Οι αριστούχοι μαθητές σε 5 σχολεία του Ηρακλείου

4.696

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν χθες 5 σχολεία του Ηρακλείου:  Γυμνάσιο Νέας Αλικαρνασσού, 5ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας, Γυμνάσιο Μοιρών και 2ο Γενικό Λύκειο Ηρακλείου.

 

Γυμνάσιο Ν. Αλικαρνασσού

 

Α’ Τάξη

Νηστικάκης Ζαχαρίας του Ιωάννη 19 10/14, Παπάζογλου Ανεζα Παρασκευή του Ξεν.  19 9/13, Τουμανίδης Γρηγόριος του Νικ. 19 9/14, Βαρδαξής Γεώργιος του Διαμαντή  19 8/14, Βουρλιωτάκης Μάριος του Γεωργ. 19 8/14, Γωνιανάκη Αικατερίνη του Ηρακλή 19 8/14, Μαστροκυριακάκη Ελένη του Δημ. 19 8/14, Σταυρακάκη Ζαχαρένια του Σταύρου 19 8/14, Καραμπουρνιώτης Γεώργιος του Μιχ. 19 7/14, Ανδρονάς Εμμανουήλ του Κωνστ. 19 5/14, Σταματίου Φώτιος Μάριος του Παναγ. 19 4/14, Χασαϊ Ερμις του Λουαν 19 4/14, Παπαδάκης Δημήτριος του Νικ. 19 2/14, Σακελλαρίου Αικατερίνη του Ιωαννη 19 1/14, Αθανασάκη Μαρία του Μιχ. 18 13/14, Σπανάκη Μαρία του Ελευθ. 18 13/14, Γουλιερμης Νικόλαος του Μιχ. 18 12/14, Ζερβάκη Μαρία του Χαραλ. 18 11/14, Κοντοπρια Βασιλική του Σπυρ. 18 11/14, Παναγιωτίδης Αριστείδης του Χριστ. 18 11/14, Εσκαφ Ιωσήφ – Ιωάννης του Ιπραχιμ 18 10/14, Πασχαλίδη Γαβριέλα του Γαβρ. 18 9/14, Σερζετάκης Χρήστος του Εμμαν. 18 9/14, Σκεπάρνη Ειρήνη του Γεωργ. 18 9/14, Σφακιανάκη Αικατερίνη του Γεωργ. 18 9/14, Βολιτάκης Βασίλειος του Εμμαν. 18 8/14, Κάββαλου Δόξα του Ελευθ. 18 8/14, Ματθαιάκη Αφροδίτη του Εμμαν. 18 8/14, Ξανθάκη Μυρωνία του Ιωαν. 18 8/14

Β’ Τάξη

Μύτη Ιωάννα του Ιωαν. 20, Ταρακτση Μαρία-Στυλιανή του Αντύπα 20, Γεωργούλας Δημήτριος του Κωνστ. 19 13/14, Ανδρουλάκη Ζαχαρένια Μαρία του Μάρκου 19 12/14, Βούλγαρη Στυλιανή του Νικ. 19 12/14, Μαργιώλου Ολυμπία του Εμμαν. 19 12/14, Παπαδογιαννάκη Μαρία του Δημ. 19 12/14, Σουμελίδης Στέφανος του Ματθ. 19 12/14, Στρατάκης Κωνσταντίνος του Νικ. 19 11/14, Τσαγκαράκης Σταμάτιος του Κων. 19 11/14, Σκουλούδη Δέσποινα του Γεωρ.  19 10/14, Φαρσάρη Αικατερίνη του Νικ. 19 10/14, Τριγώνη Μαρία-Αθανασία του Κωνστ. 19 8/14, Χαριτάκη Αικατερίνη του Στυλ. 19 8/14, Διακενισάκη Ειρήνη του Ιωαν. 19 7/14, Κεφαλα Μελανθία του Κωνστ. 19 7/14, Χουρσανίδη Εμμανουέλα του Γεωργ. 19 7/14, Βλαχάκης Νικόλαος του Κωνστ. 19 6/14, Τριγώνη Βασιλική του Κωνστ. 19 6/14, Φαρσαράκη Ιωάννα του Ελευθ. 19 6/14, Σουέντ Εμμανουήλ του Τζεμπραήλ 19 4/14, Αλεξάκη Αλεξάνδρα του Γεωργ. 19 2/14, Βασιλα Νικολέτα του Νικ. 19 2/14, Φραγκιαδάκης Ραφαήλ του Ιωαν.19 2/14, Αλατζα Ελευθερία του Αστρ.-Γεωργ. 18 13/14, Κώτης Ιωάννης του Δημ. 18 12/14, Ροβίθη Μαρία Δήμητρα του Ιωάννη 18 12/14, Φθενάκης Γεώργιος του Κωνστ. 18 10/14, Δασκαλάκη Ζωή του Χαραλ. 18 9/14, Παπαμακρή Αργυρή του Δημ. 18 9/14, Κουγιουμουτζάκης Ιωάννης του Μιχ. 18 8/14

Γ’ Τάξη

Γεωργιάδη Εμμανουέλα του Μιχ. 20, Κονιωτάκη Ελένη του Σπυρ. 20, Κουγιουμουτζάκης Γεώργιος του Μιχ. 20, Μπαντα Διονυσία του Αναστ. 20, Μακαρώνα Ευαγγελία του Γεωργ. 19 12/14, Κοντοπριας Στέφανος του Σπυρ. 19 11/14, Ματθαιάκης Μιχαήλ του Εμμαν. 19 9/14, Σπανάκης Δημήτριος του Αντ. 19 8/14, Αλατσατιανού Ευαγγελία του Ευαγ. 19 7/14, Παπαδάκη Βασιλική του Μιχ. 19 7/14, Βασιλάκη Νικολέτα του Νικ. 19 5/14, Κολετζάκης Αριστείδης του Εμμαν. 19 5/14, Λουράκης Νεκτάριος του Ιωαν. 19 5/14, Μυτάκης Δημήτριος του Εμμαν. 19 5/14, Δημητρουλάκη Ελένη του Αντ. 19 4/14, Ανυφαντάκης Γεώργιος του Κωνστ. 19 3/14, Μανουκάκη Χρυσή του Γεωργ. 19 3/14, Καλοσυνάκη Μαρία του Εμμαν. 19 2/14, Καραγιώργη Μαρία του Γεωργ. 19 2/14, Λιαπάκης Αντώνιος του Γεωργ. 19, Προύφα Μηνά του Νικ. 19, Πασχαλίδη Μιχαέλα του Γαβρ. 18 13/14, Αρχοντάκη Μαρίνα του Γεωργ. 18 12/14, Κτενιαδάκη Ιωάννα του Αλεξ. 18 11/14, Κυπριωτάκης Κωνσταντίνος του Βασιλ. 18 11/14, Παπαδοφραγκάκης Μάριος του Ελευθ. 18 11/14, Κατεχάκης Γεώργιος του Δημ. 18 10/14, Τολιάδης Κωνσταντίνος του Ιωαν. 18 8/14.

 

5ο Γυμνάσιο Ηρακλ.

 

Α’ Τάξη

Μανουσάκης Χρήστος του Μιχ. 20, Ρεθεμιωτάκης Γεώργιος του Αγγελή 20, Χριστοδουλάκη Σοφία του Χρήστου 20, Βραχνάκης Γεώργιος του Θεοδ. 19 12/14, Θεοδωράκης Ευάγγελος του Μυρ. 19 12/14, Κοντογιάννη Μυρτώ -Σοφία του Δημ. 19 12/14, Ρουγκα Ζαμπία του Αναστ. 19 12/14, Σπινθουράκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 12/14, Τζαγκαράκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 19 12/14, Αντωνοδημητράκη Δήμητρα του Δημ. 19 11/14, Θεοδωρομανωλάκη Ειρήνη του Εμμαν. 19 11/14, Κυπριωτάκη Μαρία του Δημ. 19 11/14, Σφακιανάκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19 11/14, Αρματα Κωνσταντίνα του Γερ. 19 10/14, Ρουβάκη Ελένη του Γεωργ. 19 10/14, Βακουλη Μαρία-Αναστασία του Χρήστου 19 9/14, Γενειατάκη Μιχαέλα του Στεφ. 19 9/14, Κακαβελάκη Αικατερίνη του Αθαν. 19 8/14, Κουναλάκης Βασίλειος του Δημ. 19 8/14, Κωστάκης Εμμανουηλ-Ανδρέας του Νικ. 19 8/14, Μαγαράκη Στυλιανή του Νικ. 19 8/14, Μαντιδάκης Ιωάννης του Νικ. 19 8/14, Τραντας Αντώνιος του Εμμαν. 19 8/14, Παπαδάκη Μιχαέλα του Ελευθ. 19 7/14, Πιλατάκη Ιωάννα του Εμμαν. 19 7/14, Βροντέλης Ματθαίος του Αθαν. 19 6/14, Κατράς Μιχαήλ  του Μηνά 19 6/14, Λαντζουράκης Νικόλαος του Θεοχ. 19 6/14, Πρωιμάκης Μιχαήλ του Δημ. 19 6/14, Φαραζάκη Ευγενία του Κωνστ. 19 6/14, Χανιωτάκη Ειρήνη του Νικ. 19 6/14, Δεμετζου Ελευθερία του Γεωργ. 19 5/14, Βεϊσάκη Δανάη του Δημ. 19 3/14, Βλαχογιαννάκης Δημήτριος του Αντ. 19 3/14, Πετράκης Ραφαήλ-Ιωάννης του Δημ. 19 3/14, Αγγελάκη Εβίνα του Εμμαν. 19 1/14, Γιακουμάκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19 1/14, Κωστάκη Μαρία του Εμμαν. 19 1/14, Μαυράκης Ματθαίος του Ιωαν. 19 1/14, Νικολάου Γεωργία του Βασιλ. 19 1/14, Πιαζεντίνου Γεωργία-Ιωάννα του Ιωαν. 19 1/14, Καζανα Αλεξάνδρα του Νικ. 19, Καλογεράκης Γεώργιος του Εμμαν. 19, Μπαλη Ελιάννα του Δημ. 19, Δρετάκη Ειρήνη του Πολύβιου 18 13/14, Κασσωτάκη Μαρία του Ιωαν. 18 13/14, Παπαδάκης Αντώνιος του Δημ. 18 12/14, Τρευλάκη Μαρία Δέσποινα του Γεωργ. 18 12/14, Βλαχάκη Ευαγγελία του Αριστ. 18 10/14, Παπαστεφανάκη Μαρίζα του Χαριδ. 18 10/14, Χουρδάκη Εμμανουέλα του Δημ. 18 7/14

Β’ Τάξη

Καρμίρη Αγγελική-Μαρία του Κωνστ. 20, Ποταμιανάκη Αλίκη του Κωνστ. 20, Ποταμιανάκη Αντωνία του Κωνστ. 20, Κοκκαλης Φώτιος του Αντ. 19 13/14, Λαθουράκης Εμμανουήλ του Νικ. 19 13/14, Χαλίλι Ελμπιόνα του Ελτον 19 13/14, Βάβουλα Αικατερίνη του Ιωαν. 19 9/14, Μπαρμπαντώνης Χρήστος του Ιωαν. 19 9/14, Σιδερόπουλος Ευάγγελος του Νικ. 19 6/14, Σταυρόπουλος Ευάγγελος του Γεωργ. 19 5/14, Χρυσουλάκη Αικατερίνη του Νεκτ. 19 4/14, Παπαγεωργακόπουλος Νικόλαος του Ευαγ. 19, Θεοδωρόπουλος Ελευθέριος του Ευαγ. 18 12/14, Παπανικολάου Αντώνιος του Δημ. 18 9/14, Σαριδάκη Μαρία του Γεωργ. 18 9/14, Σαριδάκη Μαρία του Ηλία -Αντ. 18 8/14

Γ’ Τάξη

Αλεξανδρόπουλος Αλέξανδρος του Αργ. 20, Αντωνοδημητράκη Γεωργία του Δημ. 20, Βαράκλας Αναστάσιος του Γεωργ. 20, Διαμαντάρας Απόστολος του Ευαγ. 20, Κακαβελάκη Ανθή του  Αθανασ. 20, Μανουσάκης Εμμανουήλ του Μιχ. 20, Συριγωνάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 20, Τυμπακιανάκης Ανδρέας - Παναγ. του Αλεξ. 20, Δεμέτζου Κωνσταντίνα του Γεωργ. 19 13/14, Ζουράρης Κωνσταντίνος του Ζαχ. 19 13/14, Παπαδακάκη Ζαχαρένια του Νικ. 19 13/14, Φανουργιάκη Εμμανουέλα του  Νικ. 19 13/14, Κατεργιαννάκη Αργυρή του Ανδρ. 19 12/14, Βοσκάκη Ευανθία -Ευαγγελία του Γεωργ. 19 11/14, Γαρεφαλάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19 11/14, Κυπριωτάκη Ειρήνη του Νικ. 19 11/14, Μελιδονιώτης Αλέξανδρος του Γεωργ. 19 9/14, Γενειατάκη Μαρία Ελένη του Στεφ. 19 6/14, Γερακιανάκη Αθηνά Γεωργία του Γεωργ. 19 5/14, Βλαχάκη Βασιλική του Αριστ. 19 4/14, Κριαρά Αργυρή του Εμμαν. 19 4/14, Μπαλλα Σοφία του Ευτυχ. 19 4/14, Ντάγκινη Μαρία του Ευαγ. 19 4/14, Μπουμπάκη Στυλιανή του Αριστ. 19 3/14, Σταυρακαντωνάκη Κωνσταντίνα του Ιωαν. 19 3/14, Χαμαλάκης Χαράλαμπος του Νικ. 19 3/14, Ψαράκη Ευαγγελία του Κωνστ. 19 3/14, Καβουσάκης Δημήτριος του Βασ. 19 2/14, Μανιά Μαρία - Γεωργία του Στυλ. 19 1/14, Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος του Ιωαν. 19 1/14, Αϊλαμάκη Άννα του Νικ. 19, Κουτσάφτης Ευστράτιος-Παναγιώτης του Αντ. 19, Παναγιωτάκη Ραφαέλα του Γεωργ. 18 13/14, Παξιμαδάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 18 12/14, Χαραλαμπάκη Ειρήνη-Ελένη του Ιωαν. 18 12/14, Παπαδάκης Γεώργιος του Ιωαν. 18 11/14, Σωμαράκης Δημήτριος του Εμμαν. 18 11/14, Ζερβάκη Δέσποινα του Γεωργ. 18 7/14, Κουβίδη Μαρία Χρυσή του Κωνστ. 18 7/14

 

Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας

 

Α’ Τάξη

Παπαδάκη Αργυρώ του Ιωάννη  19 10/14, Νινιράκη Χαρούλα του Εμμανουήλ 19 9/14, Τιτάκης Γεώργιος-Νεκτάριος τπθ Ευάγγ. 19 8/14, Θεργιάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 6/14, Παπαδάκη Γεωργία του Ιωάν. 18 13/14, Μπαγκέρη Καλλιόπη του Εμμ.  18 11/14, Αντωνακάκη Χρυσή του Εμμ. 18 10/14, Ανωγειανάκης Εμμανουήλ του Νικ. 18 8/14, Δρετάκη Ευλαβία του Εμμ. 18 8/14, Μανουκάκη Δημοκρατία- Παρασκευή του Ιωάν. 18 8/14, Πασπαράκη Ευαγγελία του Ιωάν.  18 8/14, Πιτσιδιανάκη Κυριακή του Βασ. 18 8/14, Γάζου Ιωάννα του Ευστ. 18 7/14, Τζουλάκη Μαρία του Ιωάν.  18 7/14

Β’ Τάξη

Χουρδάκη Σταυρωτή του Κων. 19 11/14, Νιπυράκη Σταυρούλα του Σπυρ. 19 5/14, Καλυβιανάκης Αναστάσιος του Εμμ.  19 4/14, Γκουντουλογιάννης Αστέριος του Χρηστ. 19 2/14, Τζουλάκη Ελένη του Ιωάν. 19 2/14, Προβίδη Αγάπη- Στυλιανή του Θωμ. 19, Γαβαλά Μαρία του Αντ. 18 13/14, Σχοιναράκη Αργυρή του Ζαχ. 18 13/14, Καρακωνσταντάκης Γεώργιος του Μιχ. 18 12/14.

Γ΄Τάξη

Παπαδάκη Βαρβάρα του Ιωάννη 19 8/14, Τζουλάκη Αννα του Ιωάννη 19 5/14, Λατολλαρι Ζαϊμε του Αλμπερτ 19 3/14, Τιτάκη Ζωή του Εμμαν. 18 10/14, Αρβανιτάκης Μιχαήλ του Γεωργ. 18 8/14.

 

 

Γυμνάσιο Μοιρών

 

Α’ Τάξη

Βολωνάκη Κυριακή του Δημ. 19 13/14, Καπαγιαρόγλου Αρτεμις του Ιωαν. 19 13/14, Ποπέσκου Μαρία-Βαλεντίνα Ilie 19 13/14, Σταματάκη Μαρία του Γεωργ. 19 13/14, Φανουράκη Πελαγία του Εμμαν. 19 13/14, Στεφανουδάκη Μαρία του Μιχ. 19 12/14, Χατζηδάκη Αλεξάνδρα του Ιωαν. 19 11/14, Μπερκάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 10/14, Δαμιανάκη Ιωάννα του Γεωργ. 19 7/14, Μουστακα Αναστασία-Ελένη του Ιωαν. 19 7/14, Τσαπογα Σοφία του Παναγ. 19 7/14, Ζεϊνάκης Εμμανουήλ του Νικ. 19 6/14, Χατζηδάκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 6/14, Μπριλάκη Κωνσταντίνα του Μιχ. 19 5/14, Νεονάκης Εμμανουήλ του Κωνστ. 19 5/14, Τορνεσάκη Ελευθερία του Δημ. 19 5/14, Δασκαλάκη Ασπασία του Ιωαν. 19 4/14, Γουλιελμάκη Ειρήνη του Μιχ. 19 3/14, Σφακιανάκη Νικολέτα του Εμμαν. 19 3/14, Καμπουράκη Αγλαΐα του Γεωργ. 19 2/14, Κονιός Νικήτας του Δημ. 19 2/14, Μανασσάκη Ελένη του Κωνστ. 19 2/14, Επιτροπάκη Μαρία του Αντ. 19 1/14, Σβυρινάκης Νικόλαος του Γεωργ. 19 1/14, Σταθοράκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 1/14, Δουλγεράκη Αννα-Μαρία του Εμμαν. 19, Κουγιουμουτζής Γεώργιος του Ζαχ. 19, Ρωμανάκη Σοφία του Φανουρίου 19, Μαραγκάκη Ελπίδα του Δημ. 18 13/14, Μυσιρλάκης Βασίλειος του Αντ. 18 13/14, Χαλκιαδάκη Αννα Μαρία του Ευαγ. 18 12/14, Παπαδοφραγκάκης Γεώργιος του Νικ. 18 11/14, Λαζανάκη Παναγιωτα του Χρήστου 18 10/14, Σταυρουλάκης Στυλιανός του Μεν. 18 10/14, Κεφαλάκης Νικόλαος του Μιχ. 18 9/14, Χαλκιαδάκη Γεωργία του Ιωαν. 18 8/14

Β’ Τάξη

Αργυροπούλου Ειρήνη Μαρία του Αναστ. 19 12/14, Καμπουράκης Ευάγγελος του Εμμαν. 19 11/14, Φανουράκη Μαρία του Μιχ. 19 11/14, Ζαχαριουδάκης Ιωάννης του Ζαχ. 19 10/14, Ανδρουλάκη Ειρήνη Μαρία του Κωνστ. 19 8/14, Ρομπογιαννάκη Κωνσταντίνα του Αχιλ. 19 8/14, Ντοντιγκον Γεωργια-Μιχαέλα του Ρόμπερτ 19 7/14, Βαρδάκη Σοφία Ειρήνη του Κωνστ. 19 6/14, Λαμπράκη Βικτωρία του Ιωαν. 19 6/14, Παπαδάκης Πέτρος του Στυλ. 19 6/14, Καφάτου Στυλιανή του Κωνστ. 19 5/14, Σηφάκη Μαρία του Αριστ. 19 4/14, Καμπουράκη Δέσποινα  του Γεωργ. 19 3/14, Δαριβιανάκη Αντιγόνη του Νεκτ. 19 1/9, Μηλολιδάκη Ιωάννα-Μαρίνα του Εμμαν. 19, Αγγελιδάκης Εμμανουηλ του Ιωαν. 18 13/14, Βεϊσάκη Ευγενία-Νικολέτα του Στυλ. 18 13/14, Χριστοφοράκη Φωτεινή του Ιωαν. 18 13/14, Ρηγάκης Σταύρος του Μιχ. 18 12/14, Μιχελινάκη Ιωάννα του Νεκτ. 18 10/14, Χουλάκης Γεώργιος του Μυρ. 18 10/14, Σχοιναράκη Ελευθερία του Ανδρ. 18 9/14, Σταματάκης Χρήστος του Γεωργ. 18 7/14

Γ΄Τάξη

Βεϊσάκη Μαρία του Στεφ. 19 12/14, Θεοδωράκη Αντωνία του Νικ. 19 11/14, Καργάκη Λαμπρινή του Νικ. 19 11/14, Παπαδάκη Καλλιόπη του Μιχ. 19 11/14, Μπουχαλάκης Ανδρέας του Εμμαν. 19 10/14, Χατζηγεωργίου Νικόλαος του Εμμαν. 19 10/14, Τζωρτζακάκης Ανδρέας του Γεωργ. 19 9/14, Χασκης Σπυρίδων του Αλεξ. 19 9/14, Βασιλάκη Ευαγγελία του Νικ. 19 8/14, Τζωρτζάκη Κωνσταντίνα του Στυλ. 19 8/14, Βολωνάκη Μιχαέλα – Θεονύμφη του Δημ. 19 7/14, Ζαχαριουδάκη Ευγενία του Νικ. 19 7/14, Παπαδάκης Φανούριος του Μιχ. 19 7/14, Στεφανουδάκης Ελευθέριος του Μιχ. 19 7/14, Λαζανάκη Ιωάννα Γιαννούλα του Χρήστου 19 5/14, Λενακάκη Μαριάννα του Κωνστ. 19 5/14, Ρουκουνάκη Κρουσταλένια του Στυλ. 19 4/14, Καμπουράκη Ελευθερία-Βικτορία του Στυλ. 19 3/14, Χρονάκη Βικτωρία του Ιωαν. 19 2/14, Σκορδαλάκη Εμμανουέλα του Γεωργ. 18 13/14, Μαρκουτσάκη Ειρήνη Κυριακή του Δημ. 18 12/14, Τζωρτζακάκης Γεώργιος του Μιχ. 18 12/14, Τσικριτσάκη Κυριακή του Ιωαν. 18 12/14, Χριστοφοράκη Ελένη του Μιχ. 18 11/14, Μιχελινάκης Ιωάννης του Ευτυχ. 18 8/14.

 

2ο Γεν. Λύκειο Ηρακλείου

 

Α’ Τάξη

Σκαρσουλή Ιωάννα του Εμμαν. 19,9, Αγγελάκη Ευαγγελία του Εμμαν. 19,8, Μάρκου Φωτεινή του Κωνστ. 19,8, Ξενικάκη Μαρίνα του Γεωργ. 19,8, Χατζηβασίλης Ευαγγελος του Κωνστ. 19,8, Καλλέργη Δανάη του Νικ. 19,7, Μαροπάκη Ελευθερία του Ιωαν. Ε 19,7, Πασπαλάκη Ελένη του Μιχ. 19,7, Παπαματθαιάκη Αικατερίνη Μαρία του Δημ. 19,6, Αγαπουλάκη Μαριγιάννα του Εμμαν. 19,5, Ηγουμενίδη Μαρία Ευαγγελία του Νικ. 19,5, Ηλιάκη Ζαμπία του Νεκτ. 19,5, Λυδακάκη Μαρίνα του Νικ. 19,5, Πυτικάκη Στυλιανή του Μάριου 19,5, Τσουρδαλάκης Αλέξανδρος του Γεωργ. 19,5, Φασουλάκη Στυλιανή του Γεωργ. 19,5, Φραγκούλης Εμμανουήλ Ιωάννης του Νικ. 19,5, Ανδρουλάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 19,4, Μεραμβελιωτάκη Παναγιώτα του Γεωργ. 19,4, Νικολιδάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19,4, Ξυλά Αθανασία του Δημ. 19,4, Σκαντζουράκη Αικατερίνη του Αθανασ. 19,4, Σφακιανάκη Καλλιόπη Νεφέλη του Εμμαν. 19,4, Χαλκιαδάκη Μαρία του Μηνά 19,4, Θεοδωράκη Μιχαέλα του Γεωργ. 19,3, Δασκαλάκη Ειρήνη του Μιχ. 19,2, Κουσανάκης Γεώργιος του Ηρακλή 19,2, Μεραμβελιωτάκη Ιωάννα του Νικ. 19,2, Καπαρουνάκη Εμμανουέλα του Γεωργ. 19,1, Σαρηγεωργίου Αλκμήνη του Ηλία 19,1, Γαλανάκης Γεώργιος του Σπυρ. 19, Δασκαλάκη Ραφαέλα – Γεωργία του Νικ. 19, Κουτεντάκη Χρυσή του Ελευθ. 19, Μανιακουδάκη Μαρία του Ιωαν. 19, Νιράκη Αικατερίνη του Ιωαν. 19, Ξυλούρη Μαρία του Εμμαν. 19, Παρχαρίδη Κωνστνατίνα-Μαρία του Ανέστη 19, Σμπώκου Φωτεινή του Κωνστ. 19, Κουράτορα Μαρία του Νικ. 18,9, Μπουρλέσσα Διονυσία του Λαμπρ. 18,9, Σκουτέλη Δανάη του Παναγ. 18,9, Δαδούση Χρυσάνθη του Νικολ. 18,7, Κουμπενάκης Αριστείδης του Ιωαν. 18,6, Φουσκης Μιχαήλ του Χαραλ. 18,6, Κεφαλογιάννη Μαρία Ελένη του Εμμαν. 18,5, Σαββάκη Λυδία του Ιωαν. 18,5, Φανουράκης Μύρων του Κωνστ. 18,5, Βαρδάκη Αικατερίνη Θεοδώρα του Αποστ. 18,4, Βιστης Ιωάννης του Εμμαν. 18,4, Ορφανού  Νεφέλη του Ελευθ. 18,4, Κάββαλου Καλλιρόη του Νικ. 18,3, Νεονάκη Ιωάννα Αθανασία του Εμμαν. 18,3, Γουρνιεζάκη Χριστίνα του Γεωργ. 18,2, Μπιτσακάκης Ιπποκράτης του Γεωργ. 18,2, Σαριδάκη Βασιλεία του Μιχ. 18,2, Ντζιαδήμα Ελένη του Χαρ. 18,1, Στεφανάκης Εμμανουήλ του Αγγελου 18,1, Σφακιανάκη Ελπίδα του Γεωργ. 18,1

Β’ Τάξη

Κοτιτσα Γλυκερία του Νικ. 20, Νεονάκη Μαρκέλλα Ειρήνη του Ιωαν. 20, Παπαδάκη Καλλιρρόη του Μιχ. 19,9, Σπανάκη Αικατερίνη του Ιωαν. 19,9, Τσικριτσάκη Αθηνά του Γεωργ. 19,9, Βαράκλα Μαρία του Βασιλ. 19,8, Βασιλας Νικόλαος του Γεωργ. 19,8, Γραμματικάκης Νικόλαος του Νικ. 19,8, Νεονάκη Γεωργια-Αννα του Ιωαν. 19,8, Νεραντζούλη Ευγενία του Κωνστ. 19,8, Ταμιωλάκη Αγγελα του Γεωργ. 19,8, Κοκκινάκης Θεμιστοκλής του Ζαχ. 19,7, Μακρυγιαννάκη Ζωή – Μαρία του Εμμαν. 19,7, Παξιμαδάκη Ζωή του Μιχ. 19,7, Παπαδάκη Αικατερίνη του Αλεξ. 19,7, Παναγιωτάκης Λεωνίδας του Νικ. 19,6, Σερπετσιδάκης Νικόλαος του Γεωργ. 19,6, Κρητσωτάκη Λυδια Ευαγγελία του Εμμαν. 19,5, Μαλλιαράκη Ευθυμία του Νικ. 19,5, Πιτικάκη Βασιλεία Ειρήνη  του Μαριου 19,5, Σφακιανάκης Χαράλαμπος του Ιωαν. 19,5, Βογιατζάκης Κωνσταντίνος του Ιωαν. 19,4, Κοκκινάκη Χριστίνα του Ζαχαρ. 19,4, Κρασονικολάκη Σοφία του Ιωαν. 19,4, Μαυρογιάννη Μαρία του Κωνστ. 19,4, Νεραντζούλη Εμμανουέλα του Κωνστ. 19,4, Παπαδάκη Μαρίνα του Νικολ. 19,4, Φετφατζής Ιορδάνης του Αντ. 19,3, Σπινθάκη Σοφία του Λεων. 19,2, Κουμάκη Αγάπη του Δημ. 19,1, Σφακιανάκης Γεώργιος του Εμμαν. 19,1, Τυράκη Σοφία του Μιχ. 19,1, Χατζηαβρααμ Σοφία του Μελετ. 19,1, Δελάκη Νίκη του Δημ. 19, Σκεπαστιανός Ραφαήλ-Ευαγγελος του Ευθ. 19, Τσιβεράκη Ευαγγελία του Ιωαν. 19, Χριστοπουλου Παναγιωτα του Χρήστου 19, Μακρυδάκη Ιωάννα του Ευαγ. 18,9, Βαμβουκάκη Ειρήνη του Ιωαν. 18,8, Μαθιουδάκη Ευαγγελία του Στυλ. 18,8, Τζερμιδιανός Ελευθέριος του Γεωργ. 18,8, Κοκολογιάννη Πηνελόπη του Αντ. 18,7, Κουτρουλη Χρυσαυγή του Χαραλ. 18,7, Νηστικάκη Φαίδρα του Ιωαν. 18,7, Σπιθάκης Δημήτριος του Ιωαν. 18,7

Κεφαλογιάννη Μαρία-Ευφροσύνη του Ελευθ. 18,6, Μακράκη Μαρία του Δημ. 18,6, Φασουλάς Στυλιανός του Χαραλ. 18,6, Φρέσκου Ασπασία του Ηλία 18,6, Καραμπολης Ανδρέας του Δημ. 18,3, Παπαδάκη Ευαγγελία του Αρίστου 18,3, Δανδαρή Μαρίνα Μυρτώ του Νικ. 18,2, Παναγιωτάκη Αναστασία του Εμμαν. 18,2, Τζαγκαράκης Μιχαήλ του Κωνστ. 18,2, Μανταδάκης Δημήτριος του Μιχ. 18,1, Μαρκάκης Γεώργιος του Βυρ. 18,1, Πλεσίτη Δήμητρα του Βασιλ. 18,1, Σπιθάκη Ευαγγελία του Νεκταριου του Κωνστ. 18,1

Γ’ Τάξη

Καρφάκης Γεώργιος του Παν. 19,9, Ανδρουλάκη Σοφία του Εμμ. 19,8, Βασιλάκη Ειρήνη του Κων. 19,8, Χαλκιοπούλου Άννα του Βικτωρ-Μην.  19,8, Σφακιανάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19,6, Τιτάκη Ευαγγελία του Αναστ. 19,6, Τσατσάκης Νικόλαος του Γεωργ. 19,6, Φίλιππας Ιωάννης του Ευσταθ. 19,5, Χαρασανάκη Ειρήνη του Γεωργ.  19,5, Μαρμαρά Μαρία του Μάρκου 19,4, Σκουτέλη Ζωή του Παναγ. 19,4, Βλαχάκης Ιωάννης του Βασιλ.  19,3, Κανουπάκη Χριστίνα του Εμμ. 19,3, Καρύδης Εμμανουήλ του Νικ.19,3, Μοατσος Πέτρος του Δημ. 19,3, Πλουμής Ιωσήφ- Ιωάννης του Κων. 19,3, Καραπας Βασίλειος του Νικ.  19,2, Καραπιδάκη Ανθή του Νικ. 19,2, Λαζρι Μαρινέλα του Βαλεντίν 19,2, Σκουλούδη Ευγενία του Ιωαν.  19,2, Δελημιχάλη Στυλιανή-Ελευθερία του Νεκτ.  19,  Κουκλινού Χρυσή του Ιωαν. 19, Σταυρακάκη Χαρίκλεια του Γεωργ.  19, Χαλκιαδάκης Μιχαήλ του Αντ. 19, Βιδάκη Ευσεβία του Γεωργ. 18,9, Βλαντή Ευαγγελία του Χαραλ. 18,9, Μαυρουδής Εμμανουήλ του Γεωργ. 18,9, Ξηρουχάκης Χριστόφορος του Γεωργ. 18,9, Αθανασάκης Δημήτριος του Αθαν. 18,7, Σταματέλου Αθηνά του Αλεξ. 18,7, Αναστασάκης Παναγιώτης του Κων.18,6, Βενέρη Μαρία-Ειρήνη του Εμμ. 18,6, Βογιατζάκη Ειρήνη του Ιωαν.  18,6, Καλογιαννάκη Στυλιανή του Εμμ. 18,6, Κοκουβα Αθηνά του Κων. 18,6, Βαρουχάκης Μύρων του Γεωργ. 18,5, Καψαλάκη Ειρήνη του Ηλ. 18,5, Κοσιδεκάκης Εμμανουήλ του Νικ. 18,5, Σαββάκης Κων/νος του Ιωαν. 18,5, Αρχαύλης Εμμανουήλ τ. Γεωργ. 18,4, Βλατάς Δημήτριος του Χαραλ. 18,4, Ματαλλιωτάκης Νικόλαος του Ανδρ. 18,4, Χριστοδουλάκη Ελισάβετ του Μανουσ. 18,4, Ανδριανάκης Αλέξανδρος-Μιχ. του Ιωαν.18,3, Δασκαλάκη Ελένη του Νικ. 18,3, Δραμουντάνη Βασ.-Νικ. του Εμμ.18,3, Καρνομουράκη Αγνή του Αναστ. 18,3, Μπαστάκης Μιχαήλ του Αντ.  18,3, Ξυλούρη Γεωργία-Μαρία του Ιπποκρ. 18,3, Τζανής Εμμανουήλ -Παντ. του  Στεφ. 18,3, Τζωρτζάκης Ιωάννης του Λεων. 18,3, Παπάζογλου Γεώργιος του Δημ. 18,2, Σαριδάκη Δήμητρα του Μιχ.  18,2, Ζαχαριουδάκη Μιχαηλία του Γεωργ. 18,1, Κουβίδης Κων/νος του Δημ. 18,1, Μαυράκη Μαρία του Γεωργ. 18,1, Παπαδάκη Αικατερίνη του Γεωργ. 18,1, Χατζηαντωνάκης Γεώργιος του Νικ. 18,1.

 

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει