ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ: Οι Ηρακλειώτες που ανέβηκαν στο βάθρο

Στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

861

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

50μ. πεταλ. (9 ετών)

1) Πρατικάκη ΕΛένη (Τρίτων) 38.56

2) Δερμιτζάκη Αργυρώ (Ηρακλ ‘91) 46.63

3) Νιράκη Βασιλική (Ωκεανός) 46.99

(10 ετών)

1) Καράλη Μαρία (Ηράκλειο ‘91)  41.24

2) Γρηγοριάδη Νικολέτα (ΕΓΟΗ) 45.16

3) Συντζανάκη Στυλιανή – Όλγα 47.94

(11 ετών)

1) Παναγιωτοπούλου Ευγενία (Πρωταθλητές) 34.29

2) Τρούλλου Ελευθερία (Ωρίωνας) 39.99

3) Βαρδάκη Μαρία (Ηράκλειο ‘91) 42.86

(12 ετών)

1) Ζερβού Ελένη (Τρίτων) 33.67

2) Καγιαμπάκη Αικατερίνη-Μαρίνα (Δελφίνια) 34.47

3) Μαμάκη Εμμανουέλα (Δελφίνια) 41.46

Από τις απονομές που έγιναν στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

200μ. ελευθ. (10 ετών)

1) Στρατάκη Μαρία-Ευφροσύνη (Πρωταθλητές) 2.45.18

2) Παναγιωτίδη Ανδριάνα (ΝΟΗ) 2.56.92

3) Μαματζάκη Αικατερίνη (Ωρίωνας) 3.09.48

(11 ετών)

1) Αθανασάκη Μαρία-Ειρήνη (Πρωταθλητές) 2.42.42

2) Κουκουριτάκη Αθηνά (Ηράκλειο ‘91) 2.43.41

3) Ασημομύτη Ευαγγελία (Δελφίνια) 3.15.36

(12 ετών)

1) Σέκερη Αναστασία (Πρωταθλητές) 2.38.28

2) Μανουσάκη Έλλη (ΟΦΗ) 2.38.59

3) Χαλαμπαλάκη Ελένη (Τρίτων) 2.38.63

400μ. ΜΑ (12 ετών)

1) Τσαγκαράκη Αγνή (Ωρίωνας) 6.24.91

2) Αθανασάκη Ειρήνη (Πρωταθλητές) 6.53.31

200μ. ύπτιο (11 ετών)

1) Τσαγκαράκη Αικατερίνη (ΕΓΟΗ) 3.00.41

2) Αλεξανδρή Ειρήνη (Δελφίνια) 3.07.94

200μ. ύπτιο (12 ετών)

1) Σωπασή Παρασκευή (Τρίτων) 2.52.77

2) Κατσαλάκη Ελένη (Αργοναύτες) 3.10.12

Από τις απονομές που έγιναν στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

100μ. προσθ. (10 ετών)

1) Περγαμάλη Ιφιγένεια (Πρωταθλητές) 1.39.17

2) Καγιαμπάκη Αικατερίνη (Ηράκλειο ‘91) 1.43.76

3) Μπογδανίδη Άννα (Δελφίνια) 1.45.82

(11 ετών)

1) Παναγιωτάκη Αικατερίνη (Ωρίωνας) 1.37.73

2) Χοτζα Ντέα (Πρωταθλητές) 1.42.54

3) Μακρίδη Μαρία-Ιωάννα (Ηράκλειο ‘91) 1.44.90

(12 ετών)

1) Μάρκου Τέα (Τρίτων) 1.30.60

2) Γεωργουλάκη Άννα (Δελφίνια) 1.34.80

3) Παπάζογλου Ευαγγελία (Ηράκλειο ‘91) 1.37.82

 50μ. ελευθ. (9 ετών)

1) Βούρτση Ελευθερία (Δελφίνια) 39.56

(10 ετών)

1) Ψαρουδάκη Ειρήνη (Ωρίωνας) 34.80

2) Πόττη Αναστασία (Ωρίωνας) 37.34

(11 ετών)

1) Τσαγκαράκη Αικατερίνη (ΕΓΟΗ) 33.98

2) Τσικνάκη Ιωάννα (ΟΦΗ) 35.71

(12 ετών)

1) Σέκερη Αναστασία (Πρωταθλητές) 32.14

2) Χαλαμπαλάκη Ελένη (Τρίτων) 32.47

3) Μανουσάκη Έλλη (ΟΦΗ) 32.48

50μ. πρόσθ. (9 ετών)

1) Μπαριτάκη Μαρία (ΟΦΗ) 51.55

3) Γαλατιανού Έλλη (Ωρίωνας) 03.98

(10 ετών)

1) Περγαμαλη Ιφιγένεια (Πρωταθλητές) 46.51

2) Μπογδανίδη Άννα (Δελφίνια) 49.25

3) Μπουμάκη Ιωάννα (Ηράκλειο ‘91) 50.91

(11 ετών)

1) Παναγιωτάκη Αικατερίνη (Ωρίωνας) 44.68

2) Μπιλάλη Μαρία-Αικατερίνη (Αργοναύτες) 45.32

3) Χότζα Ντέα (Πρωταθλητές) 47.35

(12 ετών)

1) Μάρκου Τέα (Τρίτων) 41.46

2) Γεωργουλάκη Άννα (Δελφίνια) 42.37

3) Καγιαμπάκη Κλεοπάτρα (Ηράκλειο ‘91) 42.83

100μ. πεταλ. (11 ετών)

1) Παναγιωτοπούλου Ευγενία (Πρωταθλητές) 1.18.41

3) Τρούλλου Ελευθερία (Ωρίωνας) 1.30.33

(12 ετών)

1) Ζερβού Ελένη (Τρίτων) 1.18.84

2) Πελεκανάκη Ελένη (Τρίτων) 1.26.17

400μ. ελευθ. (11 ετών)

1) Αθανασάκη Μαρία-Ειρήνη (Πρωταθλητές) 5.49.94

2) Κουκουριτάκη Αθηνά (Ηράκλειο ‘91) 5.56.23

3) Μπακούση Ελένη (Ωρίωνας) 6.35.78

(12 ετών)

1) Καγιαμπάκη Αικατερίνη-Μαρίνα (Δελφίνια) 5.20.60

2) Κανταλη Ευαγγελία (Τρίτων) 5.49.31

3) Βεληβασάκη Ιωάννα (Ωκεανός) 6.03.39

100 μ. ύπτιο (10 ετών)

2) Πλευράκη Ιωάννα (Δελφίνια) 1.35.19

3) Μαματζάκη Ελεάννα (Ωρίωνας) 1.41.06

(11 ετών)

1) Αλεξανδρή Ειρήνη (Δελφίνια) 1.29.23

3) Καργάκου Μαρία (ΝΟΗ) 1.40.42

(12 ετών)

1) Σωπασή Παρασκευή (Τρίτων) 1.21.60

2) Αθανασάκη Ειρήνη (Πρωταθλητές) 1.26.85

3) Παπάζογλου Ευαγγελία (Ηράκλειο ‘91) 1.27.99

50 μ. ύπτιο (9 ετών)

1) Τσαγκαράκη Παναγιώτα (ΕΓΟΗ) 47.76

2) Μπογδανίδη Μαγδαλένα (Δελφίνια) 51.42

(10 ετών)

2) Πλευράκη Ιωάννα (Δελφίνια) 44.27

3) Μαματζάκη Ελεάννα (Ωρίωνας) 45.63

(11 ετών)

1) Αλεξανδρή Ειρήνη (Δελφίνια) 39.91

2) Αθανασάκη Μαρία-Ειρήνη (Πρωταθλητές) 41.02

(12 ετών)

1) Σωπασή Παρασκευή (Τρίτων) 37.04

2) Κατσαλάκη Ελένη (Αργοναύτες) 40.42

3) Αθανασάκη Ειρήνη (Πρωταθλητές) 40.42

200μ. προσθ. (11 ετών)

1) Παναγιωτάκη Αικατερίνη (Ωρίωνας) 3.25.52

2) Χότζα Ντέα (Πρωταθλητές) 3.37.95

3) Μαρκίδη Μαρία-Ιωάννα (Ηράκλειο ‘91) 3.39.53

(12 ετών)

1) Βαγκε Μαρίνα (ΚΟΗ) 3.13.26

2) Τσαγκαράκη Αγνη (Ωρίωνας) 3.16.11

3) Καγιαμπάκη Κλεοπάτρα (Ηράκλειο ‘91) 3.17.11

100μ. ελευθ. (9 ετών)

1) Πρατικάκη Ελένη (Τρίτων) 1.24.22

2) Βουρτση Ελευθερία (Δελφίνια) 1.33.48

3) Δερμιτζάκη Ειρήνη-Μυρτώ (Ωρίωνας) 1.36.63

(10 ετών)

1) Ψαρουδάκη Ειρήνη (Ωρίωνας) 1.15.55

2) Παναγιωτίδη Ανδριάνα (ΝΟΗ) 1.21.40

3) Χαλαμπαλάκη Ισμήνη (Τρίτων) 1.23.23

(11 ετών)

1) Τσαγκαράκη Αικατερίνη (ΕΓΟΗ) 1.15.69

2) Κουτράκη Άρτεμη (ΚΟΗ) 1.17.42

3) Μπιλάλη Μαρία-Αικατερίνη (Αργοναύτες) 1.18.49

100μ. ελευθ. (12 ετών)

1) Καγιαμπάκη Αικατερίνη-Μαρίνα (Δελφίνια) 1.09.70

2) Χαλαμπαλάκη Ελένη (Τρίτων) 1.11.06

3) Μανουσάκη Έλλη (ΟΦΗ) 1.11.55

200μ. ΜΑ (10 ετών)

1) Στρατάκη Μαρία-Ευφροσύνη (Πρωταθλητές) 3.08.10

2) Καγιαμπάκη Αικατερίνη (Ηράκλειο ‘91) 3.30.81

3) Συντζανάκη Στυλιανή – Όλγα (Ωρίωνας) 3.38.69

(11 ετών)

1) Παναγιωτοπούλου Ευγενία (Πρωταθλητές) 2.54.22

2) Κουτράκη Άρτεμη (ΚΟΗ) 3.03.13

3) Τρούλλου Ελευθερία (Ωρίωνας) 3.07.28

(12 ετών)

1) Ζερβού Ελένη (Τρίτων) 2.52.09

2) Καγιαμπάκη Κλεοπάτρα (Ηράκλειο ‘91) 2.58.34

3) Βαγκε Μαρίνα (ΚΟΗ) 3.05.00

800μ. ελευθ. (12 ετών)

1) Κανταλη Ευαγγελία (Τρίτων) 11.23.08

2) Πελεκανάκη Ελένη (Τρίτων) 11.24.54

3) Σέκερη Αναστασία (Πρωταθλητές) 11.45.59

Από τις απονομές που έγιναν στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

ΑΓΟΡΙΑ

50μ. πεταλ. (9 ετών)

1) Γιώτης Σπυρίδων (Τρίτων) 50.58

2) Κακουλάκης Νικόλαος (Ωρίωνας) 52.69

3) Μαρκίδης Ιωάννης (Ηράκλειο ‘91) 59.76

(10 ετών)

1) Χουρδάκης Κωνσταντίνος (Τρίτων) 36.89

2) Δαουράκης Κωνσταντίνος (Αργοναύτες) 37.96

3) Σταθωράκης Κωνσταντίνος (Πρωταθλητές) 44.27

(11 ετών)

1) Δημόπουλος Αντώνιος (ΕΓΟΗ) 36.50

2) Κοκκινάκης Γεώργιος (Πρωταθλητές) 37.63

3) Βακουλης Θεοχάρης (Ωκεανός) 41.34

(12 ετών)

1) Κακουλάκης Βασίλειος (Ωρίωνας) 34.44

2) Καλώστος Νικόλαος (Αργοναύτες) 36.67

3) Πατούνας Γεράσιμος (Ωκεανός) 40.03

Από τις απονομές που έγιναν στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

200 μ. ελευθ. (10 ετών)

1) Χιωτάκης Στέφανος (Δελφίνια) 2.52.40

2) Μπαρκάτσας Νικόλαος (Πρωταθλητές) 2.55.60

3) Σφακιανάκης Νικόλαος-Πολυδεύκης (ΕΓΟΗ) 3.05.62

(11 ετών)

1) Στεφανάκης Νικόλαος (Πρωταθλητές) 2.35.08

2) Τζωρτζακάκης Κωνσταντίνος (Αργοναύτες) 3.26.75

3) Μαθιουδάκης Γεώργιος (Πρωταθλητές) 3.28.52

200μ. ελευθ. (12 ετών)

1) Γκογκόσης Φίλιππος (Ωρίωνας) 2.27.07

2) Παπαδάκης Κωνσταντίνος (Δελφίνια) 2.34.10

3) Βούρβαχης Αντώνιος (Τρίτων) 2.37.16

400μ. ΜΑ (12 ετών)

1) Κακουλάκης Βασίλειος (Ωρίωνας) 6.10.08

2) Καρπουσόρ Λουτσιάν-Σεμπάστιαν (Ωρίωνας) 6.22.49

3) Συντζανάκης Κωνσταντίνος (Ωρίωνας) 6.30.73

(11 ετών)

1) Ζαχαριουδάκης Γιάννης (ΟΦΗ) 2.56.48

2) Σβυρινάκης Νικόλαος (Δελφίνια) 3.08.72

3) Χριστοδουλάκης Δημήτριος (Τρίτων) 3.38.38

200μ. ύπτιο (12 ετών)

1) Γρηγορίου Ελευθέριος (Τρίτων) 2.52.22

2) Κεγκέρογλου Χρήστος (ΟΦΗ) 2.57.86

3) Ζαχαριουδάκης Διονύσιος (Τρίτων) 4.13.40

Από τις απονομές που έγιναν στην ημερίδα που διοργάνωσε ο Σύλλογος Γονέων με την Περιφέρεια και τον Ωρίωνα

100μ. πρόσθιο (10 ετών)

1) Καλλέργης Νικόλαος (Αργοναύτες) 1.50.19

2) Βελιγραντάκης Εμμανουήλ (Ηράκλειο ‘91) 1.51.19

100μ. πρόσθιο (11 ετών)

1) Μαλλιωτάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 1.36.12

2) Κεγκέρογλου Μιχαήλ (ΟΦΗ) 1.38.91

3) Παπαδοπετράκης Γεώργιος (Πρωταθλητές) 2.00.38

(12 ετών)

1) Λιανουδάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 1.26.22

2) Τσάτσαρης Ευάγγελος (Αργοναύτες) 1.30.40

3) Μερσύνιας Στυλιανός (Δελφίνια) 1.30.53

50μ. ελευθ. (9 ετών)

3) Γιώτης Σπυρίδων (Τρίτων) 41.74

(10 ετών)

1) Πρατικάκης Ματθαίος (Τρίτων) 34.Ο8

3) Μπαρκάτσας Νίκος (Πρωταθλητές) 36.50

(11 ετών)

1) Δημόπουλος Αντώνιος (ΕΓΟΗ) 32.22

2) Τσαγκαράκης Γεώργιος (ΕΓΟΗ) 34.19

(12 ετών)

1) Γκογκόσης Φίλιππος (Ωρίωνας) 30.12

2) Βούρβαχης Αντώνιος (Τρίτων) 30.82

3) Μερσύνιας Στυλιανός (Δελφίνια) 31.93

50μ. πρόσθιο (9 ετών)

1) Μουλακάκης Νικόλαος (Δελφίνια) 50.57

2) Παναγιωτόπουλος Βασίλειος Κωνσταντίνος (Πρωταθλητές) 52.93

(10 ετών)

2) Μαθιουδάκης Κώστας (Πρωταθλητές) 50.92

(11 ετών)

1) Διαλυνάς Γεώργιος (Πρωταθλητές) 42.85

2) Μαλλιωτάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 43.47

3) Κεγκέρογλου Μιχαήλ (ΟΦΗ) 46.80

(12 ετών)

1) Λιανουδάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 38.82

2) Δημητριάδης Νικόλαος (Τρίτων) 41.23

3) Τσάτσαρης Ευάγγελος (Αργοναύτες) 41.99

100μ. πεταλ. (11 ετών)

2) Κοκκινάκης Γεώργιος (Πρωταθλητές) 1.33.31

3) Βάκουλης Θεοχάρης (Ωκεανός) 1.35.50

(12 ετών)

1) Κακουλάκης Βασίλειος (Ωρίωνας) 1.19.55

2) Καλώστος Νικόλαος (Αργοναύτες) 1.20.81

3) Καρπουσόρ Λουτσιάν-Σεμπάστιαν (Ωρίωνας) 1.24.36

400μ. ελευθ. (11 ετών)

1) Στεφανάκης Νικόλαος (Πρωταθλητές) 5.25.66

2) Διαλυνάς Γεώργιος (Πρωταθλητές) 5.45.33

3) Καλαϊτζάκης Ιωάννης (Ωκεανός) 5.47.43

(12 ετών)

1) Παπαδάκης Κωνσταντίνος (Δελφίνια) 5.27.31

2) Συντζανάκης Κωνσταντίνος (Ωρίωνας) 5.46.33

100μ. ύπτιο (10 ετών)

1) Πετράκης Ιωάννης (Αργοναύτες) 1.20.34

3) Σταυρουλάκης Νικόλαος (Πρωταθλητές) 1.41.38

(11 ετών)

1) Ζαχαριουδάκης Ιωάννης (ΟΦΗ) 1.24.38

3) Σβυρινάκης Νικόλαος (Δελφίνια) 1.28.98

(12 ετών)

1) Γρηγορίου Ελευθέριος (Τρίτων) 1.24.40

2) Κεγκέρογλου Χρήστος (ΟΦΗ) 1.26.70

3) Σπιθάκης Κωνσταντίνος (Τρίτων) 1.31.53

50μ. ύπτιο (9 ετών)

1) Παλιατσός Γιάννης (Αργοναύτες) 45.66

2) Μουλακάκης Νίκος (Δελφίνια) 47.99

(10 ετών)

1) Τζιρίτας Γεώργιος (Τρίτων) 41.84

3) Καραπιδάκης Νικόλαος (Αργοναύτες) 45.93

(11 ετών)

1) Στεφανάκης Νικόλαος (Πρωταθλητές) 37.71

2) Ζαχαριουδάκης Ιωάννης (ΟΦΗ) 38.55

3) Σβυρινάκης Νικόλαος (Δελφίνια) 40.97

(12 ετών)

1) Γρηγορίου Ελευθέριος (Τρίτων) 38.85

3) Κεγκέρογλου Χρήστος (ΟΦΗ) 39.36

200μ. πρόσθιο (11 ετών)

1) Διαλυνάς Γεώργιος (Πρωταθλητές) 3.17.15

3) Μαλλιωτάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 3.22.86

(12 ετών)

1) Λιανουδάκης Γεώργιος (Δελφίνια) 3.03.97

2) Τσάτσαρης Ευάγγελος (Αργοναύτες) 3.11.94

3) Δημητριάδης Νικόλαος (Τρίτων) 3.14.16

100μ. ελευθ. (9 ετών)

1) Κακουλάκης Νικόλαος (Ωρίωνας) 1.32.32

2) Παλιατσός Ιωάννης (Αργοναύτες) 1.33.84

3) Ιεραπετρίτης Άγγελος (ΟΦΗ) 1.35.03

(10 ετών)

1) Πετράκης Ιωάννης (Αργοναύτες) 1.12.59

2) Χουρδάκης Κωνσταντίνος (Τρίτων) 1.14.22

3) Χιωτάκης Στέφανος (Δελφίνια) 1.20.91

(11 ετών)

1) Κοκκινάκης Γεώργιος (Πρωταθλητές) 1.15.11

2) Τσαγκαράκης Γεώργιος (ΕΓΟΗ) 1.15.80

3) Καλαϊτζάκης Ιωάννης (Ωκεανός) 1.18.02

(12 ετών)

1) Γκογκόσης Φίλιππος (Ωρίωνας) 1.07.20

2) Βούρβαχης Αντώνιος (Τρίτων) 1.09.41

3) Σπαθαράκης Νικόλαος (Αργοναύτες) 1.11.38

200μ. ΜΑ (10 ετών)

1) Πρατικάκης Ματθαίος (Τρίτων) 3.06.78

3) Βελιγραντάκης Εμμανουήλ (Ηράκλειο ‘91) 3.31.51

(11 ετών)

1) Δημόπουλος Αντώνιος (ΕΓΟΗ) 2.55.33

3) Βακουλης Θεοχάρης (Ωκεανός) 3.08.44

(12 ετών)

1) Καλώστος Νικόλαος (Αργοναύτες) 3.00.79

2) Σηφάκης Δημήτριος 3.10.90

3) Σπιθάκης Κωνσταντίνος (Τρίτων) 3.28.96

800μ. ελευθ. (12 ετών)

1) Πατούνας Γεράσιμος (Ωκεανός) 10.47.44

2) Παπαδάκης Κωνσταντίνος (Δελφίνια) 10.59.38

3) Κοσμαδάκης Ιωάννης (Τρίτων) 11.00.11.

 

 

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει