14, Μαστοράκης Γεώργιος του Κυριάκ. 18 13/14, Τζιάβας Εμμανουήλ του Περικλή 18 13/14, Χατζηδάκη Αθανασία του Ιωαν. 18 13/14, Νικολούδης Νέστορας του Ιωαν. 18 12/14, Κληρονόμου Δήμητρα Ανδριανή του Εμμαν. 18 12/14, Μαθιουδάκη Χριστίνα του Παύλου 18 12/14, Βαρούχα Χρυσή Ισιδωρα του Γεωργ. 18 11/14, Διλβόης Κωνσταντίνος του Αντ. 18 11/14, Εγγλεζάκη Χρυσούλα του Νικ. 18 11/14, Παρασίδου Μαρία του Κωνστ. 18 10/14, Σηφάκη Καλλιόπη του Ιωαν. 18 10/14, Φαραζακη Ευσεβία του Σταύρου 18 10/14, Αλεξανδράκης Γεώργιος του Μιχ. 18 9/14, Ζαχαριουδάκη Ελισάβετ του Χρυσοβ. 18 9/14, Ξηρουχάκη Ελευθερία του Γεωργ. 18 9/14, Παιλα Ελευθερία του Γεωργ. 18 9/14, Παπαδόπουλος Αναστάσιος του Θεοδ. 18 9/14, Τζιαβας Νικόλαος του Περικλή 18 9/14, Βλάσσης Δημήτριος του Εμμαν. 18 8/14, Φοινικιανάκη Στυλιανή του Μιχ. 18 7/14.

Γ’ Τάξη

Βασιλάκη Μαρία του Μάρκου 20, Γενναράκης Νικόλαος του Γεωργ. 20, Γκριτζαλης Γεώργιος του Κωνστ. 20, Καραγιαννίδου Κατερίνα του Ιωαν. 20, Λιαπάκης Νικόλαος του Γεωργ. 20, Παπαδάκης Μύρων του Γεωργ.  20, Σμπώκου Βιλελμίνη Νικολέτα του Φωτιου 20 , Τσαγλιώτης Εμμανουήλ Ραφαήλ του Μιχ. 20, Γαρεφαλάκη Μαρία του Κωνστ. 19 13/14, Παπαδάκης Βλάσιος του Νικ. 19 13/14, Παττακος Νικόλαος του Εμμαν. 19 13/14, Σταυρίδη Χαραλαμπία του Πέτρου 19 13/14, Γιαννίκου Κωνσταντίνα του Παναγ. 19 12/14, Σταυρακάκη Αδαμαντία Ελένη του Νικ.  19 12/14, Πατραμάνης Αρης του Εμμαν. 19 11/14, Χνάρης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 11/14, Χριστοφάκη Ζαχαρένια – Χρυσοβαλάντη του Χρήστου 19 11/14, Αλατσάκης Σταύρος του Μυρ. 19 10/14, Τερεζάκης Γεώργιος του Ιερ. 19 10/14, Αθανασάκη Μαρίνα Μαρία του Γεωργ. 19 9/14, Καλογεράκη Ειρήνη του Δημ. 19 9/14, Καυκάκη Μαρία του Ηρακλή 19 9 /14, Κατζαγιαννάκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 8/14, Σπιταδάκης Δημήτριος του Βασ. 19 8/14, Δουλουφάκη Στυλιανή του Ευαγ. 19 7/14, Χαραλαμπάκη Νίκη Πηνελόπή του Γεωργ. 19 7/14, Μηλα Ολυμπια του Χρήστου 19 5/14, Χαρωνίτη Μαρία του Αλεξ. 19 5/14, Γεωργαλής Γεώργιος του Ιωαν. 19 4/14, Ματαλλιωτάκης Νικόλαος του Δημ. 19 4/14, Καταγας Γεώργιος του Δημ. 19 3/14, Κοντογιάννη Βασιλική του Βασ. 19 3/14, Μπαντουβά Αικατερίνη του Λεωνίδα 19 3/14, Παπαμαρκάκη Μαρία Αννα του Δημ. 19 3/14, Χατζηιωάννου Θεόδωρος του Χρήστου 19 3/14, Ζαχαράκης Γεώργιος του Αντ. 19 2/14, Θεοδούλη Ιωάννα του ΔΗμ. 19 2/14, Χατζηαθανασιάδη Ιωαννα του Κωνστ. 19 2/14, Βαβουλας Κωνσταντίνος του Εμμαν. 19 1/14, Καλαϊτζάκη Αικατερίνη του Δημ. 19 1/14, Χατζηαθανασιάδη Δέσποινα του Κωνστ. 19 1/14, Αλεξανδρου Κωνσταντίνα του Χριστάκη 19, Μποτζάκης Νικόλαος του Εμμαν. 19, Τσαγκαράκης Ραμόν του Αριστ. 10, Ζαφειροπουλου Αικατερίνη Ραφαέλα του Ζαχ. 18 13/14, Κορσαββας Νικόλαος Ραφαήλ του Κωνστ. 18 13/14, Σπυριδάκη Θεοκλίνη Γεωργία του Ηλία 18 13/14, Ανδρεαδάκης Γεώργιος Κωνσταντίνος του Μηνά 18 12/14, Βοσκάκη Ευαγγελία του Κωνστ. 18 12/14, Γιαμνιαδάκης Σοφοκλής του Ιωάννη  18 12/14, Βογιάκη Μαρία Κωνσταντίνα του Εμμαν. 18 11/14, Μανουσάκης Γεώργιος του Νικ. 18 10/14, Φατζίκης Πέτροw του Μιχ. 18 10/14, Κατσαβούνης Πέτρος του Κωνστ. 18 9/14, Μεζίνι Μερουσε του Miltjadhi  18 9/14, Ανυφαντάκη Μαρία του Εμμαν. 18 8/14, Τσαπάκης Μιχαήλ του Εμμανουηλ 18 8/14, Λικα Λαουρα Τζεροτζιανα του Γκεοργκιτσα 18  7/14, Σκανδαλάκη Μαρία του Ιωαν. 18 7/14.

 

Γυμνάσιο Επισκοπής

 

Α’ Τάξη

Μεραμβελιωτάκης Ευάγγελος του Κων. 19 13/14, Παπαδόπουλος Νικόλαος του Γεωργ. 19 12/14, Μπουντο (Budo) Αντρέα (Andrea) του Λορέντς Lorenc 19 5/14, Μηλαθιανάκη Πηνελόπη του Ιωαν. 19 2/14 Κατσαλή Γαρυφαλιά-Ελένη του Γεωργ. 19 1/14.

Β’ Τάξη

Αγγουριδάκης Νικόλαος του Εμμ. 20, Συγλέτου Άρτεμη-Εφραιμία του Βασ. 20, Δεsποτάκη Χριστίνα του Ιωαν. 19 13/14, Πουλιανάκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 9/14, Σταυρουλάκη Ιωάννα του Γεωργ. 19 8/14, Λασηθιωτάκης Ιωάννης του Εμμ. 19 3/14, Λυδάκης Μάρκος του Ζαχ. 19 2/14, Κατσαμάκας Ραφαήλ-Γρηγόριος του Οδυσ. 18 13/14, Σκουλούδης Μιχαήλ του Νεκτ. 18 12/14, Κρασανάκη Ιωάννα του Γεωργ.  18 11/14, Ανδρουλάκη Χαρίκλεια του Ευαγγ. 18 10/14, Βασιλειάδης Βασίλειος του Στ. 18 10/14.

Γ’ Τάξη

Γκιεργκι Μαρσιντα του Αρντιαν 19 12/14, Χαραλαμπάκη Αντωνία του Εμμ. 19 12/14, Πρωτογεράκη Ορτανσία του Παν. 19 11/14, Καρακατσάνη Χαρίκλεια-Μαρία του Σταυρ. 19 10/14, Γκιεργκι Αουρέλα του Αρμπεν 19 8/14, Καπετανάκης Αντώνιος του Γεωργ. 19 2/14, Καλογιαννάκη Ιφιγένεια του Αντ. 19 1/14, Βαρδάκης Γεώργιος του Βασ. 19, Καψάλη Μαρία-Αφροδίτη του Γερασ. 18 9/14, Μανωλακάκης Αντώνιος του Ηρακλ. 18 8/14.

 

 

 

Λύκειο Ν. Αλικαρνασσού

 

Α’ Τάξη

Στρατάκη Μαρία του Νικ. 19,8, Καλαϊτζάκη Ραφαέλα του Νεκτ. 19,7, Φθενάκης Γεώργιος του Αντ. 19,7, Χαραλαμπάκη Βασιλεία του Εμμ. 19,7, Μπουτσάκη Μαρία του Δημ. 19,5, Σιμακάι Λαμπι του Γκεντιαν 19,4, Ζενελάι Ανιέζα του Shaban 19,3, Κουρτικάκης Παναγιώτης του Στυλ. 19,3, Καραγιαννάκης Μύρων του Γεωργ. 19,2, Ντουμη-Βασιλείου Μαρία-Άννα του Δημ.  19,2, Καραβιώτης Ιωάννης του Σπυρ. 18,8, Καραγιαννάκης Στέφανος του Γεωργ. 18,8, Κότη Εμμανουέλα-Μαρία του Δημ. 18,5, Ανδρώνη Δήμητρα του Νικ. 18,3, Αράπογλου Ειρήνη του Δημ. 18,3, Βερίγου Αικατερίνη του Εμμ. 18,3, Γλυτσου Σταματία του Πετρ. 18,3, Χριστοδούλου Δημήτριος του Γεωργ. 18,2, Δημητράκη Χριστίνα του Κων. 18,1, Κυπριωτάκη Μαρία του Στυλ 18,1,Χριστοδούλου Ιωάννης του Γεωργ. 18,1.

B’ Τάξη

Κουκα Μαριο του Αρμπεν 19,9, Κουκούλης Ευστράτιος του Γεωργ. 19,7, Λυρατζάκης Μιχαήλ του Γεωργ. 19,6, Παπατζανάκης Θεόδωρος του Αντ. 19,3, Μαγαλιου Αθηνά του Βασ. 19,2, Γαλανάκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19,0, Γραμματικάκης Γεώργιος του Ιωαν. 18,8, Κολαρετάκη Παρασκευή του Εμμ. 18,6, Κώτη Κυριακή-Μαρία του Δημ. 18,5, Περβολαράκη Μαρία του Γεωργ. 18,5, Χρυσομάλλης Νικόλαος Κωνστ. του Ιγ. 18,5, Κολετζάκη Ελένη του Κων. 18,4, Βελιβασάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 18,2, Νικολακάκης Βασίλειος του Εμμ. 18,2, Βουρλιωτάκης Ευάγγελος του Γεωργ. 18,1.

Γ’ Τάξη

Παναγιωτάκης Γεώργιος του Κων. 20, Λιλη Μαρία του Ευθ. 19,7, Μαράκη Σοφία του Χαρ. 19,7, Μπεζατι Γκαμπριέλα του Λουλζιμ 19,7, Μπαλαμούτσου Μαρία του Νικ. 19,5, Βασιλάκη Άρτεμις του Εμμ. 19,4, Βεϊσάκη Αγγελική του Εμμ. 19,3, Γκουλούση Αικατερίνη του Παν. 19,3, Βερίγου Μαρία του Εμμ. 19,2, Καραγιωργάκη Θεοδώρα του Μιχ. 19,1, Τζανιδάκη Ραφαηλία του Κων. 19,1, Φελούκα Γεωργία του Σωτ. 19,1, Γατη Αργυρώ του Βασ. 19,0, Καστελλιανάκης Νικόλαος -Φώτης του Εμμ. 19,0, Κλήμης Οδυσσέας του Νικ. 19,0, Μέμα Έργκι του Βαλιετ 19,0, Δερμιτζάκης Ανδρέας του Γεωργ. 18,9, Καλαϊτζής Δημήτρης του Γεωργ. 18,8, Διγενή Ραφαέλα-Αργυρώ του Γεωργ. 18,5, Μαριετάκη Μαριάννα του Γεωργ. 18,5, Θεοφάνους Εμμανουέλα του Κων. 18,4, Γιαουρτάς Αδάμ του Παυλ. 18,3, Σπανάκης Εμμανουήλ του Δημ. 18,3, Λεμονής Ανδρέας του Αλεξ. 18,2, Ζωγραφάκη Μαρία του Εμμ. 18,1, Παπάζογλου Αικατερίνα του Δημ. 18,1.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει