Ποιοι τοποθετούνται και σε ποια σχολεία

607

ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΚΛΑΔΟΣ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΥΝΟΛΟ ΜΟΡΙΩΝ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΒΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 23ο Δημ. Ηρακλείου 29 23ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΣΤΕΦΑΝΑΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 52ο Δημ. Ηρακλείου 27,88 2ο Δ.Σ. Βουτών
ΜΟΡΦΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 47ο Δημ. Ηρακλείου 27,54 20ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΠΡΩΤΟΓΕΡΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Ν. Αλίκ/σσού 27,5 56ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Βουτών 27 43ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αρχανών 26,92 1ο Δ.Σ. Αρχανών
ΣΟΥΡΓΙΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Βασιλειών 26,88 21ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗ ΤΕΡΨΙΧΟΡΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ70 40ο Δημ. Ηρακλείου 26,5 6ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΑΡΑΤΑΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ70 31ο Δημ. Ηρακλείου 26,2 37ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΑΝΔΡΙΩΤΗ ΑΘΗΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕ70 41ο Δημ. Ηρακλείου 26,18 30ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 1ο Δημ. Αρχανών 26,16 1ο Δ.Σ. Ν. Αλικαρνασσού
ΧΟΡΤΑΡΙΑ ΣΥΡΑΓΩ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αγίας Μαρίνας 25,94 1ο Δ.Σ. Αγ. Μαρίνας
ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 2ο Δημ. Ν. Αλικ/σσού 25,86 2ο Δ.Σ. Ν. Αλικαρνασσού
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΝΙΚΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Ν. Αλίκ/σσού 25,1 13ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΠΕΛΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ70 11ο Δημ. Ηρακλείου 24,96 17ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 Δημ. Αγίων Δέκα 24,96 Δ.Σ. Αγ. Δέκα
ΚΡΗΤΣΩΤΑΚΗ ΑΟΗΝΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΕ70 32ο Δημ. Ηρακλείου 24,9 47ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΑΜΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΠΕ70 20ό Δημ. Ηρακλείου 24,5 2ο Ειδικό Δ.Σ. Ηρακλείου
ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 28ο Δημ. Ηρακλείου 24,48 3ο Ειδικό Δ.Σ. Ηρακλείου
ΖΕΡΒΟΥ ΜΑΡΙΚΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 Δημ. Βασιλειών 24,4 Δ.Σ. Βασιλειών
ΧΑΧΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 37ο Δημ. Ηρακλείου 24,38 19ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 28ο Δημ. Ηρακλείου 24,35 25ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 36ο Δημ. Ηρακλείου 24,24 36ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΑΡΠΕΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 15ο Δημ. Ηρακλείου 24,22 32ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ11 31ο Δημ. Ηρακλείου 24,1 46ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΩΝΑΣ ΠΕ70 15ο Δημ. Ηρακλείου 24,06 40ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 11ο Δημ. Ηρακλείου 23,98 4ο Δ.Σ. Ν. Αλικαρνασσού
ΣΑΪΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΠΕ70 17ο Δημ. Ηρακλείου 23,88 41ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΖΕΓΚΙΝΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 32ο Δημ. Ηρακλείου 23,88 54ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΙΑΤΡΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 24ο Δημ. Ηρακλείου 23,88 7ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 37ο Δημ. Ηρακλείου 23,8 18ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΕΪΜΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΙΓΝΑΤΙΟΣ ΠΕ70 53ο Δημ. Ηρακλείου 23,68 53ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΑΡΑΒΟΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Ν. Αλικ/σσού 23,64 3ο Δ.Σ. Ν. Αλικαρνασσού
ΣΕΡΜΠΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 5ο Δημ. Ηρακλείου 23,64 5ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ70 15ο Δημ. Ηρακλείου 23,52 15ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΦΕΒΡΩΝΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Ηρακλείου 23,4 2ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΓΑΛΑΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΠΕ70 Δημ. Γουβών 23,38 12ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Τυμκακίου 23,3 1ο Δ.Σ. Τυμκακίου
ΧΡΥΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Γουβών 23,22 Δ.Σ.Γουβών
ΦΡΑΓΚΙΑΔΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 13ο Δημ. Ηρακλείου 23,22 42ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΕΥΤΥΧΙΟΣ ΠΕ70 28ο Δημ. Ηρακλείου 23,2 28ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Ηρακλείου 23,02 35ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΦΑΡΑΖΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Κρουσώνα 23 1ο Δ.Σ. Γαζίου
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 17ο Δημ. Ηρακλείου 23 44ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΝΤΡΟΥΜΠΟΠΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ70 45ο Δημ. Ηρακλείου 23 45ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΤΟΥΠΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Ανω Βιάννου 23 Δ.Σ. Ανω Βιάννου
ΛΕΙΤΟΥΡΓΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 34ο Δημ. Ηρακλείου 22,96 2ο Δ.Σ. Γαζίου
ΚΛΙΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αγίας Μαρίνας 22,86 2ο Δ.Σ. Αγ. Μαρίνας
ΦΑΚΙΝΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 28ο Δημ. Ηρακλείου 22,8 57ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΕΝΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΠΕ70 4ο Δημ. Ηρακλείου 22,74 48ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ06 5ο Δημ. Ηρακλείου 22,7 10ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΑΕΡΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 52ο Δημ. Ηρακλείου 22,7 26ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΝΤΡΟΝΙΟΣ ΠΕ70 36ο Δημ. Ηρακλείου 22,6 11ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΑΛΕΓΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δημ. Τυμπακίου 22,6 3ο Δ.Σ. Τυμπακίου
ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ70 26ο Δημ. Ηρακλείου 22,59 33ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΦΡΑΓΚΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Βουτών 22,52 52ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΣΗΜΑΙΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 2ο Δημ. Γαζίου 22,48 34ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΤΣΑΧΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 37ο Δημ. Ηρακλείου 22,42 9ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΠΑΝΑΚΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 41ο Δημ. Ηρακλείου 22,4 1ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΖΕΡΒΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 Δημ. Βασιλειών 22,4 16ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ70 13ο Δημ. Ηρακλείου 22,38 14ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΡΚΟΓΙ ΑΝ ΝΑΚΗ ΣΟΦΙΑ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ70 52ο Δημ. Ηρακλείου 22,38 4ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΤΡΟΥΛΛΙΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ70 19ο Δημ. Ηρακλείου 22,32 27ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 10ο Δημ. Ηρακλείου 22,28 50ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΥΡΩΝΑΣ ΠΕ70 34ο Δημ. Ηρακλείου 22,28 49ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 Δημ. Κουνάβων 22,24 Δ.Σ. Κουνάβων
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 21ο Δημ. Ηρακλείου 22,2 24ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 43ο Δημ. Ηρακλείου 22,18 Δ.Σ. Προφ. Ηλία
ΚΟΝΙΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Ζαρού 22,1 Δ.Σ. Ζαρού
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 4ο Δημ. Ν. Αλικ/σσού 22,06 39ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Ν. Αλικ/σσού 22,04 Δ.Σ. Μεταξοχωρίου
ΚΡΙΘΙΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Ηρακλείου 22,02 31ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΛΕΒΕΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 8ο Δημ. Ηρακλείου 22 8ο Δ.Σ. Ηρακλείου
ΜΑΝΩΛΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Βουτών 22 5ο Δ.Σ. Ν. Αλικαρνασσού
ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 11ο Δημ. Ηρακλείου 21,98 3ο Δ.Σ. Γαζίου
ΚΟΥΝΤΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αρχανών 21,9 Δ.Σ. Αγ. Παρασκιών
ΤΣΩΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Μοιρών 21,66 1ο Δ.Σ. Μοιρών
ΠΑΠΑΔΑΡΑΤΣΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ ΠΕ70 35ο Δημ. Ηρακλείου 21,6 Δ.Σ. Καστελλίου
ΜΑΡΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 23ο Δημ. Ηρακλείου 21,53 Ειδικό Δ.Σ. Μοιρών
ΛΥΡΑΡΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αρκαλοχωρίου 21,46 1ο Δ.Σ. Αρκαλοχωρίου
ΣΚΟΥΛΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 Δημ. Ασιτών Κάτω 21,3 Δ.Σ. Κάτω Ασιτών
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ70 9ο Δημ. Ηρακλείου 21 Δ.Σ. Ελιάς
ΠΑΡΑΔΕΙΣΑΝΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣΝΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΠΕ70 27ο Δημ. Ηρακλείου 20,96 2ο Δ.Σ. Αρχανών
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 Δημ. Καπαριανών 20,95 Δ.Σ. Καπαρίανών
ΑΜΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 36ο Δημ. Ηρακλείου 20,94 Δ.Σ. Κόκκινη Χάνι
ΤΣΙΚΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Κρουσώνα 20,94 2ο Δ.Σ. Κρουσώνα
ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 Δημ. Αγίας Βαρβάρας 20,88 Δ.Σ. Μεγάλης Βρύσης
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Αγίας Βαρβάρας 20,86 Δ.Σ. Αγίας Βαρβάρας
ΚΑΛΛΙΤΣΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Μαλίων 20,86 2ο Δ.Σ. Μαλίων
ΔΑΜΙΑΝΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Γέργερης 20,86 Δ.Σ. Γέργερης
ΜΑΚΑΤΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ70 Δημ. Τυλίσου 20,8 Δ.Σ. Τυλίσου
ΠΑΣΣΙΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΗΣΙΛΑΟΣ ΠΕ70 50ό Δημ. Ηρακλείου 20,7 Δ.Σ. Βενεράτου
ΜΑΝΩΛΑΚΗ ΤΣAMΠΙΚΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΠΕ70 52ο Δημ. Ηρακλείου 20,64 Δ.Σ. Δαφνών
ΚΑΣΩΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ70 40ο Δημ. Ηρακλείου 20,6 Δ.Σ. Ροδιάς
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ70 Δημ. Επισκοπής 20,54 Δ.Σ. Επισκοπής
ΝΙΡΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ06 52ο Δημ. Ηρακλείου 20,52 1ο Δ.Σ. Κρουσώνα
ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΑΝΘΟΣ ΠΕ70 Δημ. Κόκκινη Χάνι 20,44 Δ.Σ. Χερσονήσου
ΔΟΥΚΟΥΜΕΤΖΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ70 36ο Δημ. Ηρακλείου 20,38 Δ.Σ. Γουρνών
ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 41ο Δημ. Ηρακλείου 20,38 Δ.Σ. Ανάληψης Χερσ.
ΠΕΤΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ11 5ο Δημ. Ηρακλείου 20,23 Δ.Σ. Ασημιού
ΚΥΡΑΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Αγίας Μαρίνας 20,18 Δ.Σ. Καλεσσών
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Μοιρών 20,1 Δ.Σ. Πετροκεφαλίου
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ70 Δημ. Αγίου θωμά 20,1 Δ.Σ. Αγίου θωμά
ΜΠΕΛΙΒΑΝΑΚΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Μαλίων 20,08 1ο Δ.Σ. Μαλίων
ΖΑΙΜΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΠΕ70 Δημ. Ροδιάς 20,01 Δ.Σ. Αγ. Πελάγιας
ΓΕΡΩΝΥΜΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 3ο Δημ. Τυμπακίου 19,95 Δ.Σ. Βώρων
ΜΕΛΕΣΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΠΕ70 1ο Δημ. Ν. Αλικ/σσού 19,5 Δ.Σ. Πύργου
ΔΑΦΕΡΜΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 26ο Δημ. Ηρακλείου 19,38 1ο Δ.Σ. Λιμ. Χερσονήσου
ΑΓΡΙΜΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 1ο Δημ. Κρουσώνα 19,28 Δ.Σ. Γαλίάς
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΠΕ70 Δημ. Κόκκινη Χάνι 18,99 2ο Δ.Σ. Λιμ. Χερσονήσου
ΨΥΛΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Αρκαλοχωρίου 18,85 2ο Δ.Σ. Αρκαλοχωρίου
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 3ο Δημ. Τυμπακίου 18,65 Δ.Σ. Πιτσιδίων
ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΤΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11 Δημ. Ασημίου 17,89 Δ.Σ. Πόμπιας
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ70 Δημ. Καπαριανών 17,68 2ο Δ.Σ. Τυμπακίου
ΛΑΜΠΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ70 Δημ. Καλεσσών 17,55 Δ.Σ. Μοχού
ΡΟΥΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ ΠΕ70 2ο Δημ. Μοιρών 17,22 2ο Δ.Σ. Μοιρών

ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΗ ΘΕΣΗ ΣΧΟΛΕΙΟ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ
ΑΛΕΞΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ02 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.02 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΡΤΣΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ17.07 ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΓΚΙΝΟΥΔΗ ΑΘΗΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ04.01 1ο ΗΜ.ΓΥΜ. ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝ/ ΠΕΛ. 1ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΒΡΑΜΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕ14.04 5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ ΠΕ02 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ03 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ04.01 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΧΑΤΖΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ02 4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΕΜΟΝΗ ΖΑΦΕΙΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ10 ΓΕΛ ΓΑΖΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΑΖΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ19 5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΛΥΒΑΚΗ-ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ02 3ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΚΟΤΣΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΠΕ05 11ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 11ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19 4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4ο (ΕΣΠΕΡΙΝΟ) ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΙΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΥΡΩΝ-ΝΙΚΟΛ. ΠΕ08 ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΙΔΙΚΟ ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ ΗΛΙΑΣ ΠΕ14.04 ΓΥΜΝ.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΜΑΝΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ17.06 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (Ε.Κ.) ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΕΛΕΦΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ04.04 2ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΤΥΛΙΣΟΥ
ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ09 3ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΗΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕ03 ΓΕΛ Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΜΑΡΚΟΣ ΠΕ06 5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 3ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ11 ΓΕΛ ΛΙΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΤΖΙΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΕ01 5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΜΑΛΙΩΝ
ΜΑΡΜΑΡΕΛΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ02 2ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 ΓΥΜΝ. ΜΟΙΡΩΝ ΓΥΜΝ. ΑΓ. ΔΕΚΑ
ΣΤΑΜΑΤΟΥΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΡΑΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ10 ΓΕΛ ΜΕΛΕΣΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΕΛΕΣΩΝ
ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ11 3ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΟΥΣΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ04.01 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕ12.10 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΟΙΛΑΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ05 ΓΥΜΝ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΛΙΜ. ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
ΚΛΕΙΝΑΚΗ ΑΝΝΑ ΞΕΝΟΦΩΝ ΠΕ02 5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ19 2οΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο ΕΠΑ.Λ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΡΩΦΙΛΗ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ02 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 6ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΚΑΓΙΑΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ17.03 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ17.02 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΚΕΝΤΡΟ (Ε.Κ.) ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 ΓΕΛ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΜΟΙΡΩΝ
ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗ ΒΙΛΜΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ06 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ20 4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1ο ΕΠΑ.Λ. ΜΟΙΡΩΝ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19 7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 7ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΦΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ19 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
ΦΟΥΣΤΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ19 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 10ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΙΚΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ02 2ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 13ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ19ζ ΓΕΛ ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΧΑΝΩΝ
ΚΩΣΤΑΚΗ-ΜΑΡΝΕΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ03 ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΘΡΑΨΑΝΟΥ
ΦΟΥΚΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ01 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΗΡΑΚΛ. ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΓΟΥΒΩΝ
ΜΠΡΟΥΧΟΥΤΑ ΑΡΓΥΡΩ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ19 ΓΥΜΝ. ΑΡΧΑΝΩΝ ΓΥΜΝ. ΑΡΧΑΝΩΝ
ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ11 4ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 4ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ02 5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΑΝΙΦΑΒΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΕ02 ΓΕΛ ΑΓ. ΔΕΚΑ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟΑΓ. ΔΕΚΑ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ04.01 5ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΛΙΩΝ
ΜΑΝΤΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΕ03 ΓΕΛ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΠΛΟΥΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ70 ΕΕΕΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΕΕΕΚ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΠΕΤΣΩΤΑΚΗ ΡΟΔΑΝΟΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ11 6ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ02 ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΜΟΥΣ. ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛ.ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙΣ
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΕ20 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 12ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΛΛΑΤΟΛΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕ04.01 ΓΥΜΝ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΓΥΜΝ. ΒΕΝΕΡΑΤΟΥ
ΜΑΝΑΣΣΑΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ04.01 ΓΕΛ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΙΡΩΝ
ΠΑΤΣΙΑΝΩΤΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕ19 ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΥΣΔΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΠΟΜΠΙΑΣ
ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ11 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 8ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΣΙΓΓΕΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΕ16.01 ΓΥΜΝ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΕΕΕΕΚ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΟΥΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛ. ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛ. ΜΕ ΛΥΚΕΙΑΚΕΣ ΤΑΞΕΙ
ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ04.01 2ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΓΑΖΙΟΥ
ΜΑΓΚΑΦΟΥΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ02 ΓΥΜΝ. ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
ΚΟΥΡΤΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕ15 9ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 9ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ03 8ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΜΕΛΕΣΩΝ
ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΝΟΣ ΠΕ12.05 4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ
ΒΟΥΛΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΠΕ06 6ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ06 ΓΕΛ Ν.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟ ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΕΛΕΚΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ05 8ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ.ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΠΩΡΓΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ14.04 5ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ19 5ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΟΥΝΔΟΥΛΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.05 ΓΥΜΝ. ΓΑΖΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ
ΠΕΤΡΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ09 4ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ.ΑΓ. ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΣΑΠΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕ03 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΣΗΜΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 13ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ03 ΓΕΛ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΚΡΟΥΣΩΝΑ
ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΕ03 ΓΕΛ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΦΡΟΥΔΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.01 6ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΜΟΧΟΥ
ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ04.01 1ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ
ΦΡΑΓΚΟΥΛΙΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΕ05 ΓΥΜΝ. ΚΑΣΤΕΛΛΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΧΑΡΑΚΑ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕ11 6ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΑΣΗΜΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΔΗΜΗΤΡΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ13 6ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΤΕΦΕΛΙΟΥ
ΚΡΟΥΣΤΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕ01 ΓΥΜΝ. ΑΣΗΜΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΠΥΡΓΟΥ
ΠΥΝΗΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΕ11 ΓΥΜΝ. ΓΟΥΒΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΟΧΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕ13 11ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΧΑΡΑΚΑ
ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕ03 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΙΑΝΝΟΥ
ΝΙΘΑΥΡΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕ10 7ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΓΕΡΓΕΡΗΣ
ΞΗΡΟΥΧΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΠΕ03 ΓΕΛ ΑΓ. ΔΕΚΑ ΓΥΜΝ. ΒΑΓΙΟΝΙΑΣ
ΤΟΥΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΕ12.10 ΓΕΛ ΜΑΛΙΩΝ ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΠΟΜΠΙΑΣ
ΔΕΝΔΡΑΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ03 3ο ΓΕΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΖΑΡΟΥ
ΚΑΜΠΑΝΑΡΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕ04.01 ΓΥΜΝ. ΠΡΟΦ. ΗΛΙΑ ΓΥΜΝ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ
ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ11 3ο ΓΥΜΝ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΓΥΜΝ. ΒΙΑΝΝΟΥ
ΣΟΥΛΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕ17.01 4ο ΕΠΑΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΣΠΕΡ. ΓΥΜΝ. ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΕ ΛΥΚ. ΤΑΞΕΙΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΕ04.01 ΕΠΑΛ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΕΠΑ.Λ . ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

Μπορεί επίσης να σας αρέσει