ΠΑΤΡΙΣ :: Εκπαίδευση :: Διορισμοί / Μεταθέσεις :: Εμφάνιση άρθρου
Εκπαιδευτικά Νέα Στήλη ΕΛΜΕ Αποτελέσματα Εξετάσεων Διορισμοί / Μεταθέσεις
Περιεχόμενα
 Κρήτη
 Ελλάδα/Κόσμος
 Αθλητισμός
 Πολιτισμός & Διασκέδαση
 Επιστήμη & Τεχνολογία
 Εκπαίδευση
 Οικονομία
 Ύπαιθρος
 Προεκτάσεις
 Πληροφορίες
 Υπηρεσίες
 Αφιερώματα
 Pets Life - Κατοικίδια
Ψηφοφορία
Ποια είναι η δημοφιλέστερη περιφερειακή ομάδα της χώρας ;
ΟΦΗ
Λάρισα
Ξάνθη
Γιάννινα
Παναχαϊκή
Ολυμπιακός Β.
Παναιτωλικός

Οι τοποθετήσεις των καθηγητών

Στην τοποθέτηση των καθηγητών που δεν είχαν οργανική θέση προχώρησε χθες το Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβούλιο Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Νομού Ηρακλείου. Πρόκειται για καθηγητές που ήρθαν στο νομό Ηρακλείου με μετάθεση, για τους νεοδιόριστους και για όσους είχαν ζητήσει βελτίωση θέσης.
Οι πίνακες είναι αναρτημένοι στον πίνακα ανακοινώσεων της Δ/νσης Δ/θμιας Εκπ/σης Ν. Ηρακλείου, καθώς και στην ιστοσελίδα της Δ/νσης ΔΕ Ν. Ηρακλείου (dide.ira.sch.gr).
Για συγκεκριμένα λάθη ή παραλείψεις του Συμβουλίου, σχετικά με τις τοποθετήσεις, μπορούν οι ενδιαφερόμενοι εκπ/κοί, να υποβάλουν ΑΙΤΗΣΗ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ, εντός 5 ημερών από την ανάρτηση των πινάκων τοποθέτησης, δηλαδή ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 11-6-2008, στη Γραμματεία του ΠΥΣΔΕ (Μονοφατσίου 8 - 3ος όροφος, από ώρα 8.00 έως και 13.00).
Οι πίνακες των τοποθετήσεων στην Α’ και τη Β’ περιοχή Ηρακλείου έχουν ως εξής:
A’ HΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛ. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ
1. ΠΛΟΥΜΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
3. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ παραμένει
4. ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
5. ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
7. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ παραμένει
8. ΜΑΝΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
9. ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ παραμένει
ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
1. ΔΕΤΟΡΑΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 13ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΟΥΣΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
3. ΚΟΡΝΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
4. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΟΥΛΑ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
5. ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
7. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 7ο Γ/σιο Ηρακλείου
8. ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
9. ΣΗΦΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
10. ΚΟΡΣΑΒΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
11. ΠΕΡΑΚΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
12. ΖΩΒΟΪΛΗ ΑΜΑΛΙΑ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
13. ΚΟΝΤΟΥΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
14. ΣΟΦΟΥΛΑΚΗ ΧΑΡΑ 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου
15. ΚΑΠΕΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
16. ΜΑΝΟΥΡΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
17. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΑΝΝΑ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
18. ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Γ/σιο Ηρακλείου
19. ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
20. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
21. ΦΟΥΝΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 12ο Γ/σιο Ηρακλείου
22. ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
23. ΛΟΥΜΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
24. ΒΙΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
25. ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΑΛΕΞΙΑ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
26. ΚΟΝΔΥΛΑΚΗ ΡΟΖΑΝΑ 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
27. ΜΑΡΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
28. ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΣΤΕΑ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
29. ΜΟΧΙΑΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΗ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
30. ΚΑΡΥΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου
31. ΧΑΡΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1ο Γ/σιο Ηρακλείου
32. ΚΑΡΝΙΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
33.ΠΑΠΑΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
34. ΑΣΤΥΡΑΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο Γ/σιο Ηρακλείου
35. ΚΑΣΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 10ο ΓΕΛ Ηρακλείου
36. ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
37. ΦΑΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ παραμένει
38. ΜΑΝΕΤΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 12ο Γ/σιο Ηρακλείου
39. ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
40. ΛΟΥΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
41. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝ. παραμένει
42. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
43. ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
44. ΧΑΤΖΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
45. ΜΠΕΝΕΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
46. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
47. ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Ν. Αλικαρνασσού
48. ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗ ΑΙΜΙΛΙΑ παραμένει
49. ΦΑΡΣΑΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
50. ΝΗΣΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
51. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
52. ΨΑΘΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ παραμένει
53. ΚΟΥΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
54. ΚΛΑΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
55. ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Εσπερινό ΓΕΛ Ηρακλ.
56. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
57. ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
58. ΚΑΤΣΟΠΡΙΝΑΚΗ ΝΙΚΗ 2ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
59. ΣΑΜΩΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ παραμένει
60. ΨΑΡΟΜΗΛΙΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
61. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
62. ΠΟΝΤΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
63. ΚΡΙΘΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
64. ΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
65. ΚΑΣΤΕΛΙΑΝΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
66. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
67. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
1.ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
2. ΚΛΙΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
3. ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
4. ΑΜΑΡΓΙΑΝΙΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 7ο Γ/σιο Ηρακλείου
5. ΠΑΠΑΔΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ παραμένει
6. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
7. ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
8. ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
9. ΒΑΒΟΥΡΑΝΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου
10. ΦΟΥΡΝΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
11. ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
12. ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
13. ΓΕΡΑΚΙΑΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
14. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
15. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΓΕΛ Ηρακλείου
16. ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ παραμένει
17. ΠΡΕΝΤΖΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13ο Γ/σιο Ηρακλείου
18. ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
19. ΚΑΠΕΛΛΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
20. ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
21. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
22. ΜΠΑΜΙΕΔΑΚΗ ΚΛΕΑΝΘΗ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
23. ΚΥΡΕΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ παραμένει
24. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΑΓΛΑΊΑ 13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
25. ΖΩΓΡΑΦΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
26. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ παραμένει
27. ΖΗΔΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
28. ΨΩΡΟΜΙΤΑ-ΜΑΝΟΥΣΑΚΗ ΕΛΕΝΗ παραμένει
29. ΤΖΙΡΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
30. ΜΟΣΧΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ παραμένει
31. ΚΑΛΛΕΡΓΗ ΑΝΝΑ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
32. ΤΖΑΒΛΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
33. ΣΑΠΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
34. ΑΛΕΒΥΖΑΚΗ ΜΕΛΕΤΙΑ παραμένει
35. ΣΥΡΙΓΩΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Εσπερινό ΓΕΛ Ηρ.
36. ΒΟΥΛΓΑΡΗ - ΠΑΝΑΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
37. ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
38. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
39. ΚΥΡΕΖΗ ΙΩΑΝΝΑ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
40. ΙΑΤΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
41. ΚΑΤΡΑΚΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
42. ΑΦΡΑΘΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
43. ΜΗΛΑΘΙΑΝΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
44. ΣΜΑΡΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
45. ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΙ
1. ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
2. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
3. ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΟΛΓΑ παραμένει
4. ΚΟΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
5. ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ παραμένει
6. ΚΡΥΣΤΑΛΛΑ ΜΕΡΟΠΗ παραμένει
7. ΚΑΤΑΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου/
8. ΠΑΠΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ παραμένει
9. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ παραμένει
10. ΚΟΜΠΟΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ παραμένει
ΠΕ 04 ΧΗΜΙΚΟΙ
1. ΚΑΚΟΔΕΙΠΝΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ/σιο Ν. Αλικαρνασσού
3. ΜΑΣΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ παραμένει
4. ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
5. ΣΙΟΥΜΠΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
7. ΤΣΙΚΡΙΤΣΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
8. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
9. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 13ο Γ/σιο Ηρακλείου
10. ΜΕΛΙΔΩΝΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12ο Γ/σιο Ηρακλείου
11.ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
12. ΠΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
13. ΜΑΝΙΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΙ
1. ΜΗΛΙΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Εσπερινό Γ/σιο Ηρ.
2. ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8ο ΓΕΛ Ηρακλείου
3. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΙΟΛΕΤΑ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
4. ΚΩΤΙΤΣΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
5. ΚΑΡΤΣΑΚΗ ΕΛΕΟΝΩΡΑ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΜΑΝΩΛΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
7. ΦΑΝΔΙΝΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 9ο Γ/σιο Ηρακλείου
8. ΒΛΑΧΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
9. ΜΠΑΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
ΠΕ04 ΓΕΩΛΟΓΟΙ
1. ΔΑΝΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΚΤΙΣΤΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΠΕΡΥΣΙΝΑΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΛΕΛΕΚΑ ΑΛΚΙΟΝΗ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
3. ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
4. ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 4ο Γ/σιο Ηρακλείου
5. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
6. ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ 4ο ΓΕΛ Ηρακλείου
7. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΚΑΡΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
3. ΣΗΦΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ παραμένει
4. ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
5. ΚΑΤΣΙΡΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΠΙΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
7. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 7ο Γ/σιο Ηρακλείου
8.ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Εσπερινό ΓΕΛ Ηρ.
9. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
10. ΓΚΛΑΜΠΑΝΤΑΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 12ο Γ/σιο Ηρακλείου
11. ΠΕΤΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 7ο ΓΕΛ Ηρακλείου
12. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
13. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9ο Γ/σιο Ηρακλείου
14. ΡΑΠΤΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ ΓΕΛ Ν. Αλικαρνασσού
15. ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
16. ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
17. ΦΟΥΚΑΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
ΠΕΟ7 ΓΕΡΝΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΠΕΡΔΙΚΑΚΗ ΑΝΝΑ 1ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΤΑΚΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ παραμένει
3. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
4. ΚΡΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
5. ΜΑΡΑΥΓΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
ΠΕΟ8 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ
1. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΚΛΕΙΩ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
3. ΚΑΛΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13ο Γ/σιο Ηρακλείου
ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
1. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
2. ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
3. ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
ΠΕ10 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΩΝ
1. ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗ ΑΝΝΑ 8ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΠΑΝΑΚΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 13ο ΓΕΛ Ηρακλείου
ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
1. ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
2. ΣΠΑΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 3ο ΓΕΛ Ηρακλείου
3. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2ο ΓΕΛ Ηρακλείου
4. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ παραμένει
5. ΜΑΣΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11ο ΓΕΛ Ηρακλείου
6. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ Γ/σιο Ν. Αλικαρνασσού
7. ΧΑΡΚΟΥΤΣΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2ο Γ/σιο Ηρακλείου
8. ΣΠΕΤΣΩΤΑΚΗ ΡΟΔΑΝΘΗ παραμένει
9. ΖΟΥΡΑΡΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 5ο Γ/σιο Ηρακλείου
10. ΝΙΚΗΤΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ παραμένει
11. ΠΑΠΑΔΟΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΕΜΜ. 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
12. ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ παραμένει
13. ΚΡΟΥΠΗΣ ΗΛΙΑΣ 3ο Γ/σιο Ηρακλείου
14. ΑΝΔΡΙΑΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9ο Γ/σιο Ηρακλείου
15. ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6ο Γ/σιο Ηρακλείου
16. ΓΚΙΩΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 13ο Γ/σιο Ηρακλείου
17. ΑΝΤΙΦΙΛΙΩΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
18. ΒΟΛΤΣΟΥ ΣΟΦΙΑ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ12 ΠΟΛΙΤΙΚΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΕΣ
1. ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ12 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
1.ΚΑΛΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ παραμένει
ΠΕ12 ΦΥΣΙΚΟΙ-ΡΑΔΙΟΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
1.ΒΟΓΓΟΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ παραμένει
ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΩΝ
1.ΚΑΛΥΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 5ο ΓΕΛ Ηρακλείου
ΠΕ14 ΓΕΩΠΟΝΩΝ
1. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1ο ΓΕΛ Ηρακλείου
2. ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘ παραμένει
ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
1. ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 11ο Γ/σιο Ηρακλείου
ΠΕ16 ΜΟΥΣΙΚΗΣ
1.ΤΑΚΤΙΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
ΠΕ17 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ
1. ΜΕΤΑΞΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
2. ΚΟΥΡΤΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
3. ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
4. ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ 17 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ-ΝΑΥΤ. ΕΜΠ.
1.ΜΑΡΓΕΛΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
2. ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
3. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΓΕΛΗΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
ΠΕ 17 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
1. ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
2. ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
3. ΚΑΚΑΖΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
4. ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ 17 ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ
1. ΤΖΙΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ 18 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
1. ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
ΠΕ 18 ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ
1. ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 4ο Εσπ.ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ18 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΩΝ
1. ΣΙΑΠΑΖΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ18 ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
1. ΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΗ παραμένει
ΠΕ18 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ
1.ΜΠΟΛΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ -ΕΙΡΗΝΗ 2ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΠΕ19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
1.ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ παραμένει
2. ΠΡΑΤΙΚΑΚΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ παραμένει
ΤΕ ΒΟΗΘΟΙ ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΙ
1.ΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 3ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΔΕ01 ΜΗΧΑΝΟΤΕΧΝΙΤΩΝ
1. ΚΑΛΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
ΔΕ01 ΗΛΕΚΤΡΟΤΕΧΝΙΤΩΝ
1.ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 6ο ΕΠΑΛ Ηρακλείου
ΔΕ ΚΟΜΜΩΤΙΚΗΣ
1.ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΖΑΦΕΙΡΕΝΙΑ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
2.ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
3. ΖΕΡΒΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1η ΕΠΑΣ Ηρακλείου
Σημείωση: Α. κενά τεχνολογίας Γ/σίου δεν προέκυψαν.
Β. Για το κενό Τεχνολογίας Λυκείου συγκρίθηκαν μεταξύ τους, με βάση τα μόριά τους οι εκπ/κοί των κλάδων ΠΕ12 (Πολιτικών Μηχανικών, Ηλεκτρολόγων και Φυσικών Ραδιοηλεκτρολόγων) και ΠΕ14 (Γεωπόνων).
Β’ HΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΠΕ01 ΘΕΟΛΟΓΟΙ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛ. ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ
1. ΜΑΚΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ/σιο Γαζίου
2. ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/σιο Πύργου
3. ΚΟΥΚΗΣ ΚΗΡΥΚΟΣ Γ/σιο Αγ. Μύρωνα
ΠΕ02 ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ
1. ΦΙΤΣΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Τυμπακίου
2. ΜΑΚΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ/σιο Αρχανών
3. ΜΑΡΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ/σιο Τυλίσου
4. ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/σιο Πόμπιας
5. ΜΑΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Γουβών
6. ΒΕΗ ΜΑΛΑΜΑΤΕΝΙΑ Γ/σιο Λ. Χερσονήσου
7. ΝΤΙΝΤΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΛ Γαζίου
8. ΠΑΝΤΕΡΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/σιο Γαζίου
9. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ παραμένει
10. ΤΖΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
11. ΦΡΑΪΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ/σιο Γαζίου
12. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ Καστελλίου
13. ΒΑΡΟΥΧΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Γαζίου
14. ΑΜΟΝΑΧΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ/σιο Μοχού
15. ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ Γ/σιο Τεφελίου
16. ΠΡΑΤΙΚΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΕΛ Μελεσών
17. ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Ζαρού
18. ΚΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Χάρακα
19. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗ ΤΑΡΣΙΑ Γ/σιο Βενεράτου
20. ΓΚΙΑΟΥΡΑΚΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
21. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ/σιο Λ. Χερσονήσου
22. ΒΟΥΓΙΟΥΚΛΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΛ Μελεσών
23. ΠΕΡΙΣΥΝΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ ΓΕΛ Αγ. Μύρωνα
24. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΒΗΘΛΕΕΜ Γ/σιο Λ. Χερσονήσου
25. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ Μοχού
26. ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΓΕΛ Λ. Χερσονήσου
27. ΧΟΥΡΣΑΝ ΧΡΥΣΗ Γ/σιο Πύργου
28. ΑΥΓΟΥΣΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
29. ΔΙΑΛΥΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΛ Αγ. Δέκα
30. ΚΑΛΟΜΟΙΡΗ ΝΙΚΗ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
31. ΠΕΡΒΟΛΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ/σιο Κρουσώνα
32. ΠΑΓΩΜΕΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ Ασημίου
33. ΑΓΓΕΛΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Χάρακα
34. ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ/σιο Ασημίου
35. ΣΩΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Θραψανού
36. ΤΕΡΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΓΕΛ Μοιρών
37. ΚΑΡΒΟΥΝΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΓΕΛ Αγ. Μύρωνα
38. ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΓΕΛ Αγ. Μύρωνα
39. ΚΑΜΠΟΥΡΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
40. ΒΟΚΟΡΟΚΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΓΕΛ Ασημίου
41. ΠΛΕΜΜΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Μοιρών
42. ΔΑΜΙΑΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/σιο Ασημίου
43. ΛΑΣΘΙΩΤΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Γ/σιο Αγ. Δέκα
ΠΕ03 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ
1. ΚΑΜΗΛΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΓΕΛ Χάρακα
2. ΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ Μοχού
3. ΨΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ Ασημίου
4. ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
5. ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ/σιο Μοχού
6. ΜΑΡΟΥΚΛΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Μελεσών
7. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΕΤΗ Γ/σιο Ασημίου
8. ΖΩΤΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ Αγ. Μύρωνα
9. ΜΠΡΟΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/σιο Πρ. Ηλία
10. ΤΕΡΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/σιο Θραψανού
11. ΚΟΚΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
12. ΜΕΡΑΜΒΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΓΕΛ Επισκοπής
13. ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΛ Πόμπιας
14. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ/σιο Αρκαλοχωρίου
15. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΓΕΛ Μοιρών
16. ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Κρουσώνα
17. ΠΙΤΑΡΟΚΟΙΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ Γ/σιο Καστελλίου
18. ΦΟΥΚΑΚΗ ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ Γ/σιο Μαλίων
19. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΓΕΛ Λ. Χερσονήσου
20. ΚΑΡΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΓΕΛ Μαλίων
21. ΤΣΑΠΑΚΗ ΕΛΕΝΗ Γ/σιο Γέργερης
22. ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Γ/σιο Βαγιονιάς
23. ΣΑΡΙΔΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
24. ΚΟΥΤΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Γ/σιο Μαλίων
25. ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Γ/σιο Μοιρών
26. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
27. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
28. ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΛ Μοιρών
29. ΣΑΡΑΝΤΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
30. ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Καλείται να επιλέξει στα εναπομείναντα κενά
ΠΕ04 ΦΥΣΙΚΟΙ
1. ΜΠΡΙΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Γ/σιο Μοιρών
2. ΜΑΝΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ/σιο Αγ. Δέκα
3. ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΛ Πόμπιας
4. ΜΠΑΝΤΟΥΒΑ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
5. ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ/σιο Γουβών
6. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ παραμένει
7. ΤΣΟΥΤΣΟΥΔΑΚΗΣ ΑΣΤΡΙΝΟΣ ΓΕΛ Βιάννου
8. ΒΕΝΙΩΤΗ ΑΝΘΗ Γ/σιο Αρκαλοχωρίου
9. ΓΟΥΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
10. ΝΑΘΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΠΑΛ Μοιρών
11. ΡΗΓΑ ΟΛΓΑ Γ/σιο Καστελλίου
12. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΛ Τυμπακίου
13. ΧΑΤΖΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Χάρακα
14. ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ Χάρακα
15. ΠΡΕΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ/σιο Βαγιονιάς
16. ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ Γ/σιο Πύργου
ΠΕ04 ΧΗΜΙΚΟΙ
1. ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΓΕΛ Καστελλίου
2. ΑΛΕΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
3. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ Βιάννου
4. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΝΑ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ04 ΒΙΟΛΟΓΟΙ
1. ΣΑΛΟΥΣΤΡΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΛ Γαζίου
2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Γ/σιο Μελεσών
3. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΛ Μοιρών
4. ΔΕΡΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΤΙΑ Γ/σιο Βιάννου
5. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ Γ/σιο Μοιρών
6. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ/σιο Πόμπιας
ΠΕ05 ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΣΩΜΑΡΑΚΗ ΠΕΛΑΓΙΑ Γ/σιο Αρχανών
2. ΛΑΠΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΛ Πόμπιας
3. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/σιο Κρουσώνα
4. ΠΙΚΡΑΚΗ ΑΘΗΝΑ Γ/σιο Πύργου
5. ΓΚΟΥΤΖΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Γ/σιο Χάρακα
6. ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Γ/σιο Ασημίου
7. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΓΕΛ Ασημίου
8. ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ/σιο Γέργερης
9. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Τυλίσου
10. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΕΛ Αγ. Δέκα
11.ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/σιο Αρκαλοχωρίου
12. ΑΧΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Βενεράτου
13. ΧΡΗΣΤΑΚΗ ΑΡΤΕΜΗΣΙΑ Γ/σιο Λ. Χερσ.
ΠΕ06 ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΕΛ Επισκοπής
2. ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ παραμένει
3. ΔΟΥΔΑ ΑΝΝΑ ΓΕΛ Χάρακα
4. ΠΑΠΑΣΤΑΘΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Πύργου
5. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ ΓΕΛ Πόμπιας
6. ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Τεφελίου
7. ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΓΕΛ Αγ. Μύρωνα
8. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Γ/σιο Μοχού
9. ΝΤΡΟΥΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΛ Καστελλίου
10. ΚΟΥΡΜΠΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΕΛ Τυμπακίου
11. ΧΕΙΜΩΝΑ ΔΩΡΟΘΕΑ Γ/σιο Μοιρών
12. ΜΠΟΓΔΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Τυμπακίου
13. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕΛ Λ. Χερσονήσου
14. ΒΛΑΖΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
15. ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Γ/σιο Τυμπακίου
16. ΜΑΛΙΩΤΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΛ Μοιρών
17. ΠΑΠΑΔΟΚΩΣΤΑΚΗ ΜΑΡΙΕΛΛΗ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
18. ΠΟΥΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ07 ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
1. ΣΑΠΟΥΝΤΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/σιο Γουβών
2. ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΟΥΡΑΝΙΑ Γ/σιο Λ. Χερσονήσου
3. ΑΠΛΑΔΑ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Αρκαλοχωρίου
4. ΚΑΤΣΙΔΟΝΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
5. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Μαλίων
6. ΤΣΙΡΙΓΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Μοιρών
7. ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ Γ/σιο Μοιρών
8. ΛΙΑΣΚΟΥ ΣΟΦΙΑ Γ/σιο Τυμπακίου
ΠΕ09 ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΩΝ
1. ΚΩΤΙΔΟΥ ΘΕΟΦΙΛΗ παραμένει
2. ΟΔΥΣΕΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
3. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΓΕΛ Μοιρών
4. ΜΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
5. ΤΑΒΛΑΔΩΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΛ Χάρακα
6. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ παραμένει
7. ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ Μοιρών
8. ΣΤΙΒΑΚΤΑΚΗ ΕΛΕΑΝΑ ΓΕΛ Τυμπακίου
ΠΕ11 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ
1. ΜΠΑΤΣΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΓΕΛ Λ. Χερσονήσου
2. ΔΡΙΤΣΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Γ/σιο Ζαρού
3. ΠΑΠΟΥΤΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Βαγιονιάς
4. ΠΥΝΗΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΛ Επισκοπής
5. ΒΕΛΕΓΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ παραμένει
6. ΡΗΓΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
7. ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΘΕΟΝΥΜΦΗ παραμένει
8. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Ασημίου
9. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ παραμένει
10. ΚΡΑΣΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ Γ/σιο Αγ. Δέκα
11. ΝΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Γ/σιο Τυμπακίου
12. ΠΛΕΣΣΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΕΛ Τυμπακίου
13. ΛΕΝΑΚΑΚΗ ΝΙΚΗ παραμένει
ΠΕ13 ΝΟΜΙΚΩΝ
1. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/σιο Μοιρών
2. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ14 ΓΕΩΠΟΝΩΝ
1. ΚΟΥΤΕΝΤΑΚΗ ΧΑΡΟΥΛΑ Γ/σιο Αγ. Βαρβάρας
2. ΧΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ Γ/σιο Γουβών
3. ΚΑΓΙΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΛ Αγ. Βαρβάρας
4. ΛΑΜΨΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
5. ΝΤΕΡΤΖΑΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ15 ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
1. ΝΙΚΗΦΟΡΑΚΗ ΧΡΥΣΗ Γ/σιο Τυμπακίου
ΠΕ17 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ-ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ
1. ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ Γ/σιο Ασημίου
2. ΜΑΣΤΡΟΓΙΩΡΓΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ Γ/σιο Πόμπιας
ΠΕ17 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ
1. ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ παραμένει
2. ΜΠΑΧΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΣΗΦ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ17 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ
1. ΚΟΝΤΖΑΜΠΑΣΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΑΛ Μοιρών
ΠΕ18 ΤΕΧΝ. ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ
1. ΜΑΡΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ παραμένει
2. ΚΟΥΡΛΕΤΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ παραμένει
ΠΕ19-20 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
1. ΛΑΜΨΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Γ/σιο Ασημίου
2. ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ Γ/σιο Μαλίων
3. ΚΑΣΣΑΠΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΛ Επισκοπής
4. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΗΛΙΑΣ ΓΕΛ Ασημίου
5. ΜΕΪΜΑΡΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΛ Μοχού
6. ΤΡΥΦΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ Γ/σιο Χάρακα
7. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΓΕΛ Βιάννου
8. ΠΕΤΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ παραμένει
9. ΜΑΜΟΥΛΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ παραμένει
10. ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΛ Αγ. Βαρβάρας
11. ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Γ/σιο Ζαρού
12. ΣΛΑΒΙΚ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Γ/σιο Βαγιονιάς
13. ΓΡΑΦΑΝΑΚΗ ΡΩΞΑΝΗ Γ/σιο Λ. Χερσονήσου
14. ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/σιο Τυμπακίου
15. ΣΜΑΡΔΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΛ Μοιρών
16. ΡΑΜΟΥΤΣΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΑΛ Μοιρών
17. ΒΟΥΡΛΙΩΤΑΚΗ ΑΝΝΑ Γ/σιο Αρκαλοχωρίου
18. ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΛ Αρκαλοχωρίου
19. ΠΙΤΙΚΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
20. ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΛ Αρκαλοχωρίου
21. ΠΛΑΣΤΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΑΛ Μοιρών
22. ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΑΛ Μοιρών
23. ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΠΑΛ Μοιρών
24. ΓΕΡΓΕΡΙΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΛ Μαλίων
Σημείωση: Α. Για τα κενά Τεχνολογίας Γ/σίου συγκρίθηκαν μεταξύ τους με βάση τα μόριά τους οι εκπ/κοί κλάδων ΠΕ14 (Γεωπόνων), ΠΕ17 (Πολιτικών, Μηχανολόγων και Ηλεκτρονικών) και ΠΕ 18 (Φυτικής παραγωγής. Β. Για τα κενά Τεχνολογίας Λυκείου συγκρίθηκαν μεταξύ τους, με βάση τα μόριά τους οι εκπ/κοί κλάδου ΠΕ14 (Γεωπόνων), καθόσον ΠΕ12 δεν υπέβαλαν αίτηση.





Στατιστικά Άρθρου
Αρθογράφος:
Πατρίς

Ημερομηνία δημοσίευσης:
7/6/2008

Εκτύπωσε Άρθρου
Εκτύπωση Άρθρου

Αποστολή με email
Αποστολή με email

Προσθήκη στα bookmarks
Προσθήκη στ' Αγαπημένα

ΕλαχιστοποίησηΑναζήτηση
Αναζήτηση στις ειδήσεις του patris.gr


Πνευματικά Δικαιώματα 1998 - 2002 © Εκδόσεις Α. Μυκωνιάτη Α.Ε.Αναφορά Προβλήματος | Όροι Χρήσης | Επικοινωνία | Ταυτότητα
Developed by WISE Advanced Solutions