Οι αριστούχοι σε τρία σχολεία του Ηρακλείου

2.207

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν χθες τρία σχολεία του Ηρακλείου. Πρόκειται για το Γυμνάσιο Προφήτη Ηλία, τα 3ο και 4ο Λύκεια Ηρακλείου.

 

Γυμνάσιο Προφήτη Ηλία

Α’ Τάξη

Κυνηγάκη Μιχαέλα – Ελευθερία τ. Κωνσταντίνου 19,2, Μαραγκάκη Θεοδοσία τ. Ηλία  18,6

Β’ Τάξη

Μάνε Ζένι τ.  Αριάν 19,1, Σωμαράκη Ευαγγελία τ. Ιωάννη 19,1, Ανωγειανάκης Κωνσταντίνος τ. Εμμανουήλ  18,6

Γ΄ Τάξη

Σωμαράκη Ευφροσύνη τ. Κωνσταντίνου  19,5, Τζωρακάκη  Άννα τ. Ματθαίου  19,3.

 

3ο Λύκειο Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Μανωλαράκης Γεώργιος του Εμμαν. 20, Παυλάκη Βασιλική του Κωνστ. 19,9, Πηρουνάκη Μαρία του Εμμαν.  19,9, Γκερούση Ευαγγελία Μαρία του Ευαγ. 19,8, Βαβουράκης Ηλίας του Ευαγ. 19,7, Γραφανάκης Μιχαήλ του Εμμαν. 19,7, Ανδριανάκη Χρυσάνθη του Εμμαν. 19,6, Πατρωνάκης Εμμανουήλ του Εμμαν. 19,4, Αποστολάκη Αλεξάνδρα του Δημ. 19,3, Θεοδωράκης Γεώργιος του Κωνστ. 19,3, Κουβαράκης Μιχαήλ του Αντ. 19,3, Παττακός Κωνσταντίνος του Ανδρ. 19,3, Γαβριλάκη Δέσποινα του Νεκτ. 19,1, Σεγκεσσερ Δημήτριος του Ρουντολφ  19, Πανακάκη Αννα του Ζαχ. 18,9, Ριτσοπουλος Γεώργιος του Φωτιου  18,9, Δελάκης Δημήτριος του Μιχ. 18,8, Σωτηροπουλου Στέλλα του Ιωαννη 18,8, Γιαννούλη Αικατερίνη του Εμμαν. 18,7, Μεταξάς Γεώργιος του Ανδρέα 18,7, Συμβουλάκη Κων σταντίνα του Εμμαν. 18,7, Ζαφειροπούλου Αικατερίνη του Αλεξ. 18,6, Πιταροκοίλη Μαριάννα του Ιωάννη 18,6, Μαρή Μυρτώ του Θωμά 18,5, Μαρκάκη Ευαγγελία του Αντ. 18,4, Χλουβεράκη Νικολ του Γρηγορ. 18,4, Σιμάτου Μαρία του Στυλ. 18,3, Κατσαράκη Θεοδώρα του Ιωαν. 18,2, Χριστοφοράκης Ιωάννης του Εμμαν. 18,1.

Β’ Τάξη

Φαρσάρη Κωνσταντίνα του Νικ. 20, Γωνιανάκης Αγησίλαος του Γεωργ 19,9, Ζωάκη Μαρία Ιωάννα του Νικ. 19,8, Καπετανάκης Λεωνίδας του Μιχ. 19,8, Παπαδάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19,8, Μπελαντάκης Παναγιώτης του Γεωργ. 19,7, Τσακίρη Ελένη Νεκτ. του Γεωργ. 19,7, Χουρδάκη Μαρία του Γεωργ. 19,7, Ζερβού Αναστασία Φιλία του Αγγ. 19,6, Λαμπρογιαννάκη Ζαχαρένια του Εμμαν. 19,5, Συγκελάκης Γεώργ.-Παναγ. του Χαραλ. 19,5, Φουντάκη Μαρία -Λυδια του Γεωργ. 19,5, Φρουδαράκης Νικόλαος του Αλεξ. 19,5, Τζιράκη Αγγελική του Ιωαν. 19,4, Ανδρουλιδάκης Ιωάννης του Αλεξ. 19,3, Δαμιανάκη Αναστασία του Ιωαν. 19,3, Ιατράκη Μαρία του Γεωργ. 19,3, Ευαγγελου Φωτεινή του Δημ. 19,2, Λουμπάκη Ειρήνη-Μαρία του Πολυχρ. 19,2, Μουδατσάκης Δημήτριος του Εμμαν. 19,1, Τριαματάκη Μαρία του Γεωργ. 19,1, Ηλιάκης Παύλος του Εμμαν. 19, Κλαδη Θεανώ του Διον. 19, Φουντουλάκη Ειρήνη-Στυλιανή του Κωνστ. 19, Βαρδιάμπασης Γεώργιος του Δημ.  18,9, Γαλανός Βασίλειος του Εμμαν. 18,9, Κονδύλης Ιωάννης του Αντ. 18,9, Κωστάκης Μιχαήλ του Ιωαν. 18,9, Παραγιουδάκη Αικατερίνη του Χαραλ. 18,7, Κουτσουμπαρη Μαίρη του Σταμ. 18,6, Παπαδάκη Θάλεια του Αντ. 18,6, Παπιδάκης Ιωάννης του Εμμαν. 18,6, Συριγωνάκη Ανδριανή του Νικ. 18,6, Ξενογιαννάκη Μαρία του Νικ. 18,5, Τρεπτοου Τηλέμαχος του Μπορις 18,5, Δημητρακοπουλου Μυρσίνη του Στυλ.  18,4, Κολοβού Χριστίνα του Γεωργ.18,4, Μπιτζαράκη Χαρίκλεια του Γεωργ. 18,3, Φλουρή Μαρκέλλα του Νικ. 18,3, Χατζάκης Ιωάννης του Κωνστ. 18,3, Τσαγκαράκη Ελένη του Γεωργ. 18,2, Καπετανάκης Παναγιώτης του Αλεξ. 18,1, Χόνδρος Ερμής του Νικ. 18,1

Γ’ Τάξη

Μπορμπαντωνάκης Βασίλειος του Προκ., 19,9, Περάκη Θεόνη του Γεωργ.  19,9, Κοξαράκη Ειρήνη του Γεωργ.  19,8, Ταμιωλάκη Μαρία-Εμμαν. του Κωνστ.  19,8, Δαμιανάκης Σταύρος του Μιχ.  19,7, Κακανδρής Ιάσονας του Κλεάνθη  19,7, Κικεράκη Αργυρώ του Αγαμ.  19,7, Μαρίνη Μαρία του Βασ.  19,7, Μαρίνη Ουρανία του Βασιλ.  19,7, Μπορμπαντωνάκη Ελευθερία του Προκ.  19,6, Αντωνίου Νικόλαος του Κων.  19,6, Χρυσοστομάκη Εύα του Γεωργ.  19,6, Γκίνη Ειρήνη του Ευαγ.  19,5, Καφετζάκη Μαρία του Γεωργ.  19,5, Κουρκουνάκης Γεώργιος του Κων.  19,5, Κροντήρα Ελένη του Νικ.  19,5, Λαμπροπουλου Ιριδα του Ευαγ.  19,5, Σεμερτζάκη Μαρία του Μιχ.  19,5, Μασέλη Ειρήνη του Στεφ.  19,4, Σφακιανάκης Νικόλαος του Γεωργ.  19,4, Ζαμπετάκης Ξενοφών του Λεων.  19,3, Σικαλιάς Παναγιώτης του Σταύρου  19,3, Τσακιράκη Ζωή του Νικ, 19,3, Ψυλλάκης Αντώνιος του Δημ.  19,3, Κατζαγιαννάκη Ειρήνη του Αθαν.  19,2, Πρινιανάκης Χαράλαμπος του Γεωργ.  19,2, Καλπαδάκη Μυρτώ του Νικ.  19,1, Κίτσος Καλυβιανάκης Ιωάννης του Φωτ. 19,1, Μπαλτζάκη Μαρία Ελένη του Εμμαν.  19, Προκοπάκης Μιχαήλ του Γεωργ. 19, Αμανάκης Μιχαήλ του Ζαχ. 18,9, Καλογήρου Πρόδρομος του Μιχαλάκη 18,9, Καπετανάκη Ελένη του Δημ.18,9, Καργιαντουλάκης Ανδρέας του Εμμαν.  18,9, Λιοπυράκης Εμμανουήλ του Αντ. 18,9, Οικονομάκη Μαριάννα του Κων. 18,9, Παπαφραγκάκης Νικ.-Μηνάς του Γεωργ. 18,9, Φλουρής Ευάγγελος του Στυλ. 18,9, Φουντουλάκης Χριστόφορος του Ιωαν. 18,9, Αναστασάκης Αντώνιος του Γεωργ. 18,8, Αντωνιουδάκη Μαλβίνα του Γεωργ. 18,8, Βαμβακα Στυλιανή του Αθαν. 18,7, Καββαλου Καλλιόπη του Γεωργ. 18,7, Κιριο Ευαγγελία του Αντον 18,7, Τσικανδηλάκη Ειρήνη του Ελευθ. 18,7, Φιοράκης Γεωργιος-Νικόλαος του Εμμαν. 18,7, Αλεξάκη Ελένη του Γεωργ. 18,6, Καββαλου Δέσποινα του Λυκ. 18,6, Κυριακάκη Χαρίκλεια του Μιχ. 18,6, Μανιάτη Δήμητρα του Γεωργ. 18,6, Μπορμπουδάκης Αθανάσιος του Κων. 18,6, Χατζηιωάννου Ανθή Μιχαέλα του Ιωαν. 18,6, Κοκοσάλης Μαρίνος του Γεωργ. 18,5, Μαρκάκης Χαράλαμπος του Κων. 18,5, Χατζάκης Εμμανουήλ του Γεωργ. 18,5, Αμανατίδης Κωνσταντίνος του Κων. 18,4, Μαθιουδάκης Ιωάννης του Χρ. 18,4, Τζορμπατζάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 18,4, Αντωνακάκης Αλεξ.-Εμμανουήλ του Κωνστ. 18,3, Διαλεκτάκη Γαρυφαλιά-Αννα του Αθαν. 18,3, Κεφαλογιάννη Στέλλα του Βασ. 18,3, Κορναράκη Μαρία του Αντ. 18,3, Λιάκος Κωνσταντίνος του Βάιου 18,3, Μποτσάϊ Εμανουέλα του Αγκρον 18,3, Χαραλαμπάκης Εμμανουήλ του Μιχ. 18,3, Χριστοφοράκη Μαρία του Γεωργ. 18,3, Ομηρόλης Αγγελος του Κυρ. 18,2, Τσαμπουρας Κωνσταντίνος του Δημ. 18,2, Αγγουριδάκη Εμμανουέλα του Γεωργ. 18,1, Κυπραίος Ελευθέριος του Ιωαν. 18,1, Μπιρκου Νίκη του Σπυρ. 18,1.

 

4ο Λύκειο Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Πρωτοσύγκελλος Τίτος του Ευαγγ. 19,9, Χλαπουτάκη Αγνή του Κων. 19,9, Βαρδαλαχάκη Γεωργία-Μαρία του Νικ.19,8, Καραγεωργάκης Κωνσταντίνος του Εμμ. 19,7, Δουλγεράκη Ειρήνη του Ζαχ. 19,5, Πατενταλάκης Γεώργιος του Εμμ. 19,5, Ρουμελιώτη Κωνσταντίνα του Παντ. 19,5, Κυριακου Κυριάκος του Κων. 19,4, Καζγκούτη Μαρία του Γεωργ. 19,3, Χαντζής Βασίλειος του Νικ. 19,2, Μαυρογιαννάκη Αργυρώ του Ευστρ. 19,1, Μιχελάκος Γεράσιμος του Μιχ. 19, Σμπώκος Εμμανουήλ του Γεωργ. 19, Τζουλιαδάκη Θηρεσία του Γεωργ. 19, Σηφάκη Ελένη του Ιωάν. 18,9, Κοσμαδάκης Γεώργιος του Ιωάν. 18,8, Ποττη Ελευθερία -Νεκταρία του Μιχ. 18,8, Κρανιωτάκη Αναστασία του Γεωργ. 18,7, Μονιάκης Ιωάννης του Κων. 18,6, Σπαχής Κωνσταντίνος του Γεωργ. 18,6, Κουμαντάκης Εμμανουήλ του Αγγ. 18,5, Μαγαράκη Μαρία-Ελένη του Γεωργ. 18,5, Κατσαρός Νικόλαος του Ανδρ. 18,2, Βασιλάκη Μαρία του Νικ. 18,1, Δερμιτζάκη Ισμήνη -Εμμανουέλα του Κων. 18,1, Μιχαηλίδη -Γιατρομανωλάκη Σοφία του Στυλ. 18.1

Β’ Τάξη

Καζγκούτης Αθανάσιος του Γεωργ. 19,9, Κανέλλη Αικατερίνη του Ευστρ. 19,7, Πρωτοσύγκελλου Ίρις του Ευαγγ.  19,7, Μαθιουλάκη Φωτεινή του Αντ. 19,5, Δουλγεράκης Ιωάννης του Γεωργ.19,3, Λενακάκη Μυρτώ του Ανδρ.19,3, Δαμιανάκης Βασίλειος του Σταυρ. 19,2, Ζαφειρόπουλος Κωνσταντίνος του Χρηστ. 19,2, Παντερή Αλεξάνδρα-Μαρία του Ιωάν. 19,2, Ταμιωλάκης Χρυσοβαλάντης του Φωτ. 19,2, Φραγκιαδάκη Μαρία του Βασ.19,2, Ζαμπετάκη Μαρία-Ελισάβετ του Γεωργ. 19,1, Φιολιτάκη Αρετή του Εμμ. 19,1, Μανουσάκη Στυλιανή-Μαρία του Εμμ. 19, Μποσγα Μαρία του Ιωάν. 18,9, Φαϊτάκης Νικόλαος του Κων. 18,6, Κολιακουδάκη Χριστίνα-Αναστασία του Κων. 18,4, Παπαδάκη Χριστίνα του Γεωργ. 18,4, Βαρσαμίδης Θεοδόσιος του Ιωάν.18,2, Βοργιάς Δημήτριος του Στυλ.18,2, Γρυλιωνάκη Διαμάντι-Μαρία του Αλεξ. 18,2, Σκουτέλης Νικόλαος του Εμμ. 18,2, Τρουλλινός Μιχαήλ του Στυλ. 18,1

Γ’ Τάξη

Νακατσιάδη Χαρίκλεια του Ιωαν.-Γεωργ. 19,9, Ξηροστυλίδου Χρυσούλα του Κων. 19,8, Απλαδάς Γεώργιος του Παντ. 19,6, Βιτωρου Ειρήνη του Διον. 19,6, Δαλαμπέκη Εμμανουέλα του Ιωαν.19,4, Τζαγάκη Αικατερίνη του Κων. 19,4, Ζαφειροπούλου Θεολογία του Νικ.19,3, Νικηφοράκης Ιωάννης του Ανδρ. 19,3, Καλικάκη Ελένη του Ιωαν.19,2, Γενετζάκης Εμμανουήλ του Θωμ. 19,1, Φουκάκη Αικατερίνη του Δημ. 19,1, Φραγκιαδάκη Μαρία του Αντ. 19,1, Λουλουδάκης Νικόλαος του Εμμ.19, Σαλούστρος Εμμανουήλ του Αλεξ. 19,0, Χατζηπαναγή Αικατερίνη του Παν. 18,9, Σιαμάνης-Τριανταφύλλου Τριαντάφυλλος του Δημ. 18,8, Τζαγάκης Κωνσταντίνος του Νικ. 18,8, Κρανιωτάκη Στυλιανή του Γεωργ. 18,7, Παχάκη Ζαχαρένια του Περιανδρ. 18,7, Ράλης Παναγιώτης του Αλεξ. 18,7, Σηφάκης Αλέξανδρος -Ιωάννης του Ηλ. 18,7, Ξυλούρη Αθηνά του Γεωργ. 18,6, Παπαδάκης Φίλιππος-Ραφαήλ του Δημ. 18,6, Περδικάκης Μαρίνος του Ιωαν. 18,5, Τσαφαντάκη Αλεξάνδρα του Ιωάν. 18,5, Θανάσης Ορέστης του Ηρακλ. 18,4, Πατρικαλάκης Γεώργιος του Κων. 18,4, Ρογδάκη Ειρήνη του Γεωργ. 18,3, Σταμουλάκης Νικόλαος του Κων. 18,3, Ανδρουλάκη Νίκη του Ιωάν. 18,2, Σαράντη Σοφία του Αποστ. 18,1, Σπαντιδάκης Ιωάννης  του Ηλ. 18,1, Χουστουλάκης Ιωάννης του Νικ. 18,1.                                                                                                                                                                                                                                               Σελίδα 16

Μπορεί επίσης να σας αρέσει