Οι αριστούχοι μαθητές σε 3 σχολεία

2,480

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν τρία σχολεία του Ηρακλείου. Πρόκειται για το 2ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, το Γυμνάσιο Επισκοπής και το Λύκειο Ν. Αλικαρνασσού.

 

2ο Γυμνάσιο Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Μάρκου Τεα του Αλεξ. 20, Μαστοροδήμος Χρήστος του Βασιλ. 20, Πατεράκης Χρήστος του Ζαχαρία 20, Σιγανός Διογένης του Νικ. 20, Σμπώκου Αικατερίνη του Κωνστ. 20, Τσαγκατάκης Μιχαήλ Ευθύμιος του Μιχ. 20, Τσαγκατάκη Μαρία Ζαχαρούλα του Μιχ. 19 13/14, Χατζάκης Εμμανουήλ του Μιχ. 19 13/14, Κουνετάκη Νεφέλη του Κωνστ. 19 12/14, Μεθυμάκη Δήμητρα του Αντ. 19 12/14, Σαμπάνη Γεωργία Μαρία του Κωνστ. 19 12/14, Ανδρικάκη Σοφία του Νικ. 19 11/14, Κωνσταντάκης Γρηγόριος-Μαρίνος του Μάρκου 19 11/14, Παλασκα  Νικολέτα του Γεωργ. 19 11/14, Ζηδιανάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 10/14, Μανδαλάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ 19 10/14, Πελεκανάκη Βασιλική του Δημ. 19 10/14, Φανουράκη Μαρία του Ανδρέα 19 10/14, Χελιδώνης Σαμπαθιανάκης Νικόλας- Καρολος του Αντ. 19 10/14, Χριστοφοράκη Αγάπη του Γεωργ. 19 10/14, Ψαρρά Μαρκέλλα του Χρήστου 19 10/14, Νουνη Βασιλική του Αθαν. 19 9/14, Κεφαλογιάννης Ιωάννης του Ελευθ. 19 8/14, Λουμπάκη Καλλιόπη του Εμμανουήλ 19 8/14, Μωραΐτη Ειρήνη του Γεωργ. 19 8/14, Παπάζογλου Γεωργία Αναστασία του Γεωργ. 19 8/14, Τσαγκαράκη Αγνή του Γεωργ. 19 8/14, Τσαμπουράκη Ιωάννα του Εμμαν. 19 8/14, Τσικουδάκη Πελαγία του Μιχ. 19 8/14, Ψαράκη Δέσποινα του Νικ. 19 8/14, Ζωγραφάκης Σφακιανάκης Βλάσιος του Μιχ. 19 7/14, Λεονταράκη Ελένη του Βασ. 19 7/14, Μανιουδάκης Βασίλειος του Ανδρ. 19 7/14, Σιγανού Ελένη του Χαρ. 19 7/14, Τσαγκαράκης Δημήτριος του Εμμαν. 19 7/14, Τσιγγώ Αντωνία του Παναγ. 19 7/14, Χριστοφής Αντώνιος του Κωνστ. 19 7/14, Θελερίτης Κωνσταντίνος  του Αναστ. 19 6/14, Καγιαμπάκη Κλεοπάτρα του Μιχ. 19 6/14, Τζενάκη Σοφία του Νικ. 19 6/14, Χαιρέτη Ειρήνη του Επαμ. 19 6/14, Ζαμπετάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 4/14, Λυμπιτάκη Ειρήνη- Μαρία του Εμμαν. 19 4/14, Μαλακόζης Ιωάννης του Ευστρ. 19 4/14, Μιχελινάκης Μιχαήλ του Ιωαν. 19 4/14, Παπαδάκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 4/14, Ρεμπελάκης Γεώργιος  του Μιχ. 19 4/14, Τσαγκαράκη Μαρία του Πέτρου 19 4/14, Τσίχλας Γεώργιος  του Ελευθ. 19 4/14, Φασουλάκη Αντωνία του Γεωργ. 19 4/14, Γεωργούλης Γεώργιος  του Μαρκ.19 3/14, Κουμάκης Νικόλαος  του Δημ. 19 3/14, Κυριακάκη Ακριβή του Νεκτ. 19 3/14, Μανουσάκη Ελευθω του Βασ. 19 3/14, Μπεκιράι Σαρα του Λεον. 19 3/14, Τυλλιανάκη Χρύσα του Εμμαν. 19 3/14, Μανουσάκης Ηράκλειτος του Βασ. 19 2/14, Μαραζάκη Αυγή του Εμμαν. 19 2/14, Τζωρτζάκη Μαρία του Λεων. 19 2/14, Χαλκιαδάκης Δημήτριος-Παναγιώτης του Αντ. 19 2/14, Χαλκιαδάκης Μαρίνος του Αντ. 19 2/14, Μαυραντωνάκη Μαρία – Ευαγγελία του Ιωαν. 19 1/14, Παπαδακάκη Μαρίνα του Νικ. 19 1/14, Σπανάκη Φωτεινή του Ελευθ. 19 1/14, Δαμιανάκη Χρυσάνθη του Ιωαν. 19, Μπιτσακάκης Αντώνιος του Ιωαν. 19, Κατσουνάκη Ευαγγελία του Νικ. 18 13/14, Κολαβερι Εριον του Βλαντ. 18 13/14, Μαματζάκης Κωνσταντίνος  του Ευαγ. 18 13/14, Μαραθιανός Βασίλειος του Νεκτ. 18 13/14, Ξυδάκης Νικόλαος  του Δημ. 18 13/14, Χαλκιαδάκης Εμμανουήλ του Ανδρέα 18 13/14, Χριστινάκης Ιωάννης του Γεωργ. 18 13/14, Βλαζάκης Γεώργιος  του Νικ. 18 12/14, Κοτσυφάκη Δανάη του Ιωαν. 18 12/14, Πετράκη Μαρία του Ιωαν. 18 12/14, Λουμπάκης Γεώργιος  του Εμμαν. 18 11/14, Μπιτσάκης Νικόλαος  του Ιωαν. 18 11/14, Παπάζογλου Ευαγγελία του Αντ. 18 11/14, Σταυρακάκης Γεώργιος  του Εμμαν. 18 11/14, Βλαχάκης Ιωάννης του Κωνστ. 18 10/14, Ρουμελιώτης Κωνσταντίνος  του Νικ. 18 10/14, Παπαδάκης Βασίλειος του Νικ. 18 9/14, Παπαδάκη Φαιναρέτη του Μεν. 18 9/14, Κεφαλογιάννης Γεώργιος  του Ελευθ. 18 8/14, Νικολακοπούλου Ολγα του Ιωαν. 18 8/14, Πετρανης Μιχαήλ του Θεοδ. 18 8/14, Σφακιανάκη Ελένη του Εμμαν. 18 8/14, Βουτακτάκης Γεώργιος  του Ιωαν. 18 7/14, Καζάκος Νικόλαος του Γεωργ. 18 7/14

Β’ Τάξη

Αρχαύλης Ζαχαρίας του Εμμαν. 19 13/14, Περγαντης Αναστάσιος του Σπυρ. 19 13/14, Ξυστράκη Μαρία του Γεωργ. 19 12/14, Σκανδαλάκη Αντωνία του Ιωαν. 19 12/14, Χριστοφοράκης Χριστόφορος του Γεωργ. 19 12/14, Βαρούχας Ιωάννης Γεώργιος του Νικ. 19 11/14, Κομοντάκη Αγγελική του Νικ. 19 11/14, Βαρδαλαχάκη Ευαγγελία του Εμμαν. 19 10/14, Γενιτσαρίδης Θεόδωρος του Εμμαν. 19 10/14, Κασσωτάκης Ανδρέας Γεώργιος  του Αλεξ. 19 10/14, Σκανδαλάκη Εμμανουέλα  του Ιωαν. 19 10/14, Βαρδαλαχάκη Αντριάννα του Νικ. 19 9/14, Γιαμαλάκης Κωνσταντίνος  του Δημ. 19 9/14, Μπολωνάκη Μαριάννα του Μιχ. 19 9/14, Χασαναϊ Ραφαέλα του Χακι 19 9/14, Ιατρού Μαρία του Γεωργ. 19 8/14, Ξυπάκης Εμμανουήλ του Μυρ. 19 8/14, Κουγιανος Νικόλαος του Κωνστ. 19 7/14, Ντζιαδημα Ουρανία του Χαρ. 19 7/14, Δασκαλάκη Μαρία του Ελευθ. 19 6/14, Καραντινός Γεώργιος  του Ιωαν. 19 5/14, Βαμβουκάκης Ιωάννης του Νικ. 19 4/14, Μπεϊκο Αντριαννα του Αλκετ  19 4/14, Σφακακάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 19 4/14, Κατσαράκης Κωνσταντίνος  του Γεωργ. 19 3/14, Σπανάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 19 3/14, Τζίκας Κωνσταντίνος  του Πολυκ., 19 3/14, Μαραγκουδάκης Δημήτριος του Ραδαμ. 19 2/14, Παπαδάκη Αλκηστη του Μιχ. 19 2/14, Βαρούχα Μαρία -Εμμανουέλα του Νικ. 19 1/14, Διβινή Λυδία του Θρασύβουλου 19 1/14, Καρκανάκης Ιωάννης του Στυλ. 19 1/14, Κουρεπίνη Μαρία του Γεωργ. 19, Παπαδάκη Σοφίατου Γεωργ. 19, Γκιουλμπαλης Γαβριήλ του Νικηφ. 18 13/14, Δραμουντάνη Δέσποινα του Ζαχ. 18 13/14, Σπαχής Εμμανουήλ του Γεωργ. 18 13/14, Χουδετσανάκη Ροδάνθη του Νικ. 18 13/14, Εργαζάκη Ναταλία του Μηνά 18 12/14, Παναγιωτοπούλου Παρασκευή του Γεωργ. 18 12/14, Σαββάκη Δωρις του Ιωαν. 18 12/14, Βιδάκης Γεώργιος  του Αντ. 18 11/14, Κακουδάκης Κωνσταντίνος του Εμμαν. 18 11/14, Σπύρου – Χριστοφορίδου Κωνσταντίνα του Αποστ. 18 11/14, Κανατάκης Ιωάννης του Μάρκου 18 9/14, Παπαδάκη Μυρτώ του Γεωργ. 18 9/14, Παπουτσάκη Ευαγγελία του Μάριου 18 9/14, Γιαννάκη Σοφία του Ιωαν. 18 8/14.

Γ’ Τάξη

Αγγελάκη Ελπίδα του Δημ. 20, Καλυκάκη Αντιγόνη του Γεωργ. 20, Κρασονικολάκη Αννα του Κωνστ. 20, Ζηδιανάκης Νικόλαος του Γεωργ. 19 12/14, Ζερβοπούλου Χριστίνα του Μιχ. 19 11/14, Σηφάκη Ελένη-Ισαβέλα του Μιχ. 19 11/14, Κυριακάκη Χρυσάνθη του Νεκτ. 19 10/14, Εμμανουήλ Μαρία του Αναστ. 19 9/14, Καπελάκη Αγάπη του Ιωαν. 19 9/14, Καραμαούνας Στέφανος του Πολυκ. 19 9/14, Κουτεντάκη Μελίνα του Αριστ. 19 8/14, Λαθουράκη Δήμητρα του Νικ. 19 8/14, Μιχελινάκης Μίνως του Ιωαν. 19 8/14, Χατζηεμμανουήλ Δημοσθένης του Γεωργ. 19 8/14, Καψαλάκη Ναταλία του Ηλία 19 7/14, Μαυρακάκη Αγάπη του Ανδρέα 19 7/14, Σαμαριτάκη Ευαγγελία του Εμμαν. 19 7/14, Τσιγγω Ασπασία του Παναγ. 19 6/14, Χατζηεμμανουήλ Κλεονίκη-Ευφροσύνη του Γεωργ. 19 6/14, Καρφάκη Μαριλίζα του Παναγ. 19 5/14, Μηνοπουλου Γεωργία του Βασιλ. 19 5/14, Χατζηβασίλη Καλλιόπη Μαρία του Κωνστ. 19 5/14, Μπαντουβά Μιχαέλα του Εμμαν. 19 3/14, Μπραγουδάκη Μαρία του Ιωαν. 19 3/14, Παπαδάκη Ελισάβετ του Κων. 19 2/14, Βαϊνα Καλλιόπη του Αθανασ. 19, Βουρεξάκη Αρτεμις του Πέτρου 19, Καπνιστού Μαρία του Μιχ. 19, Καππου Φωτεινή του Ιωαν. 19, Κουμάκης Χρήστος του Δημ. 19, Σταυρακάκη Μαρία του Γεωργ. 19, Νταη Χρυσούλα του Κωνστ. 18 13/14, Χριστινάκη Ελένη του Γεωργ. 18 12/14, Χρηστάκης Χαράλαμπος του Γεωργ. 18 11/14, Κλάδος Ιωάννης του Κωνστ. 18 10/14, Κουμπενάκη Αγλαΐα Αννα του Ιωαν. 18 9/14, Φετφατζή Ελευθερία του Αντ. 18 8/14, Βούλγαρη Σεβαστή του Γεωργ. 18 7/14, Γαλανάκη Ευαγγελία του Σπυρ. 18 7/14, Γαρίδας Χριστόφορος του Γερασ. 18 7/14, Γκοργκούλης Νικόλαος του Μιχ. 18 7/14, Καλοτεράκη Μαρία -Κλεάνθη του Παναγ. 18 7/14, Κύρκου Ελένη του Ευαγ. 18 7/14, Οικονόμου Βαρβάρα του Δημ. 18 7/14, Παπαδάκη Ναυσικά του Γεωργ. 18 7/14, Τζανάκη Ασημίνα του Κωνστ. 18 7/14, Τσιραγάκη Ανδριανή του Λεόντιου 18 7/14, Χατζηαντωνάκη Ανδριανή του Νικ. 18 7/14

 

Γυμνάσιο Επισκοπής

Α’ Τάξη

Δασκαλάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 20, Χαραλαμπάκης Χαράλαμπος του Εμμαν. 19 12/14, Ορφανάκη Αικατερίνη του Κωνστ. 19 10/14, Παπαδοπούλου Σοφία του Γεωργ. 19 10/14, Ξειδιανάκη Ελένη του Πέτρου 19 4/14, Σκουλούδης Ιωάννης του Νεκτ. 19 4/14, Κασαπάκη Χρυσή του Κωνστ. 19 3/14, Κοσμαδάκης Ιωάννης του Μιχ. 18 9/14, Τζιώρας Αλέξανδρος του Κωνστ. 18 8/14

Γυμνάσιο Επισκοπής

Μεραμβελιωτάκης Ευάγγελος του Κωνστ. 19 13/14, Παπαδόπουλος Νικόλαος του Γεωργ. 19 12/14, Μπουντο (Budo) Αντρεα (Andrea) του Λορεντς (LORENC) 19 10/14, Μιλαθιανάκη Πηνελόπη του Ιωαν. 19 8/14, Κατσαλη Γαρυφαλιά-Ελένη του Γεωργ. 19 6/14.

Γυμνάσιο Επισκοπής

Αγγουριδάκης Νικόλαος του Εμμαν. 20, Δεσποτάκη Χριστίνα του Ιωαν. 20, Συγλέτου Αρτεμη – Εφραιμία του Βασιλ. 20, Πουλιανάκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 8/14, Βασιλειάδης Βασίλειος του Σταύρου 19 4/14, Κατσαμάκας Ραφαήλ Γρηγόριος του Οδυσ. 19 3/14, Λυδάκης Μάρκος του Ζαχ. 19 3/14, Ανδρουλάκη Χαρίκλεια του Ευαγ. 19 2/14, Σκουλούδης Μιχαήλ του Νεκτ. 19 2/14, Κρασανάκη Ιωάννα του Γεωργ. 19, Λασηθιωτάκης Ιωάννης του Εμμαν. 18 12/14.

 

Γ.Λύκειο Ν. Αλικαρνασσού

Α’ Τάξη

Μακαρώνα Ευαγγελία του Γεωργ. 19,9, Γεωργιάδη Εμμανουέλα του Μιχαήλ 19,8, Μπαντα Διονυσία του Αναστ. 19,8, Κουγιουμουτζάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 19,7, Παπαδάκη Βασιλική του Μιχαήλ 19,5, Κονιωτάκη Ελένη του Σπυρ. 19,3, Καλοσυνάκη Μαρία του Εμμαν. 19,2 , Στεφανάκης Πέτρος-Ραφαήλ του Εμμαν. 19,1, Σπανάκης Δημήτριος του Αντ. 19, Ανυφαντάκης Γεώργιος  του Κωνστ. 18,9, Βασιλάκη Νικολέττα του Νικ. 18,9, Ματθαιάκης Μιχαήλ του Εμμαν. 18,9, Μυτάκης Δημήτριος του Εμμαν. 18,8 , Κουναλάκη Στυλιανή του Εμμαν. 18,7, Κοντοπριας Στέφανος του Σπυρ. 18,6, Δημητρουλακη Ελένη του Αντ. 18,5, Παπαδοφραγκάκης Μάριος του Ελευθ. 18,5, Αλατσατιανού Ευαγγελία του Ευαγ. 18,4, Κολετζάκης Αριστείδης του Εμμαν. 18,4, Λουράκης Νεκτάριος του Ιωαν. 18,4, Μανουκάκη Χρυσή του Γεωργ. 18,4, Κατεχάκης Γεώργιος  του Δημ. 18,3, Λιαπάκης Αντώνιος του Γεωργ. 18,2, Καραγιώργη Μαρία του Γεωργ. 18,1, Καταγας Γεώργιος  του Δημ. 18,1, Κυπριωτάκης Κωνσταντίνος  του Βασ. 18,1, Τολιάδης Κωνσταντίνος  του Ιωαν. 18,1.

 Β’ Τάξη

Στρατάκη Μαρία του Νικ. 19,9, Φθενάκης Γεώργιος του Αντ. 19,9, Καλαϊτζάκη Ραφαέλα του Νεκτ. 19,8, Μπουτσάκη Μαρία του Δημ. 19,7, Χαραλαμπάκη Βασιλεία του Εμμαν. 19,7, Ζενελάι Ανιεζα του Σαμπαν 19,6, Καραγιαννάκης Μύρων του Γεωργ. 19,6, Ντουμη Βασιλείου Μαρία -Αννα του Δημ. 19,6, Κουρτικάκης Παναγιώτης του Στυλ. 19,5, Σιμακαϊ Λαμπι   του Γκεντιαν 19,5, Ανδρωνή Δήμητρα του Νικ. 19,1, Βερίγου Αικατερίνη του Εμμαν. 19,1, Καραβιώτης Ιωάννης του Σπυρ. 19,1, Κώτη Εμμανουέλα Μαρία του Δημ. 18,8, Γλύτσου Σταματία του Πέτρου 18,7, Αράπογλου Ειρήνη του Δημ. 18,4, Κυπριωτάκη Μαρία του Στυλ. 18,3, Γωνιανάκης Ιωάννης του Ηρακλή 18,2, Δημητράκη Χριστίνα του Κωνστ. 18,2, Δημητριάδη Μαρία του Γεωργ. 18,2, Καραγιαννάκης Στέφανος του Γεωργ. 18,2, Ζαχαράκης Γεώργιος του Νεκτ. 18,1

Γ’ Τάξη

Βελιβασάκης Γεώργιος του Μιχ. 20, Κουκα Μάριο του Αρμπεν 19,9, Λυρατζάκης Μιχαήλ του Γεωργ. 19,9, Κουκούλης Ευστράτιος του Γεωργ. 19,8, Πατσουράκη Εμμανουέλα του Ευαγ. 19,8, Βουρλιωτάκης Ευάγγελος του Γεωργ. 19,6, Παπατζανάκης Θεόδωρος του Αντ. 19,5, Περβολαράκη Μαρία του Γεωργ. 19,5, Καταγα Αικατερίνη του Δημ. 19,4, Κολαρετάκη Παρασκευή του Εμμαν. 19,4, Γραμματικάκης Γεώργιος του Ιωαν. 19,3, Καββαδία Ιωάννα του Δημοσθ. 19,3, Κλεισαρχάκη Ιωάννα του Μιχαήλ 19,3, Κοκκινάκη Κωνσταντίνα του Ιωαν. 19,3, Μελαμπιανάκης Μιχαήλ Αγγελος του Μιχ. 19,3, Γαλανάκη Ευαγγελία του Γεωργ. 19,2, Λουλουδης Βασίλειος του Ματθ. 19,2, Χρυσομάλλης Νικόλαος-υ Κωνστ. του Ιγν. 19,2, Δεληγιαννάκη Ελένη του Γεωργ. 19,1, Κρασανάκη Μαρία του Γεωργ. 19,1, Σταμπουλή Φερενίκη του Νικ. 19,1, Μαγαλιού Αθηνά του Βασιλ. 19, Τριανταφυλλάκη Ιωάννα Ελένη του Νικ. 19, Δημητρουλάκης Εμμανουήλ του Αντ. 18,9, Νικολακάκης Βασίλειος του Εμμαν. 18,9, Γκερντάνη Μάριος του Βλαντ. 18,8, Κώτη Κυριακή Μαρία του Δημ. 18,8, Κολετζάκη Ελένη του Κωνστ. 18,7, Μανουκάκης Ανδρέας του Γεωργ. 18,7, Χαλκιαδάκη Ευαγγελία του Αστρινού 18,5, Παπαδάκης Μιχαήλ του Αλεξ. 18,3, Τσεν Σινγη Ζουεβου 18,2, Μαριετάκη Δήμητρα Αθηνά του Γεωργ. 18,1

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει