Οι αριστούχοι σε σχολεία του Ηρακλείου

8.002

Τους αριστούχους μαθητές τους ανακοίνωσαν έξι σχολεία του Ηρακλείου. Πρόκειται για μαθητές από το 6ο Γυμνάσιο Ηρακλείου, το Γυμνάσιο Αγίου Μύρωνα, το 11ο Λύκειο Ηρακλείου, το Λύκειο Ν. Αλικαρνασσού, το Λύκειο Αγίου Μύρωνα και τις Α΄και Β΄τάξεις του Πειραματικού Λυκείου Ηρακλείου.

 

6ο Γυμνάσιο

Α’ Τάξη

Κορνηλάκη Αναστασία του Αθανασ. 20, Κουρλετάκη Μαρία του Στυλ. 20, Βοργιά Ελένη-Ευθ. του Εμμαν. 19 13/14, Δερμιτζάκη Μαρία του Κωνστ. 19 12/14, Εργαζάκη Ειρήνη του Βασιλ. 19 12/14, Αστρινάκη Καλλιόπη του Νικ. 19 11/14, Κασσωτάκη Ελένη του Εμμαν. 19 11/14, Λαγουδάκης Κωνσταντίνος του Σπυρ. 19 11/14, Σημαντηράκη Ιωάννα του Χρ. 19 11/14, Χλουβεράκη Ελένη του Γρηγ. 19 11/14, Ιερωνυμίδη Μαρία του Μύρ. 19 10/14, Καλλονάκη Ελένη του Μιχ. 19 10/14, Σταματάκη Ευαγγελία του Ιωσήφ 19 10/14, Δημητρίου Ελένη του Αριστ. 19 9/14, Νταμπακάκη Χρυσή του Νικ. 19 9/14, Σκυβαλάκη Ιωαννα – Ελένη του Νεκτ. 19 9/14, Τσαπάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19 9/14, Τσελεντάκης Δομήνικος του Εμμαν. 19 9/14, Φλουρής Νικόλαος του Στυλ. 19 9/14, Χατζηδάκη Αθανασία του Ιωαν. 19 9/14, Ζαχαριουδάκης Χρυσόστομος του Νικ. 19 8/14, Αγγελέτου Φερενίκη του Μάριου 19 7/14, Σαμπάνη Δήμητρα-Μυρτώ του Κωνστ. 19 7/14, Γερωνυμάκη Αννα του Ιωαν. 19 6/14, Παπαδάκη Αικατερίνη του Εμμαν. 19 6/14, Φουρφουριανάκη Δήμητρα του Γεωργ. 19 6/14, Γαργανουράκης Ευάγγελος του Αναστ. 19 5/14, Κιουμαρούλο Μαρία-Τερεζα του Μάρκο 19 5/14, Μαστοράκη Ειρήνη του Γεωργ. 19 5/14, Ζηδιανάκης Νικόλαος του Βασ. 19 4/14, κόκκινος Ανδρέας του Αλεξ. 19 4/14, Κουκουράκη Βασίλειος του Δημ. 19 4/14, Φουλεδάκης Νικόλαος του Μεν. 19 4/14, Καραφύλλη Λειανα του Αθανασ. 19 3/13, Βελεγράκη Καλλιόπη του Ιωαν. 19 3/14, Καραμπίνης Παναγιώτης του Γιαν. 19 3/14, Κληρονόμου Δήμητρα – Ανδριανή του Εμμαν. 19 3/14, Τσαγκαράκη Ελένη του Μιχ. 19 3/14, Τσακαλάκη Πηνελόπη του Γεωργ. 19 3/14, Γιγουρτάκης Δημήτριος του Σπυρ. 19 1/14, Καζάνη Ιωάννα του Στυλ. 19 1/14, Ξυδιανού Μαρία του Ιωαν. 19 1/14, Παπαδόπουλος Αναστάσιος του Θεοδ. 19 1/14, Διγενή Καλλιόπη του Νικ. 19, Μαματζάκης Αντώνιος του Γεωργ. 19, Πεδιαδιτάκης Εμμανουήλ του Γεωργ.  19, Σηφάκη Καλλιόπη του Ιωαν. 19, Ξυδάκης Γεώργιος του Ηρακλή 18 13/14, Παχιαδάκη Εμμανουέλα του Νεκτ. 18 13/14, Σκορδαλάκη Γεωργία του Μάρκου 18 13/14, Φοινικιανάκη Στυλιανή του Μιχ. 18 13/14, Νικολούδης Ορέστης του Ιωαν. 18 12/13, Αρχοντάκη Σοφία του Δημ. 18 12/14, Μαθιουδάκης Ιωσηφ του Στυλ. 18 12/14, Βάβουλας Μάξιμος-Ιωσήφ του Εμμαν. 18 11/14, Καλόγηρος Γεώργιος του Αθανασ. 18 11/14, Κηπαράκης Γεώργιος του Εμμαν. 18 11/14, Παρασίδου Μαρία του Κωνστ. 18 11/14, Αλεξανδράκης  Γεώργιος του Μιχ. 18 10/14, Βένιος Κωνσταντίνος του Γεωργ. 18 10/14, Τζιαβας Εμμανουήλ του Περ. 18 10/14, Χαραλαμπάκης Γεώργιος του Κωνστ. 18 10/14, Βαρούχα Χρυσή-Ισιδώρα του Γεωργ. 18 9/14, Μαθιουδάκη Χριστίνα του Παύλου 18 9/14, Χρηστάκος Ιπποκράτης του Κωνστ. 18 9/14, Βαγκέ Μαρία του Δημ. 18 8/14, Βλάσσης Δημήτριος του Εμμαν. 18 8/14, Γερωνυμάκης Εμμανουήλ του Ιωαν. 18 8/14, Ξυδάκης Στυλιανής του Ηρακλή 18 8/14, ΓΙιατίλη Μαρία του Ιωαν. 18 7/14.

Β’ Τάξη

Βασιλάκη Μαρία του Μαρκου 20, Γαρεφαλάκη Μαρία του Κωνστ. 20, Γενναράκης Νικόλαος του Γεωργ. 20, Γκριτζαλης Γεώργιος του Κωνστ.  20, Καραγιαννίδου Κατερίνα του Ιωαν.   20, Λιαπάκης Νικόλαος του Γεωργ. 20, Παπαδάκης Μύρων του Γεωργ. 20, Σμπώκου Νικολέτα-Βιλελμ. του Φώτιου 20, Τσαγλιώτης Εμμανουήλ - Ραφ. του Μιχ. 20, Παττακός Νικόλαος του Εμμαν. 19 13/14, Γιαννίκου Κωνσταντίνα του Παναγ. 19 12/14, Μηλα Ολυμπία του Χρήστου 19 12/14, Καλογεράκη Ειρήνη του Δημ. 19 11/14, Χατζηιωάννου Θεόδωρος του Χρήστου 19 11/14, Χνάρης Κωνσταντίνος του Γεωργ. 19 11/14, Σπιταδάκης Δημήτριος του Βασ. 19 10/14, Βάβουλας Κωνσταντίνος  του Εμμαν. 19 9/14, Καλαϊτζάκη Αικατερίνη του Δημ. 19 9/14, Μποτζάκης Νικόλαος του Εμμαν. 19 9/14, Σταυρακάκη Αδαμαντία Ελένη του Νικ. 19 9/14, Σταυρίδη Χαραλαμπία του Πέτρου 19 9/14, Τερεζάκης Γεώργιος του Ιερων. 19 9/14, Χριστοφάκη Ζαχαρένια-Χρυσοβ. του Χρήστου 19 9/14, Κατζαγιαννάκης Ιωάννης του Γεωργ. 19 8/14, Μπαντουβά Αικατερίνη του Λεων.  19 8/14, Αθανασάκη Μαρίνα-Μαρία του Γεωργ. 19 7/14, Ζαφειροπουλου Αικατ.-Ραφ. του Ζαχ. 19 7/14, Καυκάκη Μαρία του Ηρακλή 19 7/14, Κόρσαββας Νικόλαος-Ραφ. του Κωνστ. 19 7/14, Λικα Λαουρα – Τζεορτζιανα του Γκεοργκιτσα 19 7/14, Αλατσάκης Σταύρος του Μυρ. 19 6/14, Καταγας Γεωργιος του Δημ. 19 6/14, Κοντογιάννη Βασιλική του Βασ. 19 6/14, Πατραμάνης Αρης του Εμμαν. 19 6/14, Χαραλαμπάκη Νίκη-Πηνελ. του Γεωργ. 19 6/14, Θεοδοσούλη Ιωάννα του Δημ. 19 5/14, Παπαδάκης Βλάσσης του Νικ. 19 5/14, Βοσκάκη Ευαγγελία του Κωνστ. 19 3/14, Ζαχαράκης Γεώργιος του Αντ.  19 3/14, Ματαλλιωτάκης Νικόλαος του Δημ. 19 3/14, Σαμιωτάκη Αικατερίνη του Μιχ. 19 3/14, Χαρωνίτη Μαρία του Αλεξ. 19 3/14, Ανδρεαδάκης Γεώργιος - Κωνστ. του Μηνά 19 2/14, Βουμβουλάκης Νικόλαος του Ζαχ. 19 2/14, Δασκαλάκη Μαριάνθη του Δημ. 19 2/14, Παπαμαρκάκη Μαρία-Αννα του Δημ. 19 2/14, Σπυριδάκη Θεοκλινη-Γεωργία του Ηλία  19 2/14, Γιαμνιαδάκης Σοφοκλής του Ιωαν.  19 1/14, Βογιατζάκης Γεώργιος του Εμμαν. 19, Τσαγκαράκης Ραμόν του Αριστ. 19, Γρινιεζάκη Ειρήνη του Γεωργ. 18 13/14, Μανουσάκης Γεώργιος του Νικ. 18 13/14, Σμπώκος Ιωάννης του Γεωργ. 18 13/14, Σουργια Χριστίνα του Ευαγ. 18 13/14, Χατζηαθανασιάδη Ιωάννα του Κωνστ. 18 13/14, Τσαπάκης Μιχαήλ του Εμμαν. 18 12/14, Χαζηαθανασιάδη Δέσποινα του Κωνστ. 18 12/14, Σκανδαλάκη Μαρία του Ιωαν. 18 11/14, Αλεξανδρου Κωνσταντίνα του Χριστάκη 18 10/14, Κατσαβούνης Πέτρος του Κωνστ. 18 10/14, Βαρελτζάκη Αννα του Γεωργ. 18 8/14, Γεωργαλής Γεώργιος του Ιωαν. 18 8/14, Φρανκις Χαρρυ – Κασμιρλής του Κηθ 18 8/14

Γ’ Τάξη

Ανδριανάκη Χρυσάνθη του Εμμαν. 20, Βαβουράκης Ηλία του Ευαγ. 20, Βιδάκη Μαρία του Ιωαν. 20, Πηρουνάκη Μαρία του Εμμαν. 20, Γιαννούλη Σταυριάννα του Ιωαν. 19 13/14, Δελάκης Δημήτριος του Μιχ. 19 13/14, Κουβαράκης Μιχαήλ του Αντ. 19 13/14, Κουντούρης Κωνσταντίνος του Παναγ. 19 12/14, Παρασίδου Σοφία του Κωνστ. 19 12/14, Δαμιανάκης Γεώργιος του Χαραλ. 19 11/14, Λαγουδάκη Αντωνία του Σπυρ. 19 11/14, Πανακάκη Αννα του Ζαχ. 19 11/14, Αποστολάκη Αλεξάνδρα του Δημ. 19 10/14, Ζερβάκη Βασιλεία του Γεωργ. 19 8/14, Μεταξάς Γεώργιος του Ανδρέα 19 8/14, Λιναράκη Ζωή του Νικ. 19 7/13, Ανδρεαδάκη Ευανθία του Μηνά 19 7/14, Δετοράκη Μαρία του Ευστ. 19 7/14, Ζαφειροπουλου Αικατερίνη  του Αλεξ. 19 7/14, Γαβριλάκη Δέσποινα του Νεκτ. 19 6/14, Γιαννούλη Αικατερίνη   του Εμμαν. 19 6/14, Μαρή Μυρτω του Θωμά 19 6/14, Οικονομάκης Δημήτριος του Μιχ. 19 6/14, Σωτηροπουλου Στέλλα του Ιωαν. 19 6/14, Γεωργιουδάκη Βιργινία του Εμμαν. 19 5/14, Λουμπάκης Γεώργιος Κωνστ. του Πολυχρ. 19 5/14, Παχιαδάκη Ιωάννα του Νεκτ. 19 5/14, Σιμάτου Μαρία του Στυλ. 19 5/14, Χατζηπαναγή Μαρία Ελένη του Δημ. 19 5/14, Θεοδωράκη Ανδριανή του Ανδρέα 19 4/14, Κάββαλου Χρυσούλα του Λυκ. 19 3/14, Κλάδου Δήμητρα  του Δράκου 19 3/14, Κουκουλάκη Ειρήνη του Δημ. 19 3/14, Κουτεντάκης Μιχαήλ του Κωνστ. 19 3/14, Βαγιου Ζωή – Τιμη του Τιμολ. 19 2/14, Ριτσοπουλος Γεώργιος του Φωτ. 19 2/14, Σκορδαλάκη Θεανώ του Μάρκου 19 2/14, Συμβουλάκη Κωνσταντίνα του Εμμαν. 19 2/14, Ζήβα Αναστασία του Αντ. 19 1/14, Κουτάντου Ιωάννα του Γεωργ. 19 1/14, Κρητσωτάκη Ιωάννα του Χαραλ. 19 1/14, Ξηροτύρη Ελένη - Ευμορφία του Θεοδ. 19 1/14, Χλουβεράκη Νικ. του Γρηγ. 19 1/14, Αμανάκης Βασίλειος του Ζαχ. 19, Κομψέλης Χρυσοβαλάντης - Γεωργ. του Εμμαν. 19, Μακράκη Χάρις του Γεωργ. 19, Παπαδάκη Σοφία του Δημ. 19, Ταμιωλάκη Μαρία – Ευμορφία του Αντ. 19, Μαρκάκη Νικολέτα του Εμμαν. 18 12/14, Βιδάκης Μάριος – Μενελ. του Νεκτ. 18 11/14, Παναγιώτου Ελευθ.-Ειρήνη του Ιωαν. 18 11/14, Παπαδοπουλη Μαρία του Γεωργ. 18 11/14, Τζαγκουρνισάκη Ηω – Καλ. του Μηνά 18 11/14, Τσίγκος Ιωάννης – Εκτωρ του Ιάσ. 18 11/14, Σωμαράκη Κυριακή Μαρία του Ιωαν. 18 10/14, Γαργανουράκης Χαράλαμπος του Αναστ. 18 9/14, Καρακατσάνη Ελένη του Εμμαν. 18 9/14, Καραταράκη Γεωργία του Ιωαν. 18 9/14, Ροκαδάκη Ευαγγελία του Νικ. 18 9/14, Βολτυράκης Βασίλειος του Γερ. 18 8/13, Κοκουβα Γλυκερία Βικτωρία του Ιωαν. 18 8/14, Δανδάλη Αικατερίνη του Τριαντ. 18 7/14.

 

11ο Λύκειο

Α’ Τάξη

Χριστοδουλάκης Ιωάννης του Χρ. 19,8, Ρουσογιαννάκη Αυγή του Εμμαν. 19,6, Ρεθεμιωτάκη Αναστασία του Αγγελή 19,5, Δραμουντάνη Ευαγγελία του Γεωργ. 19,4, Λυγεράκη Σταματία του Νικ. 19,4, Αρκουλάκη Κωνσταντίνα του Γεωργ. 19,3, Παζαρακιώτης Μιχαήλ του Παναγ. 19,3, Χαλκιαδάκη Ειρήνη – Αννα του Εμμαν. 19,1, Αντωνογιαννάκης Ιωάννης του Γεωργ. 19, Μπαρούτης Γεώργιος του Νικ. 18,9, Τρίτσου Μαρία του Γεωργ. 18,9, Αντωνοπούλου Σοφία του Στυλ. 18,8, Ζαμπουλάκη Στυλιανή του Εμμαν. 18,6, Γραμματικάκη Μαρία Ελένη του Ιωαν. 18,3, Κουναλάκη Ευαγγελία του Ιωαν. 18,3, Σκανδαλάκη Ανδρονίκη Μαρία του Γεωργ. 18,3, Τσαγκαράκη Βασιλεία του Μηνά 18,3, Λώλης Μιχαήλ του Ιωαν. 18,2, Φραντζεσκάκης Ιωάννης του Γεωργ. 18,2, Λιοντάκη Μαρία του Κωνστ. 18,1, Μηταράς Μάριος του Νικ. 18,1, Σαρρής Μηνάς του Αναστ. 18,1.

 Β’ Τάξη

Κοντογιάννη Αικατερίνη του Δημ. 19,8, Μακατουνάκη Θωμαΐς του Βενεδ. 19,7, Βολυράκης Ιωάννης του Μιχ. 19,6, Κάββαλος Βασίλειος του Παύλου 19,6, Πετράκη Κωνσταντίνα του Νικ. 19,6, Διαμαντάρας Ευάγγελος του Ευαγγ. 19,5, Σαλούστρου Καλλιρρόη Μαρία Ελένη του Εμμαν. 19,5, Βερβελάκη Αννα του Εμμαν. 19,3, Γαλάνη Παρασκευή του Γεωργ. 19,1, Δήμου Ολγα του Εμμαν. 19,1, Βασιλάκη Κωνσταντίνα του Χρήστου 18,5, Κατσιρου Αννα του Αναστ. 18,5, Φαρσαράκη Μαρία-Νεφέλη του Εμμαν. 18,4, Λυπαράκη Χριστίνα του Κωνστ. 18,3, Παπαδάκη Ανθούλα του Ιωαν. 18,3, Σπυριδάκη Καλλιόπη του Νικ. 18,2, Βιτσαξάκη Ειρήνη του Ελευθ. 18,1, Ράπτη Μαρία του Κωνστ. 18,1.

Γ’ Τάξη

Μαυρουδή Μαρκέλα του Αντ. 19,9, Καμαλεδάκη Στυλιανή του Κωνστ. 19,8, Καψετάκη Αμαλία-Αντωνία του Αντ. 19,8, Τζιράκης Αδάμ του Εμμαν. 19,7, Τζιράκης Σταμάτιος του Εμμαν. 19,7, Χαλκιαδάκη Μαρία του Εμμαν. 19,6, Ασκορδαλάκης Εμμανουήλ του Νικ. 19,5, Κονταξάκη Ελισσάβετ του Πολυχρ. 19,5, Μασοκωστα Εμμανουέλα Ευγενία του Γεωργ. 19,5, Κατσαπρακάκη Παναγιώτα του Ειρ. 19,4, Βαρδάκη Γεωργία Ειρήνη του Φιλ. 19,3, Γιαλεσάκη Κλεανθη του Δημ. 19,3, Ζαμπουλάκης Δημήτριος Γεωργ. του Εμμαν. 19,3, Τεκονάκη Εμμανουέλα του Δημ. 19,3, Κουτσάκη Μαρία Χρυσή του Εμμαν. 19,1, Σκανδαλάκη Ελένη του Γεωργ. 19,1, Ανδρεαδάκης Φρίξος του Κωνστ. 19, Βαξεβάνης Νικόλαος του Παναγ 18,9, Βλαχάκη Ελένη του Εμμαν. 18,9, Στρατάκης Σταύρος του Γεωργ. 18,9, Ψημμένος Δημήτριος του Νικ. 18,9, Γιαλεσάκης Ιωάννης του Δημ. 18,8, Ελευθεριάδης Νικόλαος του Ξενοφ. 18,7, Πρασανάκη Μαρία του Ιωαν. 18,7, Ζαρκαδας Δημήτριος του Δημοσθ. 18,6, Μαριετάκης Εμμανουήλ του Ιωσηφ  18,6, Ανδρή Μαρία του Θεμιστ. 18,5, Βρουχάκη Χριστίνα του Διον. 18,5, Προκοπάκης Νέστορας- Αντώνιος του Εμμαν. 18,4, Τζαμουση Κωνσταντίνα του Χρήστου 18,4, Καβουσανάκης Γεώργιος του Γεωργ. 18,3, Πασπαράκης Στυλιανός του Παύλου 18,1, Τζαγκαράκη Ολυμπία του Ιωαν. 18,1.

 

Λύκειο Ν. Αλικ/σού

Α’ Τάξη

Κούκα Μάριο  του Αρμπεν.  19,7, Γαλανάκη Ευαγγελία  του Γεωργ.  19,5, Κουκούλης Ευστράτιος  του Γεωργ.  19,4, Λυρατζάκης Μιχαήλ  του Γεωργ.  19,3, Μαγαλιού Αθηνά  του Βασιλ.  19, Γραμματικάκης Γεώργιος  του Ιωαν.  18,9, Νικολακάκης Βασίλειος  του Εμμαν.  18,9, Χρυσομάλλης Νικ.-Κωνστ.  του Ιγν.  18,9, Βελιβασάκης Γεώργιος  του Μιχ.  18,8, Τσεν Σινγη  του Ζουεβου  18,7, Βρούχου Ελένη-Ελευθερία  του Χρήστου  18,6, Παπατζανάκης Θεόδωρος  του Αντων.  18,5, Κολετζάκη Ελένη   του Κωνστ.  18,4, Σιγανού Χριστίνα  του Ιωαν.  18,4, Βουρλιωτάκης Ευαάγγελος  του Γεωργ. 18,1.

Β’ Τάξη

Παναγιωτάκης Γεώργιος  του Κωνστ.  19,5, Βεϊσάκη Αγγελική  του Εμμαν.  19,3, Καραγιωργάκη Θεοδώρα  του Μιχ.  19,3, Μαράκη Σοφία  του Χαραλ.  19,3, Γκουλούση Αικατερίνη  του Παναγ.  19,2, Βερίγου Μαρία  του Εμμαν.  19,1, Μπαλαμούτσου Μαρία  του Νικ.  19,1, Φελούκα Γεωργία  του Σωτ.  19,1, Γατη Αργυρώ  του Βασιλ.  19, Καλαϊτζής Δημήτριος  του Γεωργ.  18,9, Λιλη Μαρία  του Ευθ.  18,8, Μπεζάτι Γκαμπριέλα  του Λουλζιμ  18,6, Κλήμης Οδυσσέας  του Νικ.  18,5, Θεοφάνους Εμμανουέλα  του Κωνστ.  18,3, Τζανιδάκη Ραφαηλία  του Κωνστ.  18,3, Χουρσανίδη Μαρία  του Γεωργ.  18,3, Βασιλάκη Αρτεμις  του Εμμαν.  18,2, Κεχαγιά Αργυρώ  του Ιωαν.  18,2, Σπανάκης Εμμανουήλ  του Δημ.  18,1.

Γ’ Τάξη

Λεβεντάκη Πετρούλα του Σταύρου 20, Παπαγγελή Ολγα Μαρία του Νικ. 20, Σπανάκης Μιχαήλ-Ελευθ. του Αντ., Ζαργιαννάκη  Στυλιανή του Γεωργ. 19,9, Καλαϊτζάκη Ειρήνη-Ελένη του Νεκτ. 19,9, Κοτσιφάκης Γεώργιος του Δημ. 19,9, Ζαχαριουδάκη Εμμανουέλα του Αντ. 19,8, Μεραμβελιωτάκη Αικατερίνη του Ανδρέα 19,8, Μπαλαχούτης Παναγιώτης του Αλεξ. 19,8, Παπαδομανωλάκη Υακίνθη του Δημ. 19,8, Δατσέρη Σοφία του Μιχ. 19,7, Σουμελίδου Μαρία του Ματθαίου 19,7, Σπληνάκη Στυλιανή του Γεωργ. 19,7, Κοντοπριά Μαρία  του Σπυρ.  19,6, Δραμητινού Μαρία  του Γεωργ.  19,5, Παρασύρη Ολγα του Αθανασ.  19,5, Σακαράκη Ανεζίνα  του Κωνστ.  19,5, Χαμηλός Αντώνιος  του Εμμαν.  19,5, Χρυσουλάκη Ιωάννα  του Μιχ.  19,4, Φλουρής Παναγιώτης  του Αλεξ.  19,2, Σκουλατάκης Ζαχαρίας  του Αποστ.  19, Σταματάκη Γεωργία  του Μιχ.  19, Μυτηλινιού Μαρίνα  του Ιωαν.  18,9, Τζιράκη Ελένη  του Γεωργ.  18,8, Πρωτογεράκη Ελισάβετ  του Κωνστ.  18,7, Σμαραγδάκης Ζαχαρίας  του Ιωαν.  18,7, Μυλωνά  Μαρία  του Κωνστ.  18,6, Πασπαράκη Βασιλική  του Ζαχ  18,6, Αγγελιδάκης Μιχαήλ  του Κωνστ.  18,4, Καμαρη Χρυσούλα  του Βασ.  18,4, Μηλάκη Ευαγ.-Αντ.  του Γεωργ.  18,4, Χαλκιαδάκης Μιχαήλ  του Εμμαν.  18,4, Σφυροερας Εμμανουήλ  του Βασ.  18,3, Βισκαδουράκη Μαρίνα  του Θωμά  18,2, Χαριτάκη Αικατερίνη  του Ζαχ.  18,2, Πλεύρης Βασίλειος  του Χαρ.  18,1,  Τσικαλάκης Λεωνίδας  του Ελευθ.  18,1.

 

Γυμνάσιο Αγ. Μύρωνα

Α’ Τάξη

Βράπι Μαριλένα τ. Ντουρ.  19 και 7/13, Διαμαντάκης Νικόλαος τ. Μιχ. 19 και 5/13, Πιπεράκης Άγγελος τ. Ευαγ.  19 και 4/13

Β’ Τάξη

Ρεθυμνιωτάκης Ζαχαρίας τ. Γεωρ.  18 και 11/13

Γ’ Τάξη

Μπετεινάκης Ραφαήλ Μύρων τ. Χαρ. 19 και 12/13, Βράπι Αθηνά τ. Ντουρ. 19 και 11/13, Καπελλάκη Ειρήνη τ. Γεωρ.  19 και 9/13.

 

Λύκειο Αγ. Μύρωνα

Α’ Τάξη

Πιπεράκης Εμμανουήλ τ. Ευαγ. 18,4

Β’ Τάξη

Φανουράκης Στυλιανός τ. Εμμ. 19,1

Γ’ Τάξη

Μάγιατζη Ελένη Ιωάννα τ. Ιωάν. 19,2, Τσάτσαρη Μαρία τ. Νικ. 18,8, Φαλατάκης Νεκτάριος τ. Μύρ. 18,2.

 

Πειραματικό Λύκειο

Α΄ Τάξη

Γιαλιαδάκης Εμμανουήλ του Κωνστ.  19,8, Ζουριδάκης Εμμανουήλ -Ευαγγ. του  Ανδρέα 19,8, Μαργαρίτης Μηνάς του  του Αντ. 19,8, Αγγελιδάκης Αντώνιος του  Νικ. 19,7, Λαμο Σονια του  Σπαρτακ 19,7, Ξενικάκης Γεώργιος του  Θεοχάρη 19,7, Πλατάκη Παυλίνα του  Νικ. 19,7, Σπυριδάκης Εμμανουήλ του  Χρήστου 19,6, Αμπουσαχίν Μωυσής του  Ιμπραχίμ 19,5, Παπαδόπουλος Κωνσταντίνος του  Νικ. 19,5, Κοκολάκη Τέντου Γεωργία του  Γρηγ. 19,3, Τζανετοπουλου Μαρία του  Γεωργ. 19,3, Φραγκιαδάκη Ναταλία του  Κωνστ. 19,3, Σαλκιντζής Αναστάσιος του  Ευαγγ. 19,2, Δολαψάκης ΝΙκόλαος του  Γεωργ. 19,1, Ζαϊμάκης Ορφέας – Νικ. του  Δημ. 19,1, Κοντοφρυου Βαρβάρα- Αρτεμη του  Βασ. 19,1, Μαθιουδάκη Μαρία – Μελίνα του  Μιχ. 19,1, Σκουλικάρη Παυλίνα του  Νικ. 19,1, Αναγνωστάκης Εμμανουήλ του  Μάρκου 18,6, Τοχταμης Κλήμης του  Ηλία 18,6, Διαλυνά Γεωργία του  Γεωργίου 18,5, Κουτεντάκη Ευαγγελία του  Κοσμά 18,5, Κλάδου Αλεξάνδρα του  Κωνστ. 18,4, Σαμιωτάκης Βασίλειος του  Μιχαήλ 18,4, Αρμενάκης Ιωάννης του  Δημ. 18,3, Βλάμης Ιωάννης του  Γεωργ. 18,3, Γιαννακόπουλος Μιχ.- Ιάσων του  Αλεξ. 18,3, Γκιαουράκη Γεωργία του  Επαμ. 18,3, Πατσουράκης Κωνσταντίνος του  Γεωργ. 18,3, Πλατάκης Εμμανουηλ του  Νικ. 18,3, Τσατσα Κλεάνθης του  Αριαν 18,3, Κατσούλης Κωνσταντίνος του  Ευαγγ. 18,2, Κονταράκης Εμμανουήλ του  Νικ. 18,2, Ξυδάκης Ζαχαρίας του  Εμμαν. 18,2, Πολιτάκη Ελλη του  Χαραλ. 18,2, Ζερβάκης Παντελεήμων του  Χαραλ. 18,1, Κανακάκη Δήμητρα του  Φιλιπ. 18,1, Κορνηλάκη Μαρία Ευαγγ. του  Εμμαν. 18,1, Μπουνάκη Βικτωρία Μελίνα του  Νικ. 18,1, Πασσάμ Φίλιππος του  Ανδρέας Μιχ. 18,1.

Β’ Τάξη

Πυλιώτης Αθανάσιος του  Κωνστ. 19,9, Καπελλάκης Γρηγόριος του  Γεωργ. 19,8, Παγωνίδη Ευαγγελία του  Κωνστ. 19,8, Πατεράκη Ραφαέλα του  Γεωργ. 19,7, Πρασανάκης Μιχαήλ του  Νικ. 19,7, Σκουραδάκη Ευαγγελία του  Βασ. 19,7, Τραχανά Ευτυχία του  Στεφ. 19,6, Χριστοφοράκης Ιωάννης του  Ιωσήφ 19,6, Νταλαμπέκη Λυδία του  Κωνστ. 19,5, Πρεκατσουνάκη Ειρήνη του  Ιωσήφ 19,5, Φραγκούλη Ειρήνη του  Δημ. 19,5, Βασιλάκης Ελευθέριος του  Γεωργ. 19,3, Διαμαντάκη Πελαγία του  Ιωαν. 19,3, Κατσαρός Παναγιώτης του  Θεοφ. 19,3, Κονταράκη Ελένη του  Νικ. 19,2, Πλαΐτη Μαρία του  Νικ. 19,2, Μελετάκη Αριάδνη Ανοιξη του  Γεωργ. 19,1, Κοσμαδάκη Ραφαέλα του  Σπυρ. 19,0, Πεδιαδιτάκης Εμμανουήλ του  Μιχ. 19,0, Πιπεράκη Αννα του  Νικ. 18,9, Σκουλάς Γεώργιος του  Ιωάννη 18,8, Γκίζης Κωνσταντίνος του  Μάρκου 18,7, Ξενικάκης Μιχαήλ του  Γεωργ. 18,7, Δετοράκη Αννα του  Ευστ. 18,6, Λαδουκάκη Μαρία του  Ιωάννη 18,6, Τζεδάκης Εμμανουήλ του  Αντ. 18,6, Γλακουσάκη Θεοδοσία του  Εμμαν. 18,5, Κοσμαδάκης Γεώργιος του  Σπυρ. 18,4, Σαλκιντζή Γεωργία του  Ευαγγ. 18,4, Φανουράκης Γεώργιος Παρασκευάς του  Αθανασ. 18,3, Κορναράκη Ευαγγελία-Σοφία τ. Κίμωνα 18,2, Ορφανός Ιωάννης τ. Στυλ. 18,2, Σιγανός Σωκράτης τ. Χαραλ. 18,2, Σαββίδη Μαρία - Εμιλυ τ. Παύλου 18,1, Σαχίνης Νικόλαος τ. Γεωργ. 18,1, Χριστοφοράκη Ελένη τ. Ιωσήφ 18,1.

 

Μπορεί επίσης να σας αρέσει