H ΚΛΗΡΩΣΗ Γ’ ΕΠΣΗ 2018-2019

Με Αετό Ανωγείων, αλλά χωρίς Αναγέννηση Μεσσαράς
ΣΤΙΣ 6-7 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ Η ΣΕΝΤΡΑ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ Γ’ ΕΠΣΗ

Με 13 σωματεία τελικά και με… γκεστ- σταρ τον Αετό Ανωγείων θα διεξαχθεί το φετινό πρωτάθλημα της Γ’ κατηγορίας ΕΠΣΗ.

Η κλήρωση έγινε χθες το βράδυ στα γραφεία της ΕΠΣΗ όπου έγινε γνωστό ότι η Αναγέννηση Μεσσαράς δεν θα συμμετάσχει στο πρωτάθλημα κι έτσι οι ομάδες θα είναι 13 αντί 14.

Στα αξιοσημείωτα φυσικά και η παρουσία του Αετού που φέτος, όπως είναι ήδη γνωστό, θα πάρει μέρος στο πρωτάθλημα της ΕΠΣΗ.

Η κλήρωση έγινε από τα μέλη της επιτροπής πρωταθλήματος Θεόφιλο Ασλάνη, Βαγγέλη Πετούση, Γιώργο Φανουράκη ενώ το πρωτάθλημα θα ξεκινήσει στις 6-7 Οκτωβρίου.

 

H ΚΛΗΡΩΣΗ Γ’ ΕΠΣΗ 2018-2019

1η αγωνιστική 14η

Άλογο Μαλεβιζίου-Νέοι Μοιρών

Πατούχας-Τηγανίτης

Παναθηναϊκός Ηρ.-Ίνι

Ροδιά-Κουνάβοι

Κόροιβος-Γιούχτας 2010

Αετός Αν.-Ελπίδες Ηροδότου

Ρεπό: Μαρτινέγκο

2η αγωνιστική 15η

Πατούχας-Άλογο Μαλεβιζίου

Νέοι Μοιρών-Παναθηναϊκός Ηρ.

Τηγανίτης-Ροδιά

Ίνι-Κόροιβος

Κουνάβοι-Αετός Αν.

Γιούχτας 2010-Μαρτινέγκο

Ρεπό: Ελπίδες Ηρ.

3η αγωνιστική 16η

Άλογο Μαλεβ.-Παναθηναϊκός Ηρ.

Ροδιά-Πατούχας

Κόροιβος-Νέοι Μοιρών

Αετός Αν.-Τηγανίτης

Μαρτινέγκο-Ίνι

Ελπίδες Ηρ.-Γιούχτας 2010

Ρεπό: Κουνάβοι

4η αγωνιστική 17η

Ροδιά-Άλογο Μαλεβιζίου

Παναθηναϊκός Ηρ.-Κόροιβος

Πατούχας-Αετός Αν.

Νέοι Μοιρών-Μαρτινέγκο

Ίνι-Ελπίδες Ηροδότου

Κουνάβοι-Γιούχτας 2010

Ρεπό: Tηγανίτης

5η αγωνιστική 18η

Άλογο Μαλεβιζίου-Κόροιβος

Αετός Αν.-Ροδιά

Μαρτινέγκο-Παναθηναϊκός Ηρ.

Ελπίδες Ηροδότου-Νέοι Μοιρών

Γιούχτας 2010-Τηγανίτης

Κουνάβοι-Ίνι

Ρεπό: Πατούχας

6η αγωνιστική 19η

Αετός Αν.-Άλογο Μαλεβιζίου

Κόροιβος-Μαρτινέγκο

Παναθηναϊκός Ηρ.-Ελπίδες Ηρ.

Πατούχας-Γιούχτας 2010

Νέοι Μοιρών-Κουνάβοι

Τηγανίτης-Ίνι

Ρεπό: Ροδιά

7η αγωνιστική 20η

Άλογο Μαλεβιζίου-Μαρτινέγκο

Ελπίδες Ηροδότου-Κόροιβος

Γιούχτας 2010-Ροδιά

Κουνάβοι-Παναθηναϊκός Ηρ.

Ίνι-Πατούχας

Τηγανίτης-Νέοι Μοιρών

Ρεπό: Αετός

8η αγωνιστική 21η

Μαρτινέγκο-Ελπίδες Ηροδότου

Αετός-Γιούχτας 2010

Κόροιβος-Κουνάβοι

Ροδιά-Ίνι

Παναθηναϊκός Ηρ.-Τηγανίτης

Πατούχας-Νέοι Μοιρών

Ρεπό: Άλογο Μαλεβιζίου

9η αγωνιστική 22η

Άλογο Μαλεβιζίου-Ελπίδες Ηρ.

Κουνάβοι-Μαρτινέγκο

Ίνι-Αετός Αν.

Τηγανίτης-Κόροιβος

Νέοι Μοιρών-Ροδιά

Παναθηναϊκός Ηρ.-Πατούχας

Ρεπό: Γιούχτας 2010

10η αγωνιστική 23η

Γιούχτας 2010-Άλογο Μαλεβιζ.

Ελπίδες Ηροδότου-Κουνάβοι

Μαρτινέγκο-Τηγανίτης

Αετός Αν.-Νέοι Μοιρών

Κόροιβος-Πατούχας

Ροδιά-Παναθηναϊκός Ηρ.

Ρεπό: Ίνι

11η αγωνιστική 24η

Άλογο Μαλεβιζίου-Κουνάβοι

Ίνι-Γιούχτας 2010Τηγανίτης-Ελπίδες Ηροδότου

Πατούχας-Μαρτινέγκο

Παναθηναϊκός Ηρ.-Αετός Αν.

Κόροιβος-Ροδιά

Ρεπό: Νέοι Μοιρών

12η αγωνιστική 25η

Ίνι-Άλογο Μαλεβιζίου

Κουνάβοι-Τηγανίτης

Γιούχτας 2010-Νέοι Μοιρών

Ελπίδες Ηροδότου-Πατούχας

Μαρτινέγκο-Ροδιά

Αετός Αν.-Κόροιβος

Ρεπό: Παναθηναϊκός Ηρ.

13η αγωνιστική 26η

Άλογο Μαλεβιζίου-Τηγανίτης

Νέοι Μοιρών-Ίνι

Πατούχας-Κουνάβοι

Παναθηναϊκός Ηρ.-Γιούχτας 2010

Ροδιά-Ελπίδες Ηροδότου

Μαρτινέγκο-Αετός

Ρεπό: Κόροιβος