EΙΣΑΓΩΓΙΚEΣ 2017 : ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ

ΠΟΙΟΙ ΕΙΣΑΓΟΝΤΑΙ ΣΤΑ ΑΕΙ

17.382

 ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑ –  ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΟΣ  – ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΕΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΚΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΜΗΝΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΒΑΡΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΒΟΖΙΚΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΡΥΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΤΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΓΙΑΤΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΚΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΡΓΑΖΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΙΑΤΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΑΡΓΙΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΚΑΒΑΤΣΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΝΙΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΤΑΛΑΓΑΡΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΕΦΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΜΠΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΑΛΑΚΗ ΑΝΤΡΕΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΜΙ ΝΤΑΝΙΕΛ ΣΕΤΜΙΡ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΥΣΙ ΡΟΝΑΛΝΤΙΝΑ ΑΡΝΤΙΑΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΛΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΑΡΗ ΒΕΡΕΝΙΚΗ ΘΩΜΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΝΤΑΡΕ ΔΑΝΙΗΛ-ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΥΛΙΤΣΑ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ & ΟΡΓΑΝ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)-ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ &ΠΡΟΝ.
ΜΑΡΤΑΒΑΤΖΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΤΣΑ ΜΑΡΤΑ ΑΓΚΙΜ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΑΥΡΗΣ ΜΗΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΛΚΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ
ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΠΕΛΑΝΤΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΟΟΥΕΝ ΔΑΥΙΔ ΓΚΑΡΕΘ ΑΛΕΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΤΑΛΙΠΗ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΡΕΝΤΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΞΑΝΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΚΙΝΔΥΝΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΙΔΩΝ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΝΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΕΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΡΡΗΣ ΜΠΙΤΣΑΚΟΣ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΕΚΕΡΗ ΟΛΓΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΕΚΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣ. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΜΥΡΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΝΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΦΥΛΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΥΚΟΥΤΡΗ ΙΦΙΓΕΓΝΕΙΑ-ΠΑΡΑΣΚ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ
ΣΥΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΩΠΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ
ΤΕΡΖΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΦΑΚΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤ. & ΑΝΑΛ.-ΧΡΗΜ/ΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΦΑΛΚΩΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΛΩΡΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΟΥΛΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΣΕΒΑΣΤΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΧΟΤΖΑ ΓΚΡΙΣΙΛΝΤΙ ΑΡΤΑΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ
ΨΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

10% 2016

ΑΡΒΕΛΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠ ΟΙΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΝΙΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΩΝΣΤ/ΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛ. & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΗΣ
Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΚΥΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΥΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΣΗΦ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ) ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΖΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΚΝΑΚΗ ΖΩΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

10% 2015

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛ/ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΜΑΡΙΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜ/ΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΙΓΑΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΣΥΜΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΖΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΑΠΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧ/ΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΦΥΣ. ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΙΔΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΧΑΥΛΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΓΙΩΝΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΤΣΙΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΙΔΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ- ΕΜΜΑΝ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΙΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΤΣΑΞΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΛΑΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓ. & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΕΡΩΛΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓ. (ΠΑΤΡΑ)
ΓΚΕΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΠΡΕΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΓΚΙΩΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΚΟΛΕΜΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΡΙΤΖΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΚΠΑΙΔ. ΚΡΗΤΗΣ Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
ΓΟΥΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΒΙΚΤΩΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ/ΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΗΓΟΥΜΕΝΙΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΙΟΡΝΤΑΚΕ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΙΤΣΑ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΜΟΥΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΠΙΣΤ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ ΣΧΕΔ. (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ(ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤ.& ΑΝΑ.-ΧΡΗΜ. ΜΑθΗΜ.
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΡΓΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΠΟΥΖΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΛΕΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ. (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΡΣΑΜΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΜΑΘΗΜ. KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛ. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΤΕΡΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΟΓΡΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΛΙΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΛΙΝΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΓΙΟΣ ΚΟΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΕΡΑΣΜΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΜΠΕΤΣΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ/ΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΑΣΑΓΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΑΛΕΞ. ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΔΡ.ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣ.ΕΠΙΧΕΙΡ. ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΛΕΜΟΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΛΕΜΟΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΥΔΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΥΠΑΡΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣ & ΨΑΛΤ. ΗΡΑΚΛ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΛΕΦΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΜΑΓΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΜΑΝΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΧΑΡΙΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΚΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΤΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠ/ΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΕΛΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΪΜΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΖΙ ΛΑΟΥΡΑ ΕΝΤΜΟΝΤ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΜΥΡΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΣΩΤ. ΑΡΧ/ΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ. ΝΤΙΚΕΙΜ.(ΑΘΗΝΑ)
ΝΕΟΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΦΙΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΡΑΜΖΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΧΜΕΝΤ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΥΚΤΑΡΗ ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΞΥΛΟΥΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΠΑΛΙΟΚΩΣΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧ. ΣΧΕΔ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑ ΤΖΟΪ ΑΡΧΙΛΕ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΜΟΥΣ. ΤΕΧΝ. & ΑΚΟΥΣΤ. Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΜΑΤΘΑΙΑΚΗ ΚΛΕΙΩ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΠΑΣΗΦΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ. ΥΠΟΛ/ΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΛΕΣΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ
ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤ/ΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΟΔΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΠΟΝΤΙΚΑ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΟΠΟΒΙΤΣ ΙΒΑΝΑ ΜΙΡΟΣΛΑΒ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΡΟΚΟΠΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΣΑΚΛΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΌΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) –
ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧΕΙΡ. ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΡΧΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΕΡΕΤΟΠΟΥΛΟΣ ΖΗΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΣΗΦ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΙΝΑΝΙΔΗ ΟΛΓΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΚΟΥΛΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΜΥΡΩΝ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΑΧΟ ΝΤΑΝΙΕΛΑ ΚΩΣΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΤΑΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΡΙΜΠΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣ. ΚΑΙ ΦΙΛΟΛ. ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
ΕΙΣΑΓ. ΚΑΤΕΥΘ.:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩ. ΚΑΙ ΦΙΛΟΛ. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜ. ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ,. ΗΛΙΚ. (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΙΩΣΗΦ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣ. ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΤΖΕΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΤΖΩΡΤΖΑΚΗ ΝΤΕΪΒΙΣ ΣΕΡΕΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΖΟΝΑΘΑΝ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡ, (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΡΑΧΑΝΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΑΧΑΝΙΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓ. ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΧΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΙΧΑΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΦΑΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΦΑΚΙΔΗΣ ΣΙΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΚΟΥΡΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΑΔΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) –
ΦΟΥΚΑΚΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΥΛΑΚΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) ΕΠΙΧΕΙΡ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΧΑΙΡΕΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΛΙΑΒΩΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΣΑΒΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΒΑΛΕΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΙΧΑΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΝΔΑΡΗ ΑΙΚΑΤ.- ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤ. & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΔΕΜΙΡΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓ. & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΟΥΝΤΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΠΟΥΡΛΕΣΣΑ ΜΑΡΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΡΤΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓ. ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΡΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.

10% 2015

ΔΑΜΒΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΜΑΚΑΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΗΤΣΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦ. ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΦΛΑΪ ΜΠΕΛΙΤΑ ΜΠΕΧΑΡ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

 

3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΚΟ ΕΙΡΗΝΗ ΣΑΡΑ ΓΚΕΝΤΣΙ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΡΩΦΙΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΟΓΡ. ΕΚΚΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤ. ΗΡΑΚΛ. ΚΡΗΤΗΣ
ΑΝΤΙΒΑΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΙΚΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΡΜΑΝΔΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΣΣΑΡΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΡΑΧΑΣΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΑΪΤΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜ/ΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΥΒΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΡΑΖΑΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜ. KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΛΑΜΑ ΓΙΑΣΕΜΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΓΙΑΝΝΙΚΟΥ ΣΟΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ- ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.
ΔΟΥΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΔΡΥΓΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΑΚΩΒΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΟΛΓΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ.ΥΠΟΛ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΒΟΥΣΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜ.KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΘΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝ. ΜΟΥΣ.ΤΕΧΝ. & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΛΟΦΩΛΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. ΚΑΙ ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚ.(ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΙΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΛΑΦΤΗ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΣΤΕΛΛΙΑΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤ/ΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΑΦΑΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΦΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΕΦΑΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ – ΜΑΡΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚ. & ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤ. (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΙΤΣΟΣ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΛΑΔΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜ. KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ. (ΡΟΔΟΣ)
ΚΟΛΕΤΣΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΑΣΚ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΡΟΝΤΗΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΣΤΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ ΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΦΝΟΥΝ ΝΑΝΤΙΑ ΑΛΕΞΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ. (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΟΓΚΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ Α. ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΗΜ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΜΑΛΑΓΑΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΛΛΙΑΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜ. ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ)
– ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΜΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΓΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΑ – ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΧΑΙΡΙΑΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ – ΝΕΚ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΠΑΓΚΕΡΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΑΜΠΑΛΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
– ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑ.-ΧΡΗΜ/ΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ,. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΩΜΕΡΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΝΕΘΥΜΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΝΙΚΟΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΟΘΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΟΛΥΖΟΥ ΕΙΡ – ΧΡΥΣΟΒ/ΝΤΗ ΘΩΜΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΟΚΟΠΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΡΟΚΟΠΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤ., ΔΙΑΚΟΣΜ ΚΑΙ ΣΧΕΔ ΑΝΤΙΚ(ΑΘΗΝΑ)
ΠΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΤΕΡΟΥΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΡΟΒΙΘΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΠΟΥΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΛΕΞ. ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΒΟΛΙΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΠΑΓΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΡΑΤΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΙΟΙΚ., ΟΙΚΟΝ. & ΕΠΙΚ. ΠΟΛ. & ΤΟΥΡ. ΜΟΝ. (ΠΥΡΓΟΣ)
ΤΑΒΕΡΝΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓ ΜΗΧ, (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΕΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΖΟΝΕΪ ΙΖΑΜΠΕΛΑ ΤΖΟΝ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΙΣΤΕΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤ. & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΩ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΤΕΧΝΟΛ. ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ
ΦΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ -ΧΡΥΣΟΒ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΟΥΡΝΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΦ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΡΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΙΡΕΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΧΑΛΒΑΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΤΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΒΡΕΤΤΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΟΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΙΑΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. & ΠΕΡΙΦ, ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

10% 2016

ΓΙΑΟΥΡΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓ. ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΓΟΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜ, KAI ΕΦΑΡΜ.ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΗΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΚΑΖΑΝΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΟΝΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΙΩΤΗ ΕΜΜΕΛΕΙΑ-ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΑΓΑΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΛΟΥΚΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΓΙΟΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ.ΗΛ.ΜΗΧ. & ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ- ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡ.ΜΗΧ.
ΑΛ ΝΤΑΚΑΡ ΦΩΤΕΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΖΑΜ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΤΟΥΔΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΕΡΤΟΥΔΟΥ ΒΕΝΙΖΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΕΚΠ. & ΤΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΤΟΥΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΡΕΝΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ.Σ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΟΥΦΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ – ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΛΤΣΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΖΟΥΡΙΔΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΘΕΡΓΙΑΚΗ ΝΙΚΗ ΠΑΥΛΙΝΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΒΒΑΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΔΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΚΑΡΙΔΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΚΚΑΛΗ ΛΩΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΛΙΑΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΥΒΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΚΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΤΕΝΙΑΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΛΕΜΟΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΙΑΣΟΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΕΝΑΚΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΝΟΥΡΑ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΟΝΙΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΠΕΛΕΦΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣ. ΜΑΖ. ΕΠΙΚ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΕΡΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΥΤΗΛΙΝΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΟΔΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΙΩΣΗΦ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΝΤΙΣΠΥΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝ. ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΣΥΝΤ. ΠΟΛ. ΚΛΗΡΟΝΟΜΙΑΣ Τ.Ε.
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΝΕΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΑΒΙΟΛΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΤΡΙΛΙΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΑΜΠΑΚΟΥ ΑΝΟΥΛΑ ΦΛΑΜΟΥΡ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΑΚΗ ΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΟΥΜΠΑΝΙΑΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ – ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΙΓΩΝΗ ΔΑΝΑΗ – ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΡΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΤΣΙΚΟΓΙΑ ΚΛΑΪΝΤΙ ΑΡΝΤΙΑΝ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΥΪΖΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΧΑΙΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΝΟΥ ΜΗΝΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΣΗΦ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΨΑΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨΩΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
– ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.

10% 2016

ΗΓΟΥΜΕΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΥΠΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ. ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΣΧΙΖΑ ΜΑΡΙΑ ΑΛΕΞΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

10% 2015

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΖΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΣΩΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)

 

5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝ. ΔΙΟΙΚ.Σ & ΠΟΛ. ΕΠΙΣΤ. (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) – ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΝΕΤΣΑΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.Σ, ΟΙΚ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡ.ΜΟΝ. (ΠΥΡΓΟΣ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΡΓΙΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΓΚΙΟΥΖΕΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΓΡΟΥΜΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΝΔΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΗΜΑ ΕΛΣΑ ΚΙΤΣΟ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΟΚΙΑΝΑΚΗ ΦΙΛΟΘΕΗ ΜΙΧΑΗΛ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΔΡΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΡΑΨΑΝΙΩΤΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΚΑΝΤΙΦΕΔΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΡΑΦΑΕΛΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΦΦΕΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΙΤΣΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΛΑΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΟΛΥΒΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΑΞΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΟΝΤΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
ΚΩΣΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΓΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΜΑΡΜΑΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΣΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΤΖΙΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΔΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΤΟΥ ΑΡΕΤΗ ΝΙΚΗΤΑΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.Σ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΠΕΛΛΟ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΙΜΠΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΙΛΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΡΙΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΞΗΡΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΑΤΟΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΣΠΑΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ
ΠΕΤΡΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΥΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΠΛΟΥΜΙΔΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΟΠΕΣΚΟΥ ΣΥΛΒΙΑ ΝΙΚΟΥΛΑΪ ΝΤΟΥΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΠΟΥΛΕΣΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΡΙΦΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΩΜΑΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ)
ΡΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΡΟΤΣΙ ΤΖΟΝΑΤΑΝ ΒΑΛΤΕΡ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΛΟΥΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚ.Σ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΡΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜ-ΚΩΝ. ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΣΕΡΖΕΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΑΜΑΡΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧ. ΜΗΧ & ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧ Τ.Ε. (ΚΟΖ) – ΜΗΧ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΣΚΑΛΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΡΙΑ ΦΙΟΡΕΛΑ ΝΑΪΜ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΜΑΖΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΓΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΟΥΛΛΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΙΟΡΕΝΤΖΗ ΣΤΕΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΨΙΑΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΨΑΡΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

 

10% 2015

ΔΑΝΔΑΛΗΣ ΙΑΣΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

 

6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΛΑΣΑΪ ΚΡΙΣΤΙΑΝ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΘΑΛΑΣΣΙΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΠΕΝΕΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΕΡΑΜΒΕΛΛΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΙΝΙΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΠΙΤΣΙΔΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΥΒΑΤΖΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΑΤΑ ΑΝΤΖΕΛΑ ΝΙΚΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ. ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡ. & ΦΥΣ. ΑΕΡΙ. Τ.Ε. & ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ Τ.Ε. (ΚΑΒ)
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
Τσέρος Νικόλαος Χρήστος ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΕΛΑΝΔΑΚΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΙΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΛΑΧΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΓΙΑΤΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΓΙΟΥΒΑΝΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΣΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΔΡΟΥΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΕΥΣΕΒΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ & ΒΙΟΜ.ΣΧ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗ/ΓΩΝ ΜΗΧ.Τ.Ε.
ΚΑΡΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΑΡΔΑΣΗ ΑΝΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΨΑΛΗ ΔΑΝΑΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤ. ΤΕΧΝ.ΥΠ.
ΚΟΡΝΗΛΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΚΟΥΚΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΚΥΡΑΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΛΑΪΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΡΙΧ ΦΡΑΝΖ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΤΕΧΝ. ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε.
ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ. ΑΝ. (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΖΟΚΟΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΑΡΚΑΤΑΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΣΑΟΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΙΧΑΗΛΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΒΟΛΟΣ)
ΜΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΣΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΜΠΑΓΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕΛΑΝΤΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ – ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕΡΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΕΡΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΝΗΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΗΛΙΑΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΙΣΙΩΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΠΥΛΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΔΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΡΑΦΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΣΑΜΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘ.(ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΗΦΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ. ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΣΙΓΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΤΣΙΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΧΙΟΣ)
ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΡΕΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΗΤΑ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΙΩΤΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΧΡΥΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤ. (ΑΘΗΝΑ)

10% 2016

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ

10% 2015

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΛΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΥΡΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΠΟΥΣΗ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΛΜΠΕΡΤ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΡΙΜΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘ.
ΑΛΠΑΝ ΤΑΚΗ ΝΙΟΒΗ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛ. & ΔΙΑΧΕΙΡ. ΠΟΛΙΤ.ΑΓΑΘ (ΚΑΛΑΜ)
ΑΜΑΡΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΑΜΠΑΡΤΖΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΖΩΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΕΣΤΕΜΠΑΝ-ΣΕΜΠ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΦ.ΜΑΘ.
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (Μ,ΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛ.ΜΗΧ. Τ.Ε ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΗΛΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. & ΜΗΧ. ΤΟΠ & ΓΕΩΠ. ΠΛ. Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΒΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧ. ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΒΑΡΔΑΒΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΒΕΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝ. ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΝΕΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙ8ΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΙΛΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝ. & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΟΥΧΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΜΟΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΡΩΝΥΜΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΕΩΡΓΟΥΔΗ ΠΙΤΑΡ. ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΓΚΙΟΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΓΙΑΚΑΝΙΚΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΔΑΝΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛ. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΔΕΔΕΛΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΠΙΤΡΟΠΑ΄ΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΕΦΡΑΙΜΟΓΛΟΥ ΔΑΦΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΧΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΜΠΙΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΙΑΤΡΟΥΔΗ ΗΛΙΑΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙ.-ΙΩΑΝ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΚΑΛΟΜΟΙΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΝΔΗΛΙΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.-ΦΑΝ. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΠΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ -ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΡΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΑΡΑΝΤΕΜΟΙΡΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΣΑΠΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΚΑΤΣΑΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΤΣΕΛΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛ. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΚΑΨΑΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΙΑΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΛΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΝΑΥΠΛΙΟ
ΚΟΡΣΑΒΒΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΚΟΤΡΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΑΘ.
ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑ
ΚΟΥΡΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΣΟΥΛΟΥ ΜΠΑΪΡΑΜΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚ. ΧΑΝΙΑ
ΚΡΙΘΙΝΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛ. ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ. ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΛΑΜΠΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΡΟΓΡ. ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣ. & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝ.
ΛΑΜΠΡΙΝΟΥΔΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΜΑΡΙΝΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΛΙΟΠΥΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ ΜΕΛΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΥΡΩΝΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΛΥΡΩΝΗ ΧΡΥΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΑΚΑΡΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΝΔΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΣΑΜΟΣ – ΜΑΘ.
ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΓΙΩΡΗ ΛΑΙΣ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΑΚΟΥΣΤ. Τ.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔ. ΡΟΔΟΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΥΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΡΟΔΟΣ
ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΙΖΑΝΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ. ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΠΙΛΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛ. ΑΘΗΝΑ
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΝΤΕΡΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΑΝΙΑ
ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΞΥΛΟΥΡΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ (ΤΕΧΝ. ΓΡΑΦΙΚΩΝ ΤΕΧΝΩΝ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠ (ΣΜΥΑ) ΚΑΤ. ΤΕΧΝ. ΥΠΟΣΤ.
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΜΑΘ.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΥΛΑΚΟΥ ΚΛΕΑ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΠΑΧΝΕΒΣΚΙΪ ΑΝΔΡΙΪ ΣΕΡΓΙΪ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΧΙΟΣ
ΠΕΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ & ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡ
ΠΕΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. & ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ – ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓ.& ΠΡΟΝ.
ΠΟΙΜΕΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛ. ΡΕΘΥΜΝΟ
ΠΡΩΙΜΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
ΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΗΦΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΕΤΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΤΟΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΣΠΑΡΤΗ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΤΕΡΝΑΡΑ ΑΓΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΜΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓ. ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΧΑΝΙΑ
ΤΟΥΜΠΕ ΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΤΣΑΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ
ΤΣΙΚΑΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒ. ΒΟΛΟΣ
ΤΣΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧ. ΥΠΟΛ. ΧΑΝΙΑ
ΤΣΟΛΑΚΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ ΜΙΧΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΧΑΪΔΟΥΣΗ ΑΙΜΙΛΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓ.& ΠΡ.
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΩΡΙΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΨΑΡΟΥΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΨΥΛΛΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΆ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ

10% 2016

ΕΡΛΑΝΟ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΛΑΔΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΩΣΤΑΚΗ ΑΛΙΝΑ-ΧΡΙΣΤ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΜΠΟΥΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΜΜΑΝ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΣΚΥΒΑΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ, ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΤ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΣΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦ. ΜΑΙΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΟ) – ΜΑΘ
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΟΛΑΚΗ ΓΙΑΣΕΜΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΑΘΗΝΑ

10% 2015

ΚΟΥΣΟΥΛΟΣ ΜΠΑΪΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΛΕΜΩΝΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΜΑΛΕΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΔΑΜ ΖΑΑΧΑΡΙΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΜΕΤΑΞΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΑΚΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝ. ΘΩΜΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΤΡΙΒΥΖΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. & ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝ. ΑΡΕΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤ. ΜΗΝΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ(ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
ΓΙΑΤΡΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΟΥΝΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΕΤΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΥΡΩΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ & ΕΠΙΧ.. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΑΛΟΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΤΣΙΔΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΒΑΛΕΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜ. (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤ & ΑΝΑΛ/ΚΩΝ-ΧΡ ΜΑΘΗΜ.
ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝ.
ΚΑΤΑΧΑΝΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝ.
ΜΑΝΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΟΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΦΥΣΙΚΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΟΡΜΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜ ΜΑΘΗΜ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ. Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΛΕΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΟΜΠΟΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΡΑΠΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚ/ΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΡΑΣΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΡΙΣΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤ. ΠΑΡΑΓ & ΑΓΡ. ΠΕΡΙΒΑ/ΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΣΤΑΘΗ ΑΘΗΝΑ ΛΥΔΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠ. ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡ. ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΘΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤ. Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΪΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝ. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΕΡΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝ.
ΨΑΛΙΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ

10% 2015

ΣΚΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

 

11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΙΟΜΥΡΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΓΡΙΜΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡ.Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΛΟΥΚΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΜΑΡΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΒΑΚΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΒΑΝΤΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΒΙΑΝΝΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΛΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
ΓΑΒΡΙΛΑΚΗΣ ΜΗΝΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡ.Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΓΚΟΛΕΜΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΟΜΠΟΪΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΘΕΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΟΥΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΕΚΧΟΣΟΥ ΤΖΕΪΜΣ ΤΖΟΝΜΠΟΥΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΝΩΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΗΛΙΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΥΡΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΟΔΩΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΜΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΟΙΚΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜ. ΜΑΘΗΜ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧ. & ΕΚΠΑΙΔ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΑΡΑΛΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΒΕΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΣΑΠΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΖΗΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙ. ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΤΟΠ. ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
ΚΙΚΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΥΡΩΝ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΟΤΡΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΟΥΜΑΛΑΤΣΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΜΑΡΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΜΠΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛ. & ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗ ΕΡΙΚΑΙΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΡΗΤΙΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΑΓΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΜΑΚΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΝΕΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΕΝΥΧΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΟΥΔΑΤΣΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΟΥΤΣΕΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΜΠΑΛΗ ΑΜΑΛΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΡΜΠΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΟΥΜΠΑΚΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΡΑΓΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΝΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΡΔΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛ. ΚΡΗΤΗΣ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΑΓΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΖΩΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (Α.Σ.Τ.Ε.Κ.)
ΠΑΠΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ (ΛΗΜΝΟΣ)
ΠΑΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΙΠΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΛΟΥΜΗΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΑΒΟΥΪΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΕΒΑΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤ. ΔΙΑΚΟΣΜ. ΚΑΙ ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜ.(ΑΘΗΝΑ)
ΣΙΔΕΡΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΙΔΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΠΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΜΗΝΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΠΙΝΘΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒΑΡΔΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΣΦΑΝΤΟΥ ΑΡΓΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΣΦΥΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΘΥΜΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΙΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΟΠΟΥΡΙΤΖΕ ΓΚΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΑΚΜΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΣΑΝΑΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΤΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΦΥΣΑΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΕΛΙΔΟΝΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΧΕΤΖΑΚΗ ΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΡΟΝΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΧΩΡΑΪΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒ Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝ. ΦΥΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ Τ.Ε.
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)

10% 2016

ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΒΛΑΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΔΑΚΑΝΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΘΩΜΑΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΙΟΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

10% 2015

ΓΕΛΑΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΑΠΑΡΒΥΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΕΡΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

 

13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΒΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΕΛΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛ. ΚΡΗΤΗΣ
ΒΡΑΝΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΟΥΠΕ ΤΖΕΪΣΙΛΑ ΑΡΜΠΕΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΖΟΥΡΜΠΑΚΗ ΕΥΑΝΘ- ΑΝΘΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΙΣΜΑΪΛΙ ΑΝΤΖΕΛΑ ΑΓΚΙΜ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΑ ΚΙΤΣΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΚΟΚΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΓΚΟΥΒΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΤΙ ΑΡΜΑΝΤΑ ΘΩΜΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΑΛΟΥΡΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΤΖΑΚ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΕΦΤΕΡ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΕΝΟΚΤΙΣΤΑΚΗΣ ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ ΧΑΡΡΙ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ-ΔΗΜ. ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΟΥΡΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΨΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΤΟΨΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΛΗΜΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)

10% 2016

ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – Ε.Μ.

10% 2015

ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΒΑΡΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΘΕΡΓΙΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΖΙΝΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΠ. ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝ. ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΠΝΑ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΚΑΡΑΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΑΝΙΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΝΩΛΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
ΜΑΤΖΟΥΡΑΝΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΠΥΡΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΞΗΜΕΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΤΙΝΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΕΛΗΝΙΩΤΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒ. & ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ ΓΕΩ Τ.Ε.
ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΜΜΑ-ΝΕΚΤ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΙΤΟΜΙΧΕΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΦΙΛΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε
ΒΕΛΗΒΑΣΑΚΗ ΖΩΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚ/ΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΜΕΡΟΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΕΡΟΓΑΜΒΡΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΕΜΑΡΧΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΜΑΓΙΑΤΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓΙΩΝ ΔΕΚΑ

ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΔΙΟΓΕΝΗΣ ΔΗΜ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜ.ΥΓ.
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΠΟΜΠΟΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΑΜΑ ΑΡΜΑΝΤΑ ΡΟΥΖΝΤΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΟΥΛΑ ΑΝΤΕΛΑΪΝΤΑ ΝΤΡΙΤΑΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΦΥΡΙΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΟΜΠΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ
-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛ. ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

10% 2016

ΠΡΟΒΙΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΒΙΟΜ. ΣΧ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) Τ.Ε.
ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΡΑΒΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΡΧΑΒΛΗ ΓΙΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛ.ΜΗΧ. Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠ & ΓΕΩΠΛ. Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) -Τ.Ε.
ΖΑΪΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΓΚΕΡΟΓΛΟΥ ΙΟΚΑΣΤΗ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΖΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗΤΑΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΚΡΑΚΗ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΝΤΑΡΑ ΓΙΑΣΕΜΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛ.
ΜΑΝΤΑΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΛΙΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΛΙΣΙ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΑΡΙΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΡΕΝΓΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ. ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΤΡΑΤΑΝΤΩΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΤΟΣΚΟΥ ΑΝΤΖΕΛΟ ΝΤΕΦΡΙΜ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

10% 2016

ΚΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ. & ΜΗΧ. ΥΠΟΛΟΓ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
ΑΜΠΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΓΚΙΟΥΖΙ ΜΠΛΕΡΙΝΑ ΝΑΖΜΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
ΓΡΙΒΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓ.ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ ΧΑΝΙΑ
ΚΑΛΑΘΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΚΑΣΣΑΒΕΤΑΚΗ ΦΑΝΟΥΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΝΤΖΕΔΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ ΑΣΤΕΡ
ΚΟΡΝΙΛΑΚΗ ΕΙΡ. ΧΡΥΣ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΣ
ΚΟΥΤΟΥΛΑΚΗ ΔΕΣΠ.ΧΡΙΣΤ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝ. Τ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ
ΜΑΡΑΖΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΠΑΣΤΑΚΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ ΧΙΟΣ
ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΤΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛ. ΚΟΜΟΤΗΝΗ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΝΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡ. & ΦΥΣ/ΑΕΡ. Τ.Ε. & ΜΗΧ/ΓΩΝ
ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ
ΠΕΤΡ. ΚΑΙ ΦΥΣ. ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΡΑΣΑΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗ
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΕΓΡΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑ
ΣΗΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΠΑΤΡΑ
ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ
ΤΣΙΓΓΕΡΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΑΡΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ

10% 2015

ΑΡΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΜΑΡ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ
ΚΑΛΟΥ ΑΘΗΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ

ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΝΑΟΥΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚ. & ΕΠΙΚ. ΠΟΛ. & ΤΟΥΡ. ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
ΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΑΚΟΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥΡΙΣΜΟΥ (ΧΙΟΣ)
ΖΕΝΕΛΑΪ ΑΟΥΡΕΛΑ ΣΟΥΛΟ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΔΡΑΜΑ)
ΖΟΥΡΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΙΤΟΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΔΡΑΜΑ)
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΟΥΝΤΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΞΥΛΟΥΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛ.ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜ.ΥΓ. ΚΑΙ ΚΟΙΝΟΤΙΚΗΣ ΥΓΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΔΗΜ.ΥΓ.
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΧΑΛΑΣΟΦΟΥΡΝΑΚΗ ΣΤΑΥΡΩΤΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΨΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

10% 2016

ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ

ΚΑΡΠΑΘΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΟΝΤΟΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΟΝΙΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΙΕΣΤΡΙ ΕΝΤΙ ΑΡΜΠΕΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΝΤΙΡΜΙΣΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΤΑΣΝΟΡ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΥΡΤΩ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΟΜΗΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΡΙΒ. (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΒΑΡΔΑΛΑΧΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΡΓΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΓΚΟΥΦΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΚΟΥΦΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΜΠΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΪΜΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΖΕΡΒΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΟΡΜΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤ. ΠΕΡΙΒ. & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΗΛΙΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΖΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΝΑΥΠΛΙΟ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΝΑ ΣΟΛΩΝ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΚΛΑΔΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΚΛΑΔΟΥ ΔΑΝΑΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΛΗΡΟΝΟΜΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜ. ΣΧ. Τ.Ε. (ΚΟΖ) – Τ.Ε.
ΚΟΚΟΒΑΚΗ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΟΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΤΑΛΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΜΑΡΙΝΑ ΠΑΥΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΕΛΙΔΟΝΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΜΟΥΛΑΚΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΠΑΚΙΡΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛ.ΝΙΑΣ
ΜΠΕΡΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΛΕΜΕΝΟΥ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΞΥΛΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΟΥΡΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΛΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΤΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΑΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗ ΕΛΠΙΔΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΤΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΪΝΗΡΗ ΑΝΝΑ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΡΕΠΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΕΣΤΙΒΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΥΡΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΡΟΜΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΑΜΟΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΗΜΑΙΑΚΗ ΑΓΑΠΗ-ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΚΑΡΛΑΦΤΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΣΚΟΥΛΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΚΟΥΡΤΑΪ ΤΖΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΦΑΤΙΟΝ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΟΥΛΟΥΝΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΚΕΛΑΡΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ – ΑΝΘΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ – ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΦΕΡΕΝΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ – ΕΜΜ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜ. ΣΧ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – Τ.Ε.
ΣΥΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΥΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΙΤΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΡΙΓΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΡΥΠΙΔΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΚΑ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΚΑΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΨΩΜΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΠΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΓΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΡΟΥΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΜΟΥΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘ. & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΕΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΟΠΛΑ

10% 2015

ΑΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΜΕΛΑΝΘΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΡΙΣΤΟΔΗΜΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ. ΠΕΡΙΒ. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε.
ΣΚΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜ. ΣΧ Τ.Ε. (ΚΟΖ) – ΒΤ.Ε.
ΣΚΟΥΡΑΔΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΟΥΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΟΥΒΩΝ

ΑΡΕΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΚΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΚΛΩΝΑΡΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΚΑΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΛΥΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΑΛΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΟΥΚΑΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΤΣΑ ΜΠΙΑΝΚΑ ΠΕΤΡΙΤ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΕΡΑΝΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΝΙΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΕΒΕΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΡΟΥΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΣΚΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗ ΣΜΑΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΣΚΙΠΠΕΡ ΚΟΥΦΑΛΙΤΑΚΗ ΜΕΓΚΑΝ ΑΛ- ΣΕΡ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΚΟΥΤΕΛΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΜΠΑΖΗ ΔΡΟΣΙΑ ΧΑΡΙΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΩΡΜΠΑΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΤΡΙΦΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΑΝΤΑΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΗΘΩΜΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΝΙΚΗΤΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ & ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΛΑΔΩΜΕΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΝΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘ. (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΩΣΗΦ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
ΠΕΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΣΠΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΣΑΠΙΝΟΣ ΧΡΥΣ-Σ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)

10% 2016

ΑΝΤΩΝΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ

ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ.& ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞ.
ΒΑΛΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΕΡΓΕΤΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΓΕΩΡΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ.ΤΥΠ.&ΓΕΩΠΛ. Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)ΠΟΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ
ΒΕΡΕΡΑΚΗ ΑΝΤΩΝ.-ΡΑΦ. ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗ ΜΟΣΧΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΓΩΝΙΑΝΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΑΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΖΑΒΑΛΙΝΑ ΑΡΝΑΛΝΤΩ ΡΟΛΑΝΝΤ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΚΡΙΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΑΟΥΤΛΛΑΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΤΡΙΝΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΝΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΙ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

10% 2015

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)

 

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΝΕΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ

ΑΓΑΠΗΤΟΣ ΠΟΛΥΑΔΑΜΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ- ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΜΠΟΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΤΣΕΖΑΡΑ ΦΛΟΡΙΑΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΣΗΜΙΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΑΣΙΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝ. ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΛΤΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ ΚΑΙ ΕΠΙΧ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΓΑΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΤΡΙΚΑΛΑ)
ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΔΑΝΟΣ ΝΤΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ ΦΙΛ.
ΔΕΤΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΡΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΕΡΕΖΟΓΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΣΑΑΚ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΟΥΡΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΙΟΥΣΤΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΟΝ. ΥΠΑΞ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧ. ΥΠ.
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ.ΜΑΘ.
ΚΑΛΟΣΥΝΑΚΗ ΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΡΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΝΤΑΡΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΑΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΡΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΛΕΙΣΑΡΧΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΟΛΕΤΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΟΛΤΣΙΚΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΔΟΥΜΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧ. ΜΗΧ & ΒΙΟΜ. ΣΧ Τ.Ε. (ΚΟΖ) – ΜΗΧΑΝ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΚΟΥΡΟΥ ΚΛΕΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧ (ΗΡΑΚΛ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. & ΕΠΙΧ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΡΑΣΑΝΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΛΗΜΝΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΙΑΠΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΛΛΕΣΗ ΝΤΑΙΑΝΑ ΠΑΥΛΙΝ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΓΑΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΑΝΤΑΛΚΙΔΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΡΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΕΡΟΛΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΝΤΑΓΚΙΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΓΚΑΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΠΑΠΑΛΑ ΣΟΦΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΡΑΣΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΕΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. & ΕΠΙΧ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΤΙΜΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΕΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ.ΜΑΘ.
ΠΡΙΝΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΣΙΓΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΙΜΑΚΑΪ ΙΟΥΛΙΑΝΑ ΓΚΕΝΤΙΑΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΚΟΥΛΑΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΣΧΕΔΙΑΣΗΣ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΥΡΟΣ)
ΣΠΑΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ- ΙΩΑΝΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕΡΙΒ. (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΝΙΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΖΕΡΜΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΓΑΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΕΙΛΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)

10% 2016

ΚΟΚΟΣΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΛΗΝΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΗ ΕΛΕΝΗ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)

10% 2015

ΚΑΒΑΛΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΠΙΜΠΙΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΛΕΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ

ΑΛΕΦΑΝΤΙΝΟΥ ΑΓΑΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΡΙΤΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΑΡΔΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΡΕΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΖΕΡΒΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΚΑΝΕΤΑΚΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΛΩΝΤΖΑ ΦΙΛΙΑ ΙΩΣΗΦ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΛΑΠΙΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΜΟΥΝΤΑ ΕΡΙΟΝ ΑΡΤΑΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕΛΙΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚ ΕΠΙΧ (ΘΕΣ) – ΔΙΟΙΚ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΨΥΧΟΓΙΟΥΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

10% 2016

ΓΡΙΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ. ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΔΟΜΕΝΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΛΕΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

10% 2015

ΜΠΕΛΙΒΑΝΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΕΣΣΩΝ

ΑΓΓΟΥΡΙΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΑΝΔΡΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤ. ΕΠΙΧ. & ΕΠΙΧ.ΦΙΛΟΞΕΝ.
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΝΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΗΜΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΟΞΑΣΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣ. ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΑΝΤΑΪΔΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΠΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΚΑΤΣΙΚΑ ΟΛΓΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ ΛΑΖΑΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΚΑΛΛ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
ΜΑΡΓΕΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛ. ΜΗΧΑΝΙΚ. ΚΑΙ ΒΙΟΜ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΤΑΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΕΡΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
ΤΟΥΓΛΗ ΖΑΜΠΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΤΡΑΠΑΝΤΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΧΑΛΕΠΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.

10% 2015

ΚΑΚΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘ/ΚΩΝ
ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘ/ΚΩΝ
ΚΟΥΜΑΚΗ ΝΙΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΝΙΩΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΜΠΟΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΞΥΛΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΑΝΤΩΝΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΗΛΙΑΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΒΟΥΡΒΑΧΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΓΕΡΜΑΝΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΙΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΔΑΡΙΒΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝ. ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΔΙΑΛΕΚΤΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΖΕΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΗΛΙΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΑΛΟΧΡΙΣΤΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΑΜΑΝΙΤΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΑΨΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΟΥΡΙΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΟΥΡΟΥΘΙΑΝΑΚΗ ΜΕΛΑΝΘΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ.ΜΑΘ.
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΤΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΜΑΡΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΥΡΟΠΕΤΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕΛΙΠΑΣΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΥΣΙΡΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΡΟΥΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΑΒΙΓΛΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
ΠΑΠΑΔΟΒΑΣΙΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΛΕΚΑΝΑΚΗ ΚΛΑΙΡΗ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
ΠΕΤΡΟΒΑ ΠΑΜΕΛΑ ΤΙΧΟΜΙΡ ΜΑΘ. (ΣΑΜΟΣ) – ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛ. ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΡΟΔΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ.ΜΑΘ.
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒ. & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
ΣΚΙΑΟΥ ΕΡΙΣΑ ΣΠΙΡΟ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΤΑΘΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΦΗΝΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΣΗΦ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΟΥΠΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΕΦ.ΜΑΘ.
ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦ.ΜΑΘ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΟΛ.ΜΗΧ. (ΞΑΝΘΗ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΨΥΧΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)

10% 2016

ΒΕΪΣΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ.ΜΗΧ. Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΤΟΠ. Σ & ΓΕΩΠΛ. Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) Τ.Ε.
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΡΟΥΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒ. (ΧΑΝΙΑ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

10% 2015

ΖΩΓΡΑΦΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΞΑΓΟΡΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΧΟΥ

ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΕΤΟΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒ. (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ

ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑΣ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΝΝΟΥΤΣΟΥ ΜΠΑ ΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΦΑΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΞΠΑΙΔΕΥΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΑΚΙΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΧΑΛΙΛΑΪ ΑΛΜΑ ΦΡΡΟΚ ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

10% 2016

ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ-ΡΑΦ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ

10% 2015

ΗΛΙΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΕΡΓΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΒΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΛΥΦΙΑΝΑΚΗ ΑΛΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΣΜΙΝ ΑΒΡΑΑΜ ΤΖΟΝΥ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΓΚΙΑΤΑ ΝΤΕΪΒΙΝΤ ΙΛΙΡ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΔΡΟΥΓΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ)
ΘΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΙΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ.ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΥΔΩΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΑΘΙΟΥΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΠΡΙΛΑΚΗ ΧΡΥΣΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΟΥΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΙΕΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛ, ΠΕΤΡΕΛ. & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. & ΜΗΧ/ΓΩΝ
ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε.
ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΕΝΤΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΣΠΙΝΘΑΚΗ ΣΥΛΒΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΙΑΣΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡ/ΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΘΕΟΦΑΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΣΧΟΛΙΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΤΖΩΡΤΖΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΑΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦΡΟΓΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΡΙΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΣΟΥΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΑΚΑ

ΑΓΡΙΜΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΕΡΔΙΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙ.-ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΠΑΝΤΕΙΟ
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΑΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΛΙΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ) ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
ΛΕΝΤΙΔΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΛΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΣΠΙΘΑΚΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΟΛΓΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΜΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΣΑΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)

10% 2015

ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ-ΓΕΩ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ

ΑΝΤΡΕΣ ΙΛΕΑΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΙΡΤΣΕΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞ.- ΚΑΡΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
ΑΣΠΕΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΒΑΡΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜ. (ΑΘΗΝΑ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΕΥΚΑΔΑ)
– ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΔΕΤΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝ.-ΑΛΕΞ. ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΚΟ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΡΩΜΑΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΥΛΑΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΧΑΙΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΙΤΑΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
ΣΤΟΪΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΤΖΑΝΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΤΣΑΠΑΚΗ ΑΡΙΑΔΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

10% 2015

ΠΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ.

ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΜΠΟΥΡΚΖΙΚ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΘΩΜΑΪΔΗ ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ ΙΡΙΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΛΟΥΦΑΡΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) – ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΥΝΤΙΧΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΜΙΧ.- ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΧΟΥΡΔΑΣ ΝΙΚΟΛ.- ΠΕΡΙΚΛ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΣΚΟΥΛΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΜΟΥΣΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΜΥΡΩΝ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΤΜΑΝΙΔΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΤΜΑΝΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΡΟΥΣΣΑΚΗ ΣΟΦΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΑΡΠΑΘΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΥΓΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛ.-ΧΡΥΣΟΒΑΛ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)

ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΡΒΕΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝί ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΕΪΣΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΑΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΛΑΧΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΑΓΓΙΟΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ: ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ)
ΓΕΩΡΓΑΚΙΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓIΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΚΑΓΚΑΟΥΔΑΚΗ ΣΩΣΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝζ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΕΔΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΗΛΙΑΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΛ ΧΑΤΙΜΠ ΡΑΜΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡ ΤΖΑΛΑΛ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΖΑΧΑΡΙΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝζ ΘΕΑΤ ΡΟΥ (ΘΕ Σ ΣΑΛΟΝIΚΗ)
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΡΟΥΣΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ I ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΕΒΑΙΝΗ ΜΠΙΤΖΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕ Σ ΣΑΛΟΝIΚΗ)
ΚΑΨΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΕΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΙΚΕΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΝΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΚΟΠΙΔΑΚΗ ΕΥΣΕΒΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡΟΠ. (ΣΜΥΑ)
– ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΚΟΣΜΠΟΥΝΑΡΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤ. ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΑΝΤΖΟΥΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΛΕΟΝΤΑΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΝΑΥΤΙΚΟΥ (Σ.Μ.Υ.Ν.)
ΜΑΓΚΟΥΦΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΜΑΤΖΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞ/ΚΩΝ ΑΕΡ. (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤ/ΝΣΗ ΕΠΙΧ/ΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤIΚΗ Σ (ΠΑΤ ΡΑ)
ΜΕΣΣΑΡΙΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΧΡ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΡΕΛΛΟΣ ΦΟΙΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΟΡΦΑΝΟΥ ΕΛΛΗ ΑΝΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΣΥΜΕΩΝ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΝΤΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕ ΡΑΠΕIΑΣ (ΠΑΤ ΡΑ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΕΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΕΡΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΕ ΠΕΤΡΟΣ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΠΛΕΞΟΥΣΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΙΝΙΑΝΑΚΗ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΣΑΒΒΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Ε ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΗΦΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΠΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΜΑΡΑΓΔΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΤΕΛΛΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ & ΕΙΚΟΝΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΤΖΑΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΤΖΑΚΟ ΑΑΝΤΟ ΑΕΟΝΑΡΝΤΟ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΙΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΛΟΥΡΗ ΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΡΩΝITΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΧΑΣΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ A ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΡΙΣΤΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΧΡΟΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) – Ε.Κ.Π.Α.

10% 2016

ΓΙΑΝΝΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΗΛΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)

10% 2015

ΚΑΒΒΑΛΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ-ΑΘ. ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΚΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

“ΤΟ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΝ”

ΖΑΜΠΕΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΡΦΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΧΙΟΣ)
ΚΑΤΡΙΝΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΠΙΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΠΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΛΥΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΜΥΚΩΝΙΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΘΗΝΑΓΟΡΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΠΑΠΙΔΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΣΚΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
ΣΜΑΡΑΓΔΑΚΗ ΗΡΩ ΠΑΥΛΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

10% 2016

ΤΣΑΚΙΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2015

ΚΟΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)

ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΔΙΚΗΜΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
ΑΝΩΓΕΙΑΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΗΝΑΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΟΚΑΛ/ΓΕΙΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΘΩΜΑΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΥΛΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΟΥΛΕΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΓΚΕΡΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΑΚΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΚΟΥΤΑΝΤΟΥ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧ. ΥΠΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΧΟΥΛΟΥΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. ΖΑΚΥΝΘΟΣ
ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΟΔΟΣ)
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΤΣΑΗ ΑΡΓΥΡΩ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΕΚΠ. ΣΧΕΔ. (ΡΟΔΟΣ)
ΡΟΥΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΣΑΜΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΘΝΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
ΤΣΑΤΑΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΦΑΚΟΥΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΙΡΕΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΧΑΧΙΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

1ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ ΙΩΣΗΦ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΒΑΛΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΚΑΤΕΡΙΝΗ)
ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΒΙΔΟΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΓΙΑΠΙΤΖΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΔΗΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΘΕΟΔΩΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΚΠ. ΗΛΕΚΤΡ. ΜΝΗΧ & ΕΚΠ. ΗΛ. ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΕΚΠ. ΗΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ
ΚΑΠΑΡΟΥΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΠΕΛΑΚΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΚΡΕΒΕΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΡΙΚΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ. ΕΠΙΧ. & ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΤΙΜΟΘΕΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΗΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΜΠΑΤΖΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΟΡΓ. (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) – ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝ. ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝ.
ΜΠΙΤΖΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΟΥΑΣΕΦ ΜΑΡΙΝΑ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΗΦΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΘΗΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΙΜΠΑ ΤΣΕΛΕΣΤΕ ΤΣΛΙΡΙΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΣΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΤΑΜΠΑΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΦΡΟΥΔΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)

10% 2015

ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΝΤΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΑΛΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΛΕΥΚΑΔΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.

10% 2015

ΚΑΟΥΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

2ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΑΝΘΟΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΠΕΤΡΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ ΠΕΡΙΒ. ΚΑΙ ΜΗΧ ΑΝΤΙΡ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ ΓΕΩ.. ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε.
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΙΓΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΟΞΑΣΤΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΟΥΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΚΑΒΟΥΣΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΑΡΧΙΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΚΑΦΑΣΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΟΠΛΑ
ΚΟΖΟΡΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΚΥΡΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧ ΠΕΡΙΒ. ΚΑΙ ΜΗΧ ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ ΑΝΤΙΡ Τ.Ε.
ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΑΕΡΟΣΚΑΦΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ ΕΚΠ. ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ.
ΜΑΤΘΑΙΑΚΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΟΧΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
ΜΥΦΤΑΡΙ ΑΡΝΤΙΤ ΧΑΚΙ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΥΛΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΥΑΚΙΝΘΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΠΑΟΥΝΕΛ ΑΝΤΕΛΙΝΑ ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΓΚΕΩΡΓΚΕΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΠΑΠΑΤΣΑΡΟΥΧΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΕΤΚΟΒΙΤΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΛΑΤΖΑΝ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΒΛΑΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΧΟΙΝΙΑΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. (ΑΘΗΝΑ)
ΤΖΙΟΒΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΡΙΓΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
ΦΑΡΣΑΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΧΑΡΩΝΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΟΝΔΡΟΖΟΥΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΜΠΙΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)

10% 2015

ΚΕΦΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ)

3ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΖΑΚΥΝΘΟΣ) – ΤΕΧΝ. ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε.
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΛΥΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΡΥΦΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΔΕΛΗΜΙΧΑΛΗ ΜΙΧΑΕΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΕΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΜΑΡΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΤΡΙΝΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΑΛΙΕΙΑΣ – ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΑΦΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΕΦΑΛΟΥΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΕΛΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΠΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΚΟΡΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ)
ΜΟΥΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
ΜΠΑΜΠΑΤΖΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚ. ΤΟΥΡ ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΝΙΝΙΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧ ΠΕΡΙΒ. ΚΑΙ ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε. (ΚΟΖ) – ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.
ΠΑΠΑΗΛΙΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΜΗΧ ΠΕΡΙΒ. & ΜΗΧ. ΑΝΤΙΡ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ ΓΕΩΤΕΧΝ. ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε.
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
& ΜΗΧ. ΜΗΧ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡ. & ΦΥΣ. ΑΕΡ Τ.Ε.
ΣΚΟΥΛΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΓΓΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΑΜΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΧΑΜΑΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΧΑΤΖΗΜΗΝΑΣ ΜΗΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡ.ΕΠΙΧ. & ΕΠΙΧ. ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

10% 2016

ΠΕΤΡΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΦΡΑΝΓΚΟΥ ΣΕΛΒΙ ΝΕΚΙ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

4ο ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΚΑΨΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΑΥΡΙΚΙΔΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ ΕΛΠΙΔΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΑΝΤΟΥΒΕΡΑΚΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΑΣ ΟΡΦΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ)
ΝΙΚΟΛΟΥΔΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΠΑΝΤΑΛΑΚΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΧΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΥΝΤΥΧΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΑΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΧΟΥΣΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)

5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΕΚΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΟΛΟΣΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚ, ΟΙΚ & ΕΠΙΚ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΠΥΡΓΟΣ)
ΔΡΑΜΟΥΝΤΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛ. ΜΗΧ Τ.Ε. & ΜΗΧ ΤΟΠ. & ΓΕΩΠΛ. Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΠΟΛ ΜΗΧ Τ.Ε.
ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
ΖΕΡΒΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΘΩΜΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΚΑΡΟΥΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΚΑΤΣΑΜΠΟΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΤΣΙΦΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΤΣΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΚΟΥΜΠΑΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΛΑΜΠΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΞΕΚΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΝΝΑ ΦΟΙΒΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ (ΔΡΑΜΑ)
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΠΑΤΡΑ)
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ. ΜΗΧ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧ ΤΟΠ. & ΓΕΩΠΛ. Τ.Ε. (ΑΘ) – ΠΟΛ. ΜΗΧ Τ.Ε.
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝ – ΣΤΑΥΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΑΡΑΪ ΡΕΖΑΡΤ ΜΥΦΤΑΡ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΤΣΑΛΙΧΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΤΣΑΡΑΟΣΙ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΣΩΚΡΑΤ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΦΘΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
ΧΑΤΖΑΣΚΟΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
ΧΑΤΖΗΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΧΡΙΣΤΟΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΨΑΛΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ
& ΓΕΩΠΛ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.

10% 2016

ΖΕΡΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΗΛ. ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΕΚΠ. ΗΛ. ΜΗΧ. – ΕΚΠ. ΗΛ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ
ΣΤΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)

6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΒΥΝΙΧΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΓΟΡΓΟΜΥΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΟΥΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΚΑΠΑΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΚΟΚΟΡΕΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΡΝΗΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
ΛΑΓΟΥΔΙΑΝΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΒΙΟΜ. ΣΧΕΔ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε.
ΜΑΤΘΑΙΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΚΑΙ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε.
ΜΠΑΚΑΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΟΤΗΡΑΝΤΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΡΟΦΥΛΛΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΧ. Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΤΟΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝ. ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΦΟΡΤΕΤΣΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ & ΠΕΡΙΒ. Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΦΩΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΛΑΪΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ (ΑΡΤΑ)
ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. ΚΑΙ ΒΙΟΜ.ΣΧ. Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) – ΒΙΟΜ.ΣΧ. Τ.Ε.
ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΑΒΑΛΑ)
ΨΑΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)

10% 2016

ΚΑΝΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

10% 2015

ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

1ο ΕΠΑΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒ. (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΤΑΚΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΛΕΣΙ ΟΚΛΕΪΝΤΑ ΚΑΣΤΡΙΟΤ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΕΤΡΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΚΟΖΑΝΗ)
ΜΠΑΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΕΛΕΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
ΜΠΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΠΕΓΚΟΥ ΝΤΟΝΑΛΝΤ ΤΟΝΙΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΠΑΞΙΜΑΔΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΣΑΜΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΦΡΟΣΥΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

10% 2016

ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)

1ο ΕΠΑΛ ΜΟΙΡΩΝ

ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΜΑΝΩΛΙΑ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
ΑΥΓΕΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΙΑΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΓΡΕΒΕΝΑ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΚΑΛΛΕΡΓΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΚΑΨΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
ΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΚΑΙ ΜΗΧ/ΓΩΝ ΜΗΧ. Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝ. ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝ. ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
ΜΑΡΑΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)

10% 2016

ΓΙΑΝΝΟΥΛΟΣ ΡΑΦΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
ΜΟΥΣΑΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΔΙΟΙΚ.ΕΠΙΧ. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) – ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ.
ΡΑΠΤΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ).

Μπορεί επίσης να σας αρέσει