Οι αριστούχοι στο 12ο Γυμνάσιο και το Καλλιτεχνικό Σχολείο

1.126

Έσπασαν τα… κοντέρ στα σχολεία τους και ήρθε η ώρα της επιβράβευσης. Το 12ο Γυμνάσιο Ηρακλείου και το Καλλιτεχνικό Σχολείο Ηρακλείου ανακοίνωσαν τους αριστούχους μαθητές τους.

 

12ο Γυμν. Ηρακλείου

 

Α’ Τάξη

Ζαχαρόπουλος Αριστείδης του Εμμαν. 19 12/14, Σουργια Κυριακή του Ματθ.  19 11/14, Χαρωνυκτάκη Γεωργία του Γεωργ. 19 11/14, Λεπτοκαρίδη Κυριακή του Ιωάν. 19 9/14, Δαμιανάκης Νικόλαος του Σταύρου 19 8/14, Χατζηπαράσχου Φιλία Μαρίνα του Πέτρου 19 8/14, Βασιλάκη Στεφανία του Κωνστ. 19 7/14, Δρακωνάκης Εμμανουήλ του Εμμαν. 19 6/14, Ζουμπουλάκη Μαρία Αμαλία του Νικ,. 19 6/14, Μακρυμανωλάκη Ευαγγελία του Νικ. 19 6/14, Γκανα Ανδριάνα του Αθανασ. 19 4/14, Νικολουδάκη Ελένη του Ιωαν. 19 4/14, Αδαμίδης Γεώργιος του Ηρακλή 19 3/14, Προγούλη Ιωαννα του Νεκτ. 19 3/14, Χατζηγεωργίου Ελευθερία του Γαβρ. 19 3/14, Κούρος Νικήτας του Μιχ. 19 1/14, Κωλετάκης Μύρων του Εμμαν.  19 1/14, Γιανναδάκη Ιωάννα του Πάρ. 18 13 /14, Βαρβάτση Δήμητρα του Δημ. 18 12/14, Ξυλούρη Αικατερίνη του Γεωργ. 18 12/14, Καροφυλλάκη Ελευθερία του Γεωργ. 18 11/14, Πετράκη Σοφία του Γεωργ.  18 11/14, Τραπουζάνη Νεφέλη Νταϊάνα του Νίκου 18 11/14, Βαρβάτση Ιωάννα του Δημ. 18 10/14, Γαλαμανώλη Μαρίνα του Νικ. 18 10/14, Παπαδάκης Εμμανουήλ του Ιωάν. 18 10/14.

Β’ Τάξη

Διαλεκτάκη Μαρία Άννα του Εμμαν. 20, Μηλιαρά Θεοδοσία του Εμμαν. 19 12/14, Καγιαμπάκη Δήμητρα του Εμμαν. 19 10/14, Πετράκη Ευαγγελία Ελένη του Εμμαν. 19 5/14, Λεπτοκαρίδη Μαρίνα του Ιωαν. 19 3/14, Τσαλα Μαριλένα του Αρμπεν 19 2/14, Κορασοειδή Ευδοξία Ελένη του Γεωργ. 19 1/14, Δασκαλάκη Μαρία του Εμμαν. 19, Κατσαπρακάκης Αντώνιος του Νεκτ. 18 11/14, Σαμπροβαλάκη Ειρήνη-Βαρβάρα του Αντ. 18 11/14, Σταματάκης Μιχαήλ του Νικ. 18 11/14, Φαζου Νικολέτα του Κωνστ. 18 9/14, Καββος Γεώργιος του Μηνά  18 7/14.

Γ’ Τάξη

Μαυριδάκης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 20, Βρέντζου Ειρήνη-Εμμανουέλα του Γεωργ. 19 12/14, Μανδαλενάκης Μιχαήλ του Ιωάν. 19 3/14, Κασαπάκη Χρυσάνθη του Ιωάν. 19 2/14, Κωλετάκης Παναγιώτης του Εμμαν. 19 2/14, Χαλιλάϊ Κριστιάν του Βανγκελ 19 1/14, Κλινάκη Θεανώ του Νικ. 19, Κασαπάκης Εμμανουήλ του Ιωάν. 18 12/14, Καλογεράκη Μαρία Ελένη του Πολυχρ. 18 11/14, Μουστακάκη Στεφανία του Εμμαν. 18 11/14, Ασσαργιωτάκης Εμμανουήλ του Δημ. 18 10/14, Γεωργακάκη Ευαγγελία Αγγελική του Ιωάν. 18 10/14, Χατζηκωνσταντίνου Δημήτριος του Βασ. 18 9/14, Σμυρνάκη Σοφία του Ιωάν. 18 8/14.

 

 

Καλλιτεχνικό Γυμνάσιο

 

Α’ Τάξη

Κοζωνάκη Μαρία Ισμήνη του Ευθ. 18,8, Λεμονάκη Ελένη του Ιωάννη 18,9, Ξυλούρη Αντωνία του Βασ. 18,6, Πεχυνάκη Ιφιγένεια του Μιχ. 19,1, Σπετσίδη Σοφία του Χρυσ. 18,8, Φρουδαράκη Ελένη του Ιωάν. 18,8.

Β’ Τάξη

Αγαπάκη Στυλιανή του Γεωργ. 19,1, Βασιλειάδη Μαρία Αννα του Βασ. 19,2, Βλαστού Λυδια του Αθαν. 18,8, Λαζάι Φλαβια του Ερμίρ 18,7, Σηφάκη Ελένη -Ισαβέλλα του Μιχ.  19,8, Φούσκη Γαρυφαλιά του Χαραλ. 19,9, Χαλκιαδάκη Καλλιόπη – Ειρήνη του Γεωργ. 18,6.

Γ’ Τάξη

Δασκαλάκη Ειρήνη του Εμμαν. 19, Ηλιοπούλου Νεφέλη του Ευθ. 19,3, Κουβίδη Μαρία του Μιχ.  19,2, Κωνσταντινίδης Άγγελος του Ιωάν. 19, Μανδουράρη Χρυσηίδα του Δημ. 19, Μαραγκάκη Εμμανουέλα του Μάριου 18,5, Νικολουδάκης Νικόλαος του Ζαχ. 19,1, Πετράκη Χρυσή του Ιωάν. 18,7, Σφυράκης-Βεληβασάκης Άγγελος του Δημ. 19,4.

 

Καλλιτεχνικό Λύκειο

 

Α’ Τάξη

Λαπιδάκη Μιχαέλα-Άννα του Κωνστ. 18,8, Λαπιδάκη Χριστίνα του Κωνστ.19,6, Λαπιδάκης Εμμαν.-Ιωάννης του Κωνστ. 18,4, Σαριδάκη Μαρία του Ιωάν. 19,7.

Β’ Τάξη

Μεθυμάκη Μαρία Άννα του Γεωργ. 18,3, Πανώρια Θεοδώρα του Παναγ. 18,2.

Γ’ Τάξη

Βάρδα Ευαγγελία του Δημ. 19,3, Καρκάρης Κωνσταντίνος του Δημ. 18,3, Μαρκουράκη Αθηνά του Εμμαν. 18,9, Τσικανδυλάκη Αννα Τζένη του Ιωάν. 18,2.

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει