Οι αριστούχοι σε 4 σχολεία του Ηρακλείου

3.862

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν χθες πέντε σχολεία του Ηρακλείου.

Πρόκειται για τα 3ο, 7ο, 9ο, 10ο Γυμνάσια Ηρακλείου.

 

3ο Γυμν. Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Αγγελάκης Γεώργιος του Νικ. 20, Γάσπαρη Άννα του Παντελή 20, Χουρδάκης Αριστοφάνης του Γεωργ. 20, Ιατράκης Μηνάς-Βασίλειος του Γεωργ. 19 13/14, Κοβατζης Θωμάς του Ηλία 19 13/14, Γάσπαρη Παναγιώτα του Παντελή 19 12/14, Δημητρίου Πετρίδη Τσαμπίκα Χριστίνα του Γεωργίου 19 12/14, Ζαμπιόζης Ιωάννης του Μηνά 12/14, Μιχαλάκη Ελένη του Ευαγ. 19 12/14, Παπαλεωνίδας Άνθιμος του Νικ. 19 12/14, Σταυρακάκη Ελένη του Αδάμ 19 12/14, Λιγνός Ευάγγελος του Μύρωνα 19 11/14, Μασκίνης Δημοσθένης του Λάμπρου 19 11/14, Χναράκης Εμμανουήλ του Γεωργίου 19 11/14, Λαυρενίδη Νίκη του Βασ. 19 10/14, Ταραζα Γλυκερία του Στυλ. 19 10/14, Τζανάκη Ειρήνη του Χαραλ. 19 9/14, Φανταουτσάκης Χρήστος του Εμμαν. 19 9/14, Καραπιδάκη Μυρτώ του Νικ. 19 8/14, Παπατζανή Ευαγγελία του Ιωάν. 19 8/14, Τζομπανάκης Ευάγγελος του Εμμαν. 19 8/14, Φραγκιαδάκη Φωτεινή του Μιχ. 19 8/14, Νακο Άγγελο του Μανόλ 19 6/11, Καλογερίδη Φωτεινή του Εμμαν. 19 7/14, Αρναουτίδη Ελένη του Δημ. 19 6/14, Δαναση Μαρίνα του Κωνστ. 19 6/14, Μπουρναζάκης Σταύρος του Κων. 19 6/14, Αβετσιάν Χριστίνα του Βλαδιμηρ 19 5/14, Βελεντάκης Ιωάννης του Μιχ. 19 5/14, Κοκοσάλη Ελένη του Εμμαν. 19 5/14, Σαβουλίδης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 5/14, Γκερούση Γεωργία του Ευαγ. 19 3/13, Βυνιχάκη Ειρήνη του Δημ. 19 3/14, Μανιωράκης Εμμανουήλ του Νικ. 19 3/14, Σηφάκη Ευαγγελία του Ιωάν. 19 3/14, Τσαμπουρας Σταύρος του Δημ. 19 3/14, Χριστονάκη Ελένη του Γεωργ. 19 2/14, Γκουγκούση Μαρία Πηνελόπη του Σωτ. 19 2/14, Ζαχαράκη Ελένη του Ευθ. 19 2/14, Ζερβάκη Δημοκρατία του Ιωάν. 19 2/14, Πλευράκης Γεώργιος του Μιχ. 19 1/14, Καγιαλή Ειρήνη του Ανδρ. 19, Κουτράκης Ιωάννης του Κων. 19, Αφθονίδη Μαρία του Δημ. 18 13/14, Βαλλαϊ Τζέσικα του Σωτηρ. 18 13/14, Βητοπούλου Μυρτώ του Χρήστου 18 13/14, Σφακιανάκη Σοφία του Μανούσου 18 13/14, Τσαγκαράκης Αλκιβιάδης του Κων. 18 11/14, Τζαρο Χριστίνα του Βασιλακ 18 10/14, Χατζηδάκης Εμμανουήλ του Κων. 18 10/14, Αδαμάκης Μηνάς του Νικ. 18 9/14, Κριθινάκης Εμμανουήλ του Στυλ. 18 9/14, Πιτροπάκης Μιχαήλ του Σταύρου 18 9/14, Σταυρουλάκη Ιωάννα Ειρήνη του Γεωργ. 18 9/14, Καραντινάκη Μαρία του Γεωργ. 18 8/14, Μπιτζαράκη Άννα Μαρία του Εμμαν. 18 8/14, Χονδράκη Ευαγγελία του Τίτου 18 8/14, Βαρδάκης Νικόλαος του Μιχ. 18 7/14, Διαμαντάκης Κωνσταντίνος του Πέτρου 18 7/14, Μπρα Μελίνα Ιωάννα του Ιωάννη 18 7/14, Χαλκιαδάκης Αδαμάντιος του Εμμαν. 18 7/14.

Β΄Τάξη

Θεοδωράκη Πελαγία Φωτεινή του Κωνσταντ. 20, Κούκη Άννα του Θεοδ. 20, Πιτταροκοίλη Βασιλική του Εμμαν. 20, Σινάνη Μαριλένα του Ευαγ. 20, Σουλαδάκη Ελπινίκη του Μιχ. 20, Αρβανίτη Σοφία του Μιχ. 19 13/14, Κοκολάκη Καλλιόπη του Νικ. 19 13/14, Λιανερή Ειρήνη του Νικ. 19 13/14, Σαατσάκη Γεωργία του Γεωργ. 19 13/14, Χανιωτάκης Γεώργιος του Χρόνη 19 13/14, Βασιλάκη Στυλιανή του Ευαγ. 19 12/14, Γωνιανάκης Λάμπρος του Γεωργ. 19 11/14, Καλιτσουνάκη Θεονύμφη του Εμμαν. 19 11/14, Μανωλάκης Εμμανουήλ του Κωνστ. 19 11/14, Τσιάμη Φωτεινή του Νικ. 19 11/14, Ζαχαράνη Άννα Ουρανία του Ευαγ. 19 10/14, Κουναλάκη Αθηνά του Γεωργ. 19 10/14, Μαλό Ευαγγελία του Γκεντιάν 19 10/14, Μανουσάκης Ιωσήφ του Εμμανουήλ 19 10/14, Μπελλα Τζούλια του Αουρέλ 19 10/14, Πιπεράκης Σταύρος του Γεωργ. 19 10/14, Βαγκέ Αθανασία του Ευαγ. 19 9/14, Πολυχρονάκη Αικατερίνη του Γεωργ. 19 9/14, Λαυρενίδη Ελένη του Βασιλ. 19 8/14, Ξυλούρης Εμμανουήλ του Κωνστ. 19 8/14, Κοζανίδη Αναστασία του Αθανασ. 19 7/14, Πάμφιλος Ιάσων του Πάρ. 19 7/14, Πατεράκης Παύλος του Νικ. 19 7/14, Ρασούλης Ιάσονας Ραφήλ του Νικ. 19 7/14, Βεληβασάκη Ιοκάστη του Ιωάννη 19 5/14, Παναγόπουλος Θεόδωρος του Δημοσθ. 19 5/14, Μανιώρου Μαρία του Χαραλ. 19 4/14, Αποστολάκης Σπυρίδων του Κων. 19 3/14, Φωτοπούλου Καλλιόπη του Ανδρέα 19 3/14, Βλατάς Ευάγγελος του Κων. 19 2/14, Ζαμπουλάκη Θεοδώρα του Ιωάν. 19 2/14, Κοκκινίδης Θεόφιλος του Μιχ. 19 2/14, Στρατάκης Δημήτριος του Ζαχ. 19 2/14, Φουκαράκη Δήμητρα του Εμμαν. 19 1/14, Αθανασόπουλος Νικόλαος του Ιωάν. 19, Δεμετζάκη Αγγελική του Γεωργ. 19, Τερζακοπούλου Μαρία του Αλκιβ. 19, Κασαπίδης Χρήστος του Δημ. 18 11/12, Βασμαρη Θέμις του Δημ. 18 12/14, Ματαμης Δημήτριος του Αργυρ. 18 12/14, Μπαριτάκη Δανάη του Κωνστ. 18 12/14, Ξηρουχάκης Εμμανουήλ Νικήτας του Δημ. 18 12/14, Ξυπάκης Σπυρίδων του Αλεξάν. 18 12/14, Παντουβάκη Μελίνα του Γεωργίου 18 12/14, Τζωρτζάκη Ειρήνη του Γεωργ. 18 12/14, Αποστολάκης Ιωάννης του Πέτρου 18 10/14, Μαστοράκη Ανθή του Νικολ. 18 9/14, Μπαλούκου Αναστασία Παναγιώτα του Γεωργ. 18 8/14, Κασωτάκη Κλεάνθη του Νικολ. 18 7/14, Λουράκη Μαρία του Γεωργ. 18 7/14, Ταμπουρατζή Μελπομένη του Ιωάν. 18 7/14, Φουκαράκης Σταύρος του Γεωργ. 18 7/14.

Γ΄Τάξη

Ασκιανάκη Αθηνά του Σωκράτη 20, Βρέντζου Φιλαρέτη του Ιωάννη 20, Παπαδοκωστάκης Εφραίμ του Πολύβιου 20, Φιλιππίδου Δήμητρα του Αντ. 20, Κουτσουράκη Αριάδνη του Εμμανουήλ 19 13/14, Κουτσουράκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 19 13/14, Οικονόμου Ζαχαρούλα Θεοδώρα του Ματθαίου 19 13/14, Τσακίρη Νικολέτα του Ιωάν. 19 13/14, Ανυφαντάκη Ειρήνη του Νικ. 19 12/14, Ατσαλή Ειρήνη του Βασιλ. 19 12/14, Γιακουμάκη Ευαγελία του Δημ. 19 12/14, Ηγουμενάκη Κωνσταντίνα του Γεωργ. 19 12/14, Τυμπακιανάκη Ολγα του Αιμιλίου 19 12/14, Φλουζίν Αλέξανδρος Θεοχάρης Ιωάννης του Μ Μπερνάρ Ζαν Κλωντ Μαρί 19 12/14, Βουϊδάσκης Ευθύμιος του Κων. 19 11/14, Μαλο Χριστιάννα του Γκεντιάν 19 11/14, Παπαλεωνίδα Ελένη του Νικ. 19 11/14, Πλουμάκη Δήμητρα του Ιωάν. 19 11/14, Χριστοδούλου Μαρία Άννα του Γεωργ. 19 11/14, Λεπίδα Δήμητρα του Νικ. 19 10/14, Μυλωνάκης Αναστάσιος του Νεκτ. 19 8/14, Βλατά Μαρία του Κωνσταντ. 19 7/14, Μανουσάκη Ερωφίλη του Ιωάν.-Ερρ. 19 7/14, Καρυωτάκης Στέφανος του Εμμαν. 19 6/14, Μαρκάκη Ουρανία του Νικ. 19 6/14, Ματθαιάκη Νεφέλη του Μιχ. 19 5/14, Πετράκης Γεώργιος του Μάρκου 19 4/14, Τσίχλα Γεωργία του Κοσμά 19 4/14, Δονταδάκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 3/14, Κουρής Κωνσταντίνος του Αθαν. 19 3/14, Μπαριτάκη Νεφέλη του Κωνστ. 19 3/14, Τσιμπλοστεφανάκη Όλγα του Εμμαν. 19 2/14, Φανουράκη Αντωνία του Αντ. 19 2/14, Μαραγκάκη Αικατερίνη του Ιωάννη 19 1/14, Μαράκη Μαρία του Αριστείδη 19, Κολοκύθα Παναγιώτα του Αθανασ. 18 13/14, Μανωλαράκη Αγγελική του Ζαχαρ. 18 13/14, Τομα Ελεάνα του Παουλιν 18 11/14, Κολιάδη Μάρθα – Μαρία του Αργυρ. 18 10/14, Συλλιγάρδου Ειρήνη του Ιωάννη 18 10/14, Μποτζάκης Ιωάννης του Ιωάννη 18 9/14, Μπρας Νικόλας Μιχαήλ του Ιωάννη 18 8/14, Σάλιου Μελίνα του Ντρίνι 18 8/14, Νικηφοράκη Χρύσα Δανάη του Μαρίνου 18 7/14, Ξυπάκης Μάριος του Αλεξ. 18 7/14.

 

7ο Γυμν. Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Ρεμυγιάκη Μυρτώ του Ιωάννη 19  και 13 /14, Τζωράκης Γεώργιος του Κωνστ. 19  και 13 /14, Δαουράκης Γεώργιος του Ιωάν. 19  και 12 /14, Φωτεινάκη Αγάπη του Κωνστ. 19  και 12 /14, Ανδρουλάκη Πολυτίμη του Δημ. 19 και 11 /14, Γκαγκα Ειρήνη του Κωνστ. 19 και 11 /14, Κουτουλάκη Θεανώ του Ανδρ. 19  και 11 /14, Χαχλάκης Άγγελος του Μιχαήλ 19  και 11 /14, Θωμαΐδη Ελένη του Θεοδώρου 19  και 9 /14, Χριστοφοράκη Γεωργία του Ευστρ. 19  και 9 /14, Κασσωτάκη Μαριλέλα του Ευαγ. 19  και 8 /14, Κολουντζάκη Ιωάννα του Μιχ. 19  και 7 /14, Παπαδάκη Ραφαέλα του Γεωργ. 19 και 7 /14, Ρουμπίτση Άννα του Αλεξ. 19 και 6 /14, Φιλίππου Ιωάννα του Εμμαν. 19 και 6 /14, Καλουτσάκη ΕΛένη του Ζαχ. 19 και 5 /14, Χατζηγιαννάκη Μαρία Άννα του Κωνστ. 19  και 5 /14, Στρατάκη Ιωάννα του Νικ. 19  και 4 /14, Λίτσικας Απόστολος του Χρήστου 19  και 3 /14, Μπιγικάκης Γεώργιος του Ιωάννη 19  και 3 /14, Κατριαδάκη Φωτεινή του Θεοδώρου 19  και 1/14, Κουμάκης Πλούταρχος του Γεωργ. 19  και 1/14, Σπανάκης Ιωάννης του Μηνά 19  και 1/14, Αμανάκης Ζαχαρίας του Κωνστ. 19, Φραγκιαδάκης Αντώνιος του Ιωάν. 19, Ευτυχίου Γεωργία του Παράσχου 18 και 13 /14, Χριστοφοράκης Νικόλαος του Ζαχ. 18 και 13 /14, Καπνά Δέσποινα του Αντ. 18 και 12 /14, Λιαπάκη Ελεάνα του Νικολ. 18 και 12 /14, Ζαμπετάκη Νικητούλα Ιωάννα του Παύλου 18 και 11 /14, Μανουσάκης Γεώργιος του Ιωάννη 18 και 11 /14, Μπαλτζάκη Ελισάβετ του Εμμαν. 18 και 11 /14, Αναστασάκη Μαρία του Αριστοδ. 18 και 9 /14, Κωττας Ευάγγελος του Κωνσταντίνου 18 και 9 /14, Πετρουγάκης Εμμανουήλ του Ανδρέα 18 και 9 /14, Τσακιρέλη Μυρτώ του Αθανασίου 18 και 8 /14, Ρασιδάκης Ραφαήλ του Ελευθ. 18 και 7 /14, Τσομπανάκη Μαρίνα του Δημ. 18 και  7 /14, Χατζάκη Μαρία του Γεωργ. 18 και 7 /14.

Β’ Τάξη

Κριτσωτάκης Ιπποκράτης του Χαριλ. 20, Παπαδάκη Ελένη Ιωάννα του Γεωργ. 19  και 13 /14, Ραμουτσάκη Ειρήνη ’Αννα του Ιωάν. 19  και 12 /14, Ανδρουλάκη Γεωργία του Δημ. 19  και 10/14, Αθουσάκη Χαρά του Ευαγ. 19  και 6 /14, Βασιλάκη Ειρήνη του Δημ. 19  και 5 /14, Καμπα Ανδριάνα του Κωνστ. 19  και 4 /14, Σκουλά Ειρήνη του Χαραλ. 19  και 4 /14, Κονιδάκη Ιωάννη Αγγελική του Ιωάννη 19  και 3 /14, Σαντιξης Μαρίνος του Πλουτάρχου 19  και 3 /14, Φιλιπππάκη Ελευθερία του Μαρίνου 19 και 3 /14, Μουρτζάκη Δέσποινα του Κωνστ. 19  και 2 /14, Βλαχάκη Αικατερίνη Ευθαλεία του Εμμαν. 19  και 1/14, Καραλη Αθανασία του Μιχαήλ 19  και 1 /14, Βατσιθιανού Δέσποινα του Εμμαν. 19 , Μακράκης Ζαχαρίας του Γεωργίου 18 και 13 /14, Ψυχαράκη Χρυσάνθη του Ιωάννη 18 και 13 /14, Τσαγκοπούλου Αικατερίνη του Ιωάννη 18 και 9 /14, Κανακαράκη Χριστίνα του Εμμαν. 18 και 8 /14, Βασιλάκης Εμμανουήλ του Δημητρ. 18 και 7 /14, Σταμπουλή Μαρία Όλγα του Γεωργ. 18 και 7 /14, Ψαθάκης Ευάγγελος του Νικήτα 18 και 7 /14.

Γ’ Τάξη

Γκαγκα Καλλιόπη του Κωνστ.  20, Κισσανδράκη Ελένη του Εμμαν.  20, Σηφάκης Εμμανουήλ του Ευαγ.  20, Στρατήγη Γαριφαλιά του Γεωργ.  20, Μανωλάκη Νικολέτα του Ιωάν. 19  και 12 /14, Μαρκάκης Μάριος του Σταύρου 19  και 11 /14, Σαζαλτζόπουλος Μιχαήλ του Νικολάου 19  και 10 /14, Χουλάκης Ευάγγελος του Ηρακλή 19  και 9 /14, Κατσαρός Ηλίας του Ιωάν. 19  και 5 /14, Μπιτσακάκη Αικατερίνη του Μιχαήλ 19  και 5 /14, Ψιμουλάκης Εμμανουήλ του Γεωργίου 19 και 5 /14, Παπαματθαιάκης Γεώργιος του Νικολ. 19  και 2 /14, Βελιβασάκη Ευπραξία του Γεωργίου 19, Κατσαπαρακάκη Καλλιόπη του Δημ. 19, Τουλουπάκης Μιχαήλ του Νικολ. 19, Χριστοδουλάκης Σταύρος του Μιχ. 18 13 /14, Δεληγιάννη Κωνσταντίνα του Βασιλ. 18 12 /14, Ζαχαρίας Εμμανουήλ του Ιωάννη 18 11 /14, Κωνσταντινίδη Ελένη Μαρία του Θεοχάρη 18 10 /14, Στρατήγη Μελίνα του Γεωργίου 18 10 /14, Μπλευράκης Εμμανουήλ του Ευαγ. 18 9/14, Καϊσαρλή Ελευθερία Αναστασία του Αναστ. 18 7/14, Τσικαλάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 18 7 /14, Τσομπανάκης Γεώργιος του Ιωάν. 18 7 /14.

 

9ο Γυμν. Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Γιαπιτζόγλου Σοφία του Κων/νου 20, Παπαδάκη Αικατερίνη του Δημητρίου 19 12/14, Ρισσάκη Ελισάβετ του Ιωάννη 19 6/14, Τσικνάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 19 6/14, Αναγνωστάκη Μαρία του Νεκτάριου 19 4/14, Ανδρεαδάκη Στυλιανή του Ιωάννη 19 3/14, Σταματάκη Μαρία-Ειρήνη του Εμμανουήλ 19 1/14, Κελεσής Φραγκίσκος του Κων/νου 19, Νικάκη Αικατερίνη του Εμμανουήλ 18 11/14, Μπορμπαντωνάκη Σοφία του Μιχαήλ 18 10/14, Καλιγιαννάκη Μαρίνα του Μιχαήλ 18 7/14.

Β΄ Τάξη

Τσιαμπαρλή Ευγενία του Αριστοτέλη 20, Κοκολάκη Αλεξάνδρα του Λεωνίδα 19 11/14, Πλατής Ματθαίος του Νικολάου 19 11/14, Φουκάκη Αθηνά του Ευάγγελου 19 10/14, Κοτρωνάκης Γεώργιος του Μιχαήλ 19 8/14, Κελεσής Οδυσσέας του Κων/νου 19 6/14, Κωνσταντόπουλος Κωνσταντίνος του Δημητρίου 19 4/14, Ανδρουλάκης Χρήστος-Βασίλειος του Στέφανου 19 3/14, Λυρούδης Αναστάσιος του Χρήστου 19 3/14, Καζαμιάκη Βασιλική του Κωνσταντίνου 18 9/14, Συγλέτου Μέλπω του Γεωργίου 18 7/14, Χελιδώνης Βασίλειος του Γεωργίου 18 7/14, Μουντράκη Χρυσοβαλάντη του Κωνσταντίνου 18 7/14.

Γ΄ Τάξη

Σωμαρακάκη Ελένη του Γεωργίου 19 13/14, Καζαμιάκη Ιωάννα-Κωνσταντίνα του Κωνσταντίνου 19 11/14, Σεληνιωτάκης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου 19 9/14, Μαρακομιχελάκη Ιωάννα του Αντωνίου 19 7/14, Τσικνάκη Ραφαέλα του Εμμανουήλ 19 4/14, Σταματάκης Μηνάς του Εμμανουήλ 18 11/14, Καλλέργης Ευάγγελος του Μιχαήλ 18 8/14, Φραγκιουδάκη Κων/να -Μάρθα του Ευαγγέλου 18 7/14, Καζαμιάκης Θεολόγος – Γεώργιος του Δημοκράτη 18 7/14, Παντέμης Γεώργιος του Εμμανουήλ 18 7/14.

 

 

Βραβεία 2018-2019

Α΄ Τάξη

Α1. Γιαπιτζόγλου Σοφία του Κωνσταντίνου 20

Α2. Καλιγιαννάκη Μαρίνα του Μιχαήλ 18 7/14

Α3. Παπαδάκη Αικατερίνη του Δημητρίου 19 12/14

Α4. Σταματάκη Μαρία-Ειρήνη του Εμμανουήλ 19 1/14

Α5. Κελεσής Φραγκίσκος του Κωνσταντίνου 19

Α6. Ρισσάκη Ελισάβετ του Ιωάννη 19 6/14

Α6. Τσικνάκης Ιωάννης του Εμμανουήλ 19 6/14

Β΄ Τάξη

Β1. Μουντράκη Χρυσοβαλάντη του Κωνσταντίνου 18 7/14

Β2. Πλατής Ματθαίος του Νικολάου 19 11/14

Β3. Ανδρουλάκης Χρήστος -Βασίλειος του Στέφανου 19 3/14

Β4. Τσιαμπαρλή Ευγενία του Αριστοτέλη 20

Γ΄ Τάξη

Γ1. Αθανασάκη Ειρήνη του Εμμανουήλ 17 3/14

Γ2. Σταματάκης Μηνάς του Εμμανουήλ 18 11/14

Γ3. Σωμαρακάκη Ελένη του Γεωργίου 19 13/14

Γ4. Τσικνάκη Ραφαέλα του Εμμανουήλ 19 4/14

 

10ο Γυμν. Ηρακλείου

Α’ Τάξη

Καραπιπεράκης Μιχαήλ του Ευαγ. 20, Ξενικάκης Γεώργιος του Εμμ.  19 13/14, Τρουκη Ελισάβετ του Γεωργ.  19 10/14, Βαρδαβά Ειρήνη του Μιχαήλ 19 9/14, Βαρδιάμπαση Σοφία του Κων.  19 8/14, Τσατσαράκη Δήμητρα του Αντ. 19 6/14, Μεταξά Αλεξία του Μιχ. 19 5/14, Τσικνάκη Αντιόπη του Γεωργ. 18 11/14, Καλλιγιαννάκης Μιχαήλ του Γεωργ.18 10/14, Ρεπάνη Αριστέα του Χρήστου 18 10/14.

Β’ Τάξη

Βαρουχάκης Μιχαήλ του Μιλτ. 20, Διαμαντάκη Ελευθερία του Ιωάν. 19 13/14, Κατσαμάνη Ηλέκτρα-Μαρία του Ιωάν.  19 13/14, Μακρυγιαννάκη Μαρία του Νικήτα  19 13/14, Συσκάκης Γεώργιος του Ελευθ. 19 13/14, Παδουβά Μαρία του Εμμ. 19 12/14, Χρυσουλάκη Μαρία του Αντ.  19 12/14, Λαμπράκης Γεώργιος του Εμμ.19 10/14, Γεωργιάδη Ναταλία-Κυριακή του Γεωργ. 19 7/14, Μπακούση Νίκη του Αλεξ. 19 7/14, Ξημεράκης Στυλιανός του Ζαχ. 19 7/14, Αγιομυργιαννάκη Μαριάννα του Μάρκου 19, Σημαντήρα Αναστασία του Μιχ.  18 11/14, Κεραλάκης Αετός του Μιχ. 18 10/14, Ξυπάκης Στυλιανός του Γεωργ.  18 9/14, Κοφινάκης Εμμανουήλ του Δημ.  18 8/14, Χαλκιαδάκης  Μιχαήλ του Εμμ.  18 7/14.

Γ’ Τάξη

Τζιράκης Νίκος Ισαάκ του Κων. 19 9/14, Σαμωνάκη Νίκη του Ιωάν. 19 8/14, Σαμωνάκης Μιχαήλ του Ιωάν. 19 8/14, Καβαλέρος Νικόλαος του Αγγέλ. 19 5/14, Χαραλαμπάκης Αντώνιος-Φανούριος του Μύρωνος 19 5/14, Ζαϊμάκης Μάριος-Ιωάννης του Γεωργ.19 1/14, Τσουρακάκη Ευαγγελία του Κων.19 1/14, Λαδουκάκη Γεωργία του Νεκτ. 19, Μαρκάκη Εμμανουέλλα του Αντ.  18 13/14, Σπανάκη Ναταλία του Ιωάßν. 18 13/14, Αποστολάκης Μιχαήλ του Αγγ. 18 9/14, Ματθαίος Εμμανουήλ-Ραφαήλ του Νικ. 18 9/14, Ξυστράκης Στέφανος του Εμμ. 18 9/14, Ζερβουδάκης Ιωάννης-Απόστολος του Γρηγ. 18 7/14.

Μπορεί επίσης να σας αρέσει