ΕΚΑΣΚ: Oι κληρώσεις των πρωταθλημάτων

188

 

ΟΙ ΚΛΗΡΩΣΕΙΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ

 

ΑΝΔΡΩΝ

1η αγωνιστική-12η

Ακρωτήρι-ΟΑ Χανίων

Ακ. Ρεθύμνου-Ηρόδοτος

Εργοτέλης-Τηγανίτης

Ανδρογέας-Ηράκλειο

Πεδιάδα-Κύδων

Μεσσαρά-ΑΟΚ Χανιά

2η αγωνιστική-13η

Ηρόδοτος-Ακρωτήρι

Τηγανίτης-Ακ. Ρεθύμνου

Ηράκλειο-Εργοτέλης

Κύδων-Ανδρογέας

ΑΟΚ Χανιά-Πεδιάδα

ΟΑ Χανίων-Μεσσαρά

3η αγωνιστική-14η

Ακρωτήρι-Τηγανίτης

Ακ. Ρεθύμνου-Ηράκλειο

Εργοτέλης-Κύδων

Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά

Πεδιάδα-Μεσσαρά

ΟΑ Χανίων-Ηρόδοτος

4η αγωνιστική-15η

Ηράκλειο-Ακρωτήρι

ΑΟ Κύδων-Ακ. Ρεθύμνου

ΑΟΚ Χανιά-Εργοτέλης

Μεσσαρά-Ανδρογέας

Πεδιάδα-ΟΑ Χανίων

Τηγανίτης-Ηρόδοτος

5η αγωνιστική-16η

Ακρωτήρι-ΑΟ Κύδων

Ακ. Ρεθύμνου-ΑΟΚ Χανιά

Εργοτέλης-Μεσσαρά

Ανδρογέας-Πεδιάδα

ΟΑ Χανίων-Τηγανίτης

Ηρόδοτος-Ηράκλειο

6η αγωνιστική-17η

ΑΟΚ Χανιά-Ακρωτήρι

Μεσσαρά-Ακ. Ρεθύμνου

Πεδιάδα-Εργοτέλης

Ανδρογέας-ΟΑ Χανίων

Κύδων-Ηρόδοτος

Ηράκλειο-Τηγανίτης

7η αγωνιστική 18η

Ακρωτήρι-Μεσσαρά

Ακ. Ρεθύμνου-Πεδιάδα

Εργοτέλης-Ανδρογέας

ΟΑ Χανίων-Ηράκλειο

Ηρόδοτος-ΑΟΚ Χανιά

Τηγανίτης-Κύδων

8η αγωνιστική 19η

Πεδιάδα-Ακρωτήρι

Ανδρογέας-Ακ. Ρεθύμνου

Εργοτέλης-ΟΑ Χανίων

Μεσσαρά-Ηρόδοτος

ΑΟΚ Χανιά-Τηγανίτης

Κύδων-Ηράκλειο

9η αγωνιστική 20ή

Ακρωτήρι-Ανδρογέας

Ακ. Ρεθύμνου-Εργοτέλης

ΟΑ Χανίων-Κύδων

Ηρόδοτος-Πεδιάδα

Τηγανίτης-Μεσσαρά

Ηράκλειο-ΑΟΚ Χανιά

10η αγωνιστική 21η

Εργοτέλης-Ακρωτήρι

Ακ. Ρεθύμνου-ΟΑ Χανίων

Ανδρογέας-Ηρόδοτος

Πεδιάδα-Τηγανίτης

Μεσσαρά-Ηράκλειο

ΑΟΚ Χανιά-Κύδων

11η αγωνιστική 22η

Ακρωτήρι-Ακ. Ρεθύμνου

ΟΑ Χανίων-ΑΟΚ Χανιά

Ηρόδοτος-Εργοτέλης

Τηγανίτης-Ανδρογέας

Ηράκλειο-Πεδιάδα

Κύδων- Μεσσαρά

 

ΠΑΙΔΩΝ Α

1η αγωνιστική 10η

ΑΟΑΝ-ΟΑΧ

Ανδρογέας-Ηράκλειο

Ακρωτήρι-Αναγέννηση

ΟΦΗ-ΑΓΟΡ

Ηρόδοτος-Κύδων

2η αγωνιστική 11η

Ηράκλειο-ΑΟΑΝ

Αναγέννηση-Ανδρογέας

ΑΓΟΡ-Ακρωτήρι

Κύδων-ΟΦΗ

ΟΑ Χανίων-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 12η

ΑΟΑΝ-Αναγέννηση

Ανδρογέας-ΑΓΟΡ

Ακρωτήρι-Κύδων

ΟΦΗ-Ηρόδοτος

ΟΑΧ-Ηράκλειο

4η αγωνιστική 13η

ΑΓΟΡ-ΑΟΑΝ

Κύδων-Ανδρογέας

Ηρόδοτος-Ακρωτήρι

ΟΦΗ-ΟΑΧ

Αναγέννηση-Ηράκλειο

5η αγωνιστική-14η

ΑΟΑΝ-Κύδων

Ανδρογέας-Ηρόδοτος

Ακρωτήρι-ΟΦΗ

ΟΑΧ-Αναγέννηση

Ηράκλειο-ΑΓΟΡ

6η αγωνιστική-15η

Ηρόδοτος-ΑΟΑΝ

ΟΦΗ-Ανδρογέας

Ακρωτήρι-ΟΑΧ

Κύδων-Ηράκλειο

ΑΓΟΡ-Αναγέννηση

7η αγωνιστική 16η

ΑΟΑΝ-ΟΦΗ

Ανδρογέας-Ακρωτήρι

ΟΑΧ-ΑΓΟΡ

Ηράκλειο-Ηρόδοτος

Αναγέννηση-Κύδων

8η αγωνιστική 17η

Ακρωτήρι-ΑΟΑΝ

Ανδρογέας-ΟΑΧ

ΟΦΗ-Ηράκλειο

Ηρόδοτος-Αναγέννηση

Κύδων-ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική 18η

ΑΟΑΝ-Ανδρογέας

ΟΑΧ-Κύδων

Ηράκλειο-Ακρωτήρι

Αναγέννηση-ΟΦΗ

ΑΓΟΡ-Ηρόδοτος

 

ΠΑΙΔΩΝ Β

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική-12η

ΟΑΧ 2-Ανδρογέας 2

Ηρόδοτος 2-Ηράκλειο 2

ΟΦΣ Χανίων-ΑΟΚ Χανιά

Χανιά BC-ΑΓΟΡ 2

ΑΕ Πλατανιάς-Κύδων 2

Ρεπό: Ακ. Ρεθύμνου

2η αγωνιστική-13η

Ανδρογέας2-Ακ. Ρεθύμνου

Ηράκλειο 2-ΟΑΧ 2

ΑΟΚ Χανιά-Ηρόδοτος 2

ΑΓΟΡ 2-ΟΦΣ Χανίων

Κύδων 2-Xανιά BC

Ρεπό: ΑΕ Πλατανιάς

3η αγωνιστική-14η

Aκ. Ρεθύμνου-Ηράκλειο 2

ΟΑΧ 2-ΑΟΚ Χανιά

Ηρόδοτος 2-ΑΓΟΡ 2

ΟΦΣ Χανίων-Κύδων 2

Χανιά BC-ΑΕ Πλατανιάς

Ρεπό: Ανδρογέας 2

4η αγωνιστική-15η

ΑΟΚ Χανιά-Ακ. Ρεθύμνου

ΑΓΟΡ 2-ΟΑΧ 2

Κύδων 2-Ηρόδοτος 2

ΑΕ Πλατανιάς-ΟΦΣ Χανίων

Ηράκλειο 2-Ανδρογέας 2

Ρεπό: Χανιά BC

5η αγωνιστική-16η

Aκ. Ρεθύμνου-ΑΓΟΡ 2

ΟΑΧ 2-Κύδων 2

Ηρόδοτος 2-ΑΕ Πλατανιάς

ΟΦΣ Χανίων-Χανιά BC

Aνδρογέας 2-ΑΟΚ Χανιά

Ρεπό: Ηράκλειο 2

6η αγωνιστική-17η

Κύδων 2-Ακ. Ρεθύμνου

ΑΕ Πλατανιάς-ΟΑΧ 2

Χανιά BC-Hρόδοτος 2

ΑΓΟΡ 2-Ανδρογέας 2

ΑΟΚ Χανιά-Ηράκλειο 2

Ρεπό: Ο.Φ.Σ. Χανίων

7η αγωνιστική 18η

Ακ. Ρεθύμνου-Πλατανιάς

ΟΑΧ 2-Χανιά BC

Ηρόδοτος 2-ΟΦΣ Χανίων

Ανδρογέας 2-Κύδων 2

Ηράκλειο 2-ΑΓΟΡ 2

Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

8η αγωνιστική 19η

Χανιά ΒC-Ακ. Ρεθύμνου

ΟΦΣ Χανίων-ΟΑΧ 2

ΑΕ Πλατανιάς-Ανδρογέας 2

Κύδων 2-Ηράκλειο 2

ΑΓΟΡ 2-ΑΟΚ Χανιά

Ρεπό: Ηρόδοτος 2

9η αγωνιστική 20ή

Ακ. Ρεθύμνου-ΟΦΣ Χανίων

ΟΑΧ 2-Ηρόδοτος 2

Ανδρογέας 2-Χανιά BC

Ηράκλειο 2-ΑΕ Πλατανιάς

ΑΟΚ Χανιά-Κύδων 2

Ρεπό: ΑΓΟΡ 2

10η αγωνιστική 21η

Ηρόδοτος 2-Ακ. Ρεθύμνου

ΟΦΣ Χανίων-Ανδρογέας 2

Χανιά BC-Hράκλειο 2

ΑΕ Πλατανιάς-ΑΟΚ Χανιά

Κύδων 2-ΑΓΟΡ 2

Ρεπό: ΟΑΧ 2

11η αγωνιστική 22η

Ακ. Ρεθύμνου-ΟΑΧ 2

Ανδρογέας 2-Ηρόδοτος 2

Ηράκλειο 2-ΟΦΣ Χανίων

ΑΟΚ Χανιά-Χανιά BC

ΑΓΟΡ 2-ΑΕ Πλατανιάς

Ρεπό: Κύδων 2

 

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 12η

Ιεράπετρα-Γιούχτας

Μεσσαρά-ΟΦΗ 2

Εργοτέλης-Σητειακός

ΟΑΣΗ-Πεδιάδα

Νεάπολη-Τηγανίτης

Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική 13η

Γιούχτας-Δειλινό

ΟΦΗ 2-Ιεράπετρα

Σητειακός-Μεσσαρά

Πεδιάδα-Εργοτέλης

Τηγανίτης-ΟΑΣΗ

Ρεπό: ΑΕ Νεάπολη

3η αγωνιστική 14η

Δειλινό-ΟΦΗ 2

Ιεράπετρα-Σητειακός

Μεσσαρά-Πεδιάδα

Εργοτέλης-Τηγανίτης

ΟΑΣΗ-ΑΕ Νεάπολη

Ρεπό: Γιούχτας

4η αγωνιστική 15η

Σητειακός-Δειλινό

Πεδιάδα-Ιεράπετρα

Τηγανίτης-Μεσσαρά

ΑΕ Νεάπολη-Εργοτέλης

ΟΦΗ 2 -Γιούχτας

Ρεπό: ΟΑΣΗ

5η αγωνιστική-16η

Δειλινό-Πεδιάδα

Ιεράπετρα-Τηγανίτης

Μεσσαρά-ΑΕ Νεάπολη

Εργοτέλης-ΟΑΣΗ

Γιούχτας-Σητειακός

Ρεπό: ΟΦΗ 2

6η αγωνιστική 17η

Τηγανίτης-Δειλινό

ΑΕ Νεάπολη-Ιεράπετρα

ΟΑΣΗ-Μεσσαρά

Πεδιάδα-Γιούχτας

Σητειακός-ΟΦΗ 2

Ρεπό: ΟΦΗ 2

7η αγωνιστική 18η

Δειλινό-ΑΕ Νεάπολη

Ιεράπετρα-ΟΑΣΗ

Μεσσαρά-Εργοτέλης

Γιούχτας-Τηγανίτης

ΟΦΗ 2-Πεδιάδα

Ρεπό: Σητειακός

8η αγωνιστική 19η

ΟΑΣΗ-Δειλινό

Εργοτέλης-Ιεράπετρα

ΑΕ Νεάπολη-Γιούχτας

Τηγανίτης-ΟΦΗ 2

Πεδιάδα-Σητειακός

Ρεπό: Μεσσαρά

9η αγωνιστική 20ή

Δειλινό-Εργοτέλης

Ιεράπετρα-Μεσσαρά

Γιούχτας-ΟΑΣΗ

ΟΦΗ 2-Νεάπολη

Σητειακός-Τηγανίτης

Ρεπό: Πεδιάδα

10η αγωνιστική 21η

Μεσσαρά-Δειλινό

Εργοτέλης-Γιούχτας

ΟΑΣΗ-ΟΦΗ 2

ΑΕ Νεάπολη-Σητειακός

Τηγανίτης-Πεδιάδα

Ρεπό: Ιεράπετρα

11η αγωνιστική-22η

Δειλινό-Ιεράπετρα

Γιούχτας-Μεσσαρά

ΟΦΗ 2-Εργοτέλης

Σητειακός-ΟΑΣΗ

Πεδιάδα-ΑΕ Νεάπολη

Ρεπό: Τηγανίτης

 

ΕΦΗΒΩΝ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 10η

ΑΓΟΡ-Ανδρογέας

ΑΟΚ Χανιά-Κύδων

Ακρωτήρι-Άσκηση

ΟΑΧ-Κίσσαμος

Ρεπό: Δειλινό

2η αγωνιστική 11η

Ανδρογέας-Δειλινό

Κύδων-ΑΓΟΡ

Άσκηση-ΑΟΚ Χανιά

Κίσσαμος-Ακρωτήρι

Ρεπό: ΟΑΧ

3η αγωνιστική 12η

Δειλινό-ΑΟ Κύδων

ΑΓΟΡ-Άσκηση

ΑΟΚ Χανιά-Κίσσαμος

Ακρωτήρι-ΟΑΧ

Ρεπό: Ανδρογέας

4η αγωνιστική 13η

Άσκηση-Δειλινό

Κίσσαμος-ΑΓΟΡ

ΟΑΧ-ΑΟΚ Χανιά

Κύδων-Ανδρογέας

Ρεπό: Ακρωτήρι

5η αγωνιστική 14η

Δειλινό-Κίσσαμος

ΑΓΟΡ-ΟΑΧ

ΑΟΚ Χανιά-Ακρωτήρι

Ανδρογέας-Άσκηση

Ρεπό: Κύδων

6η αγωνιστική 15η

ΟΑΧ-Δειλινό

Ακρωτήρι-ΑΓΟΡ

Κίσσαμος-Ανδρογέας

Άσκηση-Κύδων

Ρεπό: ΑΟΚ Χανιά

7η αγωνιστική 16η

Δειλινό-Ακρωτήρι

ΑΓΟΡ-ΑΟΚ Χανιά

Ανδρογέας-ΟΑΧ

ΑΟ Κύδων-Κίσσαμος

Ρεπό: Άσκηση

8η αγωνιστική 17η

ΑΟΚ Χανιά-Δειλινό

Ακρωτήρι-Ανδρογέας

ΟΑΧ-ΑΟ Κύδων

Κίσσαμος-Άσκηση

Ρεπό: ΑΓΟΡ

9η αγωνιστική 18η

Δειλινό-ΑΓΟΡ

Ανδρογέας-ΑΟΚ Χανιά

ΑΟ Κύδων-Ακρωτήρι

Άσκηση-ΟΑΧ

Ρεπό: Κίσσαμος

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

1η αγωνιστική 10η

Πεδιάδα-ΑΟΑΝ

Εργοτέλης-Ηράκλειο

Ηρόδοτος-ΟΦΗ

Μεσσαρά-Αναγέννηση

Ρεπό: Ιεράπετρα

2η αγωνιστική 11η

ΑΟΑΝ-Ιεράπετρα

Ηράκλειο-Πεδιάδα

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Αναγέννηση-Ηρόδοτος

Ρεπό: Μεσσαρά

3η αγωνιστική 12η

Ιεράπετρα-Ηράκλειο

Πεδιάδα-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Αναγέννηση

Ηρόδοτος-Μεσσαρά

Ρεπό: ΑΟΑΝ

4η αγωνιστική 13η

ΟΦΗ-Ιεράπετρα

Αναγέννηση-Πεδιάδα

Μεσσαρά-Εργοτέλης

Ηράκλειο-ΑΟΑΝ

Ρεπό: Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 14η

Ιεράπετρα-Αναγέννηση

Πεδιάδα-Μεσσαρά

Εργοτέλης-Ηρόδοτος

ΑΟΑΝ-ΟΦΗ

Ρεπό: Ηράκλειο

6η αγωνιστική 15η

Μεσσαρά-Ιεράπετρα

Ηρόδοτος-Πεδιάδα

Αναγέννηση-ΑΟΑΝ

ΟΦΗ-Ηράκλειο

Ρεπό: Εργοτέλης

7η αγωνιστική 16η

Ιεράπετρα-Ηρόδοτος

Πεδιάδα-Εργοτέλης

ΑΟΑΝ-Μεσσαρά

Ηράκλειο-Αναγέννηση

Ρεπό: ΟΦΗ

8η αγωνιστική 17η

Εργοτέλης-Ιεράπετρα

Ηρόδοτος-ΑΟΑΝ

Μεσσαρά-Ηράκλειο

Αναγέννηση-ΟΦΗ

Ρεπό: Πεδιάδα

9η αγωνιστική 18η

Ιεράπετρα-Πεδιάδα

ΑΟΑΝ-Εργοτέλης

Ηράκλειο-Ηρόδοτος

ΟΦΗ-Μεσσαρά

Ρεπό: Αναγέννηση

 

ΓΥΝΑΙΚΩΝ

1η αγωνιστική 4η

ΟΦΗ-Εργοτέλης

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα

2η αγωνιστική 5η

Ιεράπετρα-ΟΦΗ

Εργοτέλης-Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 6η

ΟΦΗ- Ηρόδοτος

Ιεράπετρα- Εργοτέλης

 

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

1η αγωνιστική 6η

ΟΑΧ-ΟΦΗ

Ηρόδοτος-Αρκάδι

Ρεπό: Ιεράπετρα

2η αγωνιστική 7η

ΟΦΗ-Ιεράπετρα

Αρκάδι-ΟΑΧ

Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 8η

Ιεράπετρα-Αρκάδι

ΟΑΧ-Ηρόδοτος

Ρεπό: ΟΦΗ

4η αγωνιστική 9η

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα

Αρκάδι-ΟΦΗ

Ρεπό: ΟΑΧ

5η αγωνιστική 10η

Ιεράπετρα-ΟΑΧ

ΟΦΗ-Ηρόδοτος

Ρεπό: Αρκάδι

 

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

1η αγωνιστική 10η

Πεδιάδα-ΟΑΧ

Εργοτέλης-Αρκάδι

ΟΦΗ-Ανδρογέας

Ηρόδοτος-Ιεράπετρα

Ρεπό: ΟΑΣΗ

2η αγωνιστική 11η

ΟΑΧ-ΟΑΣΗ

Αρκάδι-Πεδιάδα

Ανδρογέας-Εργοτέλης

Ιεράπετρα-ΟΦΗ

Ρεπό: Ηρόδοτος

3η αγωνιστική 12η

ΟΑΣΗ-Αρκάδι

Πεδιάδα-Ανδρογέας

Εργοτέλης-Ιεράπετρα

ΟΦΗ-Ηρόδοτος

Ρεπό: ΟΑΧ

4η αγωνιστική 13η

Ανδρογέας-ΟΑΣΗ

Ιεράπετρα-Πεδιάδα

Ηρόδοτος-Εργοτέλης

Αρκάδι-ΟΑΧ

Ρεπό: ΟΦΗ

5η αγωνιστική 14η

ΟΑΣΗ-Ιεράπετρα

Πεδιάδα-Ηρόδοτος

Εργοτέλης-ΟΦΗ

ΟΑΧ-Ανδρογέας

Ρεπό: Αρκάδι

6η αγωνιστική 15η

Ηρόδοτος-ΟΑΣΗ

ΟΦΗ-Πεδιάδα

Ιεράπετρα-ΟΑΧ

Ανδρογέας-Αρκάδι

Ρεπό:  Εργοτέλης

7η αγωνιστική 16η

ΟΑΣΗ-ΟΦΗ

Πεδιάδα-Εργοτέλης

ΟΑΧ-Ηρόδοτος

Αρκάδι-Ιεράπετρα

Ρεπό:  Ανδρογέας

8η αγωνιστική 17η

Εργοτέλης-ΟΑΣΗ

ΟΦΗ-ΟΑΧ

Ηρόδοτος-Αρκάδι

Ιεράπετρα-Ανδρογέας

Ρεπό: Πεδιάδα

9η αγωνιστική 18η

ΟΑΣΗ-Πεδιάδα

ΟΑΧ-Εργοτέλης

Αρκάδι-ΟΦΗ

Ανδρογέας-Ηρόδοτος

Ρεπό: Iεράπετρα

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει