ΠΑΤΡΙΣ :: Ελλάδα/Κόσμος :: Εθνικά Νέα :: Εμφάνιση άρθρου
Εθνικά Νέα Στην Ευρώπη Στον Κόσμο Προεκτάσεις Έρευνες
Περιεχόμενα
 Κρήτη
 Ελλάδα/Κόσμος
 Αθλητισμός
 Πολιτισμός & Διασκέδαση
 Επιστήμη & Τεχνολογία
 Εκπαίδευση
 Οικονομία
 Ύπαιθρος
 Προεκτάσεις
 Πληροφορίες
 Υπηρεσίες
 Αφιερώματα
 Pets Life - Κατοικίδια
Ψηφοφορία
Ποια είναι η δημοφιλέστερη περιφερειακή ομάδα της χώρας ;
ΟΦΗ
Λάρισα
Ξάνθη
Γιάννινα
Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Β.
Παναιτωλικός

Ποιοι διορίζονται από το ΑΣΕΠ

Τα προσωρινά αποτελέσματα της Προκήρυξης 3Κ/2008 (ΦΕΚ 226/16.5.2008, Τεύχος Προκηρύξεων ΑΣΕΠ) που αφορούν την πλήρωση με σειρά προτεραιότητας 61 θέσεων τακτικού προσωπικού κατηγορίας Τεχνολογικής Εκπαίδευσης (ΤΕ) σε διάφορους φορείς, εκδόθηκαν χθες από το ΑΣΕΠ.
Οι θέσεις αφορούν στους παρακάτω φορείς:
- Ταμείο Συντάξεων Μηχανικών & Εργοληπτών Δημοσίων Έργων
- Ταμείο Ασφαλίσεως Προσωπικού ΟΤΕ
- Οργανισμός Ασφάλισης Ελεύθερων Επαγγελματιών
- Ταμείο Συντάξεων Προσωπικού Ηλεκτρονικών Σιδηροδρόμων Αθήνας Πειραιά
- Υπουργείο Μεταφορών & Επικοινωνιών
- Διεθνές Πανεπιστήμιο της Ελλάδος
- Γενικό Επιτελείο Ναυτικού
- Πεδίο Βολής Κρήτης
Υπουργείο Ανάπτυξης
- Υπουργείο Πολιτισμού
Τα αποτελέσματα έχουν καταχωριστεί στην ιστοσελίδα του ΑΣΕΠ (www.asep.gr) και απεστάλησαν στις Νομαρχιακές Αυτοδιοικήσεις ΑΘΗΝΩΝ, ΑΙΤΩΛΟΑΚΑΡΝΑΝΙΑΣ, ΑΡΚΑΔΙΑΣ, ΑΧΑΪΑΣ, ΓΡΕΒΕΝΩΝ, ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ, ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ, ΚΑΒΑΛΑΣ, ΚΟΖΑΝΗΣ, ΚΥΚΛΑΔΩΝ, ΛΑΚΩΝΙΑΣ, ΛΕΣΒΟΥ, ΞΑΝΘΗΣ, ΡΟΔΟΠΗΣ, ΣΕΡΡΩΝ, ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ, ΦΛΩΡΙΝΑΣ, ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ, ΧΑΝΙΩΝ, ΧΙΟΥ και στο Επαρχείο ΝΑΞΟΥ.
Οι σχετικοί πίνακες θα αναρτηθούν στις οικείες Νομαρχιακές Αυτοδιοικήσεις και στo οικείo Επαρχείο την Τετάρτη 29.10.2008. Επισημαίνεται ότι οι οριστικοί πίνακες διοριστέων θα προκύψουν μετά την εκδίκαση τυχόν ενστάσεων, η προθεσμία υποβολής των οποίων ορίζεται από την Πέμπτη 30.10.2008 έως και την πάροδο της Δευτέρας 10.11.2008.
Ο προσωρινός πίνακας διοριστέων έχει ως εξής:
ΠΛΗΡΩΣΗ ΘΕΣΕΩΝ
ΜΕ ΣΕΙΡΑ ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑΣ
(ΑΡΘΡΟ 18/Ν. 2190/1994)
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Κ/2008/16/05/2008
ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΟΡΙΣΤΕΩΝ
ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
(ΤΕ) (ΕΝΙΑΙΟΣ)
1. 228 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Κ.Υ)
2. 2186 ΤΣΕΚΕΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
3. 3378 ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (Κ.Υ)
4. 1140 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
5. 497 ΔΟΣΚΑΡΗ ΓΕΩΡΓΙΑ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΕΦΟΡΙΑ ΝΕΟΤΕΡΩΝ ΜΝΗΜΕΙΩΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ)
6. 2183 ΣΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
7. 1547 ΜΠΑΜΠΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
8. 1440 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΗΛΕΚΤΡΑ (Λ΄ ΕΠΚΑ ΑΙΑΝΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ)
9. 1187 ΚΟΛΩΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
10. 2702 ΣΟΥΚΕΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
11. 1047 ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
12. 2096 ΜΠΙΜΠΙΚΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
13. 1665 ΥΜΕΝΑΙΟΥ ΠΟΘΗΤΗ (ΠΕΔΙΟ ΒΟΛΗΣ ΚΡΗΤΗΣ)
14. 1533 ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΔΙΕΘΝΕΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΑ)
15. 240 ΑΜΠΑΤΖΙΟΓΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (5Η ΕΒΑ ΣΠΑΡΤΗΣ)
16. 436 ΤΣΙΡΩΝΗ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
17. 2559 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
18. 1399 ΜΕΡΣΙΝΑ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
19. 285 ΜΟΡΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
20. 172 ΓΡΗΓΟΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
21. 1855 ΛΑΖΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤ/ΞΕΩΝ ΠΡΟΣ. ΗΣΑΠ)
22. 91 ΠΙΠΕΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
23. 170 ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
24. 3686 ΓΚΑΓΚΑΝΑΤΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
25. 3474 (ΚΑΖΕΛΙΔΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
26. 167 ΚΩΣΤΟΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
27. 3232 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
28. 2984 ΚΟΛΙΤΣΗ ΣΟΦΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
29. 3543 ΚΩΣΤΑΛΑ ΕΛΕΝΗ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
30. 3231 ΠΥΡΠΑΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
31. 686 ΚΑΡΤΣΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΗΛ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
32. 278 ΠΛΑΤΙΝΑΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
33. 2564 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
34. 850 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
35. 3643 ΧΥΤΑ ΒΑΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
36. 378 ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
37. 1768 ΚΟΡΔΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
38. 403 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
39. 2119 ΓΙΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ)
40. 1515 ΜΑΤΖΑΡΗ ΔΑΦΝΗ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΜΠΟΡΩΝ)
41. 2389 ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
42. 1302 ΣΑΝΤΑΣ ΗΛΙΑΣ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
43. 3137 ΚΑΒΑΛΕΚΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΥΠ.ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ 22Η Ε.Β.Α. -ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ ΤΕ ΣΥΝΤΗΡΗΤΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ & ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ)
44. 2870 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
45. 1010 ΠΑΠΑΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
46. 733 ΣΤΑΥΓΙΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
47. 1923 ΚΟΥΣΙΚΙΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
48. 2136 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕ
49. 2108 ΛΑΠΠΑ ΕΛΠΙΣ (ΤΑΜΕΙΟ ΣΥΝΤΑΞΕΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΕΡΓΟΛΗΠΤΩΝ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΡΓΩΝ
50. 1885 ΛΕΒΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ (ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΜΥΡΙΔΩΡΥΧΕΙΩΝ ΝΑΞΟΥ)
51. 1807 ΓΚΙΝΝΗ ΖΩΙΤΣΑ (ΥΠ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΥΠΗΡ. ΝΕΟΤ. ΜΝΗΜ. &ΤΕΧΝ. ΕΡΓΩΝ Β. ΑΙΓΑΙΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
52. 1597 ΠΛΙΑΤΣΙΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (17Η ΕΦΟΡΕΙΑ ΒΥΖΑΝΤΙΝΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ)
53. 2867 ΑΡΑΖΟΥ ΜΑΡΟΥΛΙΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
54. 2083 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΦΟΡΕΙΑ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΛΑ)
55. 2193 ΓΚΑΓΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
56. 1168 ΚΑΓΙΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ (ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ (ΕΦΟΡΕΙΑ ΠΡΟΙΣΤΟΡΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΛΑΣΣΙΚΩΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΘ)
57. 317 ΛΥΜΠΙΤΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
58. 1246 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ)
59. 1813 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
60. 3483 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ (ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΩΝ ΟΑΕΕ)
61. 2235 ΒΟΞΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ (ΤΑΜΕΙΟ ΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ ΟΤΕ (ΤΑΠΟΤΕ).





Στατιστικά Άρθρου
Αρθογράφος:
Πατρίς

Ημερομηνία δημοσίευσης:
24/10/2008

Εκτύπωσε Άρθρου
Εκτύπωση Άρθρου

Αποστολή με email
Αποστολή με email

Προσθήκη στα bookmarks
Προσθήκη στ' Αγαπημένα

ΕλαχιστοποίησηΑναζήτηση
Αναζήτηση στις ειδήσεις του patris.gr


Πνευματικά Δικαιώματα 1998 - 2002 © Εκδόσεις Α. Μυκωνιάτη Α.Ε.Αναφορά Προβλήματος | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία | Ταυτότητα
Developed by WISE Advanced Solutions